Katarina Wojtusiak

Vztahuje se k

Přestupy

24.dubna » iHNed.cz
Zábrž přichází do týmu Busymana. Barta pomůže Consequ na polský trh. Novou ředitelkou Rádia ZET je Nejedlá.

Katarina Wojtusiak posílila vedení společnosti CBRE

13.dubna » KarieraWeb.cz
Společnost CBRE, nabízející služby v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že se Katarina Wojtusiak, Head of Advisory & Transaction - Office, stala pro rok 2017 členem vedení společnosti CBRE v České republice.

Královské nájemné: i přes půl milionu za úředníka

4.října » Deník.cz
Rozdíly v nájmech, které platí úřady za pronajímané budovy, jsou extrémní. Stát tak zbytečně utrácí desítky milionů korun ročně.

Sektor IT a profesionálních služeb dlouhodobě táhne poptávku po kancelářích v Praze

26.června » Personalista.com
Ze studie společnosti CBRE, analyzující poptávku po kancelářských prostorech podle předmětu podnikání společnosti vyplývá, že největší zájem o kanceláře v Praze převládá u společností, působících v IT sektoru, jejichž sídla je možné nalézt napříč ...

Stěhování velké společnosti – těšte se z přínosů nových prostor

21.března » vkanceláři.cz
Přestože je nabídka kancelářských prostor v Praze široká a různorodá, výběr vhodných kanceláří a stěhování stojí určitý čas. Většina společností otázku času podceňuje. Zkušení realitní poradci však vědí, že obstarat stovky či tisíce volných čtvere...

Tato informační stránka o Katarina Wojtusiak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Katarina Wojtusiak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes