Thomas Wolf

Vztahuje se k

Pět věcí, díky nimž lze nové Porsche Cayenne označit za "sportovní"

29.září » AutoRevue.cz
Porsche Cayenne ve svém třetím vydání působí spíše jako facelift. Ovšem jen na ten první pohled - změnilo se totiž skoro všechno.

Facebook jedná o produkci originálních televizních pořadů

26.června » Web4Trader
Facebook Inc (FB.O) jedná se studii v Hollywoodu o produkci televizních seriálů a chtěl by spustit své vlastní pořady na konci léta.

Hvězdný Génius představil světu nového režiséra

19.února » E15.cz
Berlínské publikum jako první na světě vidělo první celovečerní film divadelního režiséra Michaela Grandage. V hlavních rolích snímku Génius se objevily superhvězdy Colin Firth a Jude Law.

Berlínské zatrubnění 6: Génius v roce nula

18.února » RadioWave
Je zábavnější koukat na film o editorovi destruujícím svou červenou tužkou romány dychtivého grafomana, nebo na snímek o počítačích, které chytly smrtícího (Ivana) trojana? Stimuluje vás víc pohled na zamlžené meandry řeky Jang-c’-ťiang poseté čín...

Colin Firth na Berlinale: Klidně bych i vyskočil z dortu

18.února » Novinky.cz
Jude Law, Colin Firth, Guy Pearce a Laura Linneyová – to byl hvězdný tým, který doprovodil do hlavní soutěže Berlinale první film slavného britského divadelního režiséra Michaela Grandage Genius. A to ještě chyběla Nicole Kidmanová, která je další...
Miles Davis - Americký jazzový trumpetista

Tato informační stránka o Thomas Wolf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thomas Wolf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes