15
new stories - click to show

Ray Winston

Related to

FILM: Black Widow (2021)

26.August » sarden.cz
Je to tu. Počátek 4. fáze MCU a sólovka Nataši Romanovové , která se k nám kvůli covidové pandemii dostala o více než rok později. Režie se chopila Cate Shortland , jejíž filmový repertoár obsahuje pár menších filmů, a tak se její Black Widow dá p...

Black Widow

14.July » Kritiky.cz
Dlouho odkládaná sólová mise pro Black Widow je konečně tady. Zatímco Warneři se se svými komiksovkami snažili alespoń částečně uspět v době pandemie, Marvel odkládal dokud to jen šlo. A tak jeho letošní filmová a seriálová nabídka je o to objemně...

Recenze: Komiksová Black Widow strká do kapsy kolegyni Captain Marvel i obě mise konkurenční Wonder Woman

8.July » Kinobox.cz
Po třinácti letech existence filmového marvelovského univerza se své sólovky konečně dočkala i Black Widow v podání Scarlett Johansson. Jak se její dobrodružství povedlo?

Scarlett se vrací v traileru Black Widow

6.April » Novinky.cz
Hollywoodská hvězda Scarlett Johanssonová se vrací v hlavní roli komiksového filmu Black Widow. Tvůrci právě vypustili trailer.

Iron Man v podání Roberta Downeyho Jr. se možná ještě jednou vrátí!

16.September » Kinobox.cz
Iron Manova cesta došla ke svému konci, ale to nutně neznamená, že se ještě nějakého toho úšklebku Tonyho Starka v podání Roberta Downeyho Jr. nedočkáme.

Tato informační stránka o Ray Winston zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ray Winston" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes