Pavlína Wolfová

Vztahuje se k

Pavlína Filipovská: Po dlouhé době se objevila ve společnosti a vypadá skvěle!

22.listopadu » Expres.cz
Dcera věhlasného dabéra a herce Františka Filipovského se po dlouhé době objevila na veřejnosti, když vystoupila v rámci benefičního koncertu „Yvetta Simonová 90“. Přestože má Pavlína Filipovská (77) osmdesátku na krku, vypadá skvěle! Další články...

„Dlouho jsem měla pocit, že jsem se narodila proto, abych psala,“ říká novinářka Wolfová

28.května » Zet.cz
Novinářka a manažerka Pavlína Wolfová se musí učit nové roli. Nově totiž zastává roli manažerky časopisů Vltava Labe Media. Podle svých slov se tak ocitla na druhé strany barikády a získala novou společenskou roli. V pořadu Myšlení první ligy s me...

Pavlína Wolfová obdivovala designovou novinku!

12.března » Story
Možná jste ve svém okolí zaznamenali, že někteří kuřáci nedrží v ruce cigarety, ale různobarevná “pera” a od pusy jim nestoupá kouř, ale pára. O co se jedná?

Nepředstavitelné, šokující, děsivé a nepřijatelné... Novinářka Wolfová má obavy o svobodu slova

11.března » ParlamentniListy.cz
Novinářka Pavlína Wolfová se v rozhovoru pro Deník.cz rozhovořila o tom, co je žurnalistika. Podle jejích slov by měl být novinář zvídavý a zvědavý. „Umět se zeptat, umět poslouchat,“ podotkla Wolfová.

Žurnalistika je služba, ne exhibice, říká v rozhovoru pro Deník Pavlína Wolfová

/ROZHOVOR/ „Žurnalista by měl být zvídavý. A zvědavý. Umět se zeptat, umět poslouchat. A nezapomínat, že dělat noviny je služba, a ne exhibice,“ říká manažerka časopisů Vltava Labe Media, novinářka Pavlína Wolfová.

Na neurčito utekla z televize. Vnučka Františka Filipovského začíná se zcela novou profesí

4.března » Super.cz
Před lety patřila k nejznámějším televizním moderátorkám, teď si dala Pavlína Wolfová od televize na čas pohov. Dcera Petra Spáleného a Pavlíny Filipovské a vnučka Františka Filipovského se na čas vzdala moderování a pracuje jako publisherka jedno...

Olympijský festival v Ostravě by měla navštívit Eva Samková

VIDEO, FOTOGALERIE/ Olympijský festival v Ostravě pokračuje dalším dnem. A jak v neděli dopoledne v Zóně Deníku v Ostravar Aréně prozradil její host, primátor Tomáš Macura, už příští týden sem pravděpodobně zavítá i sympatická snowboardistka Eva S...

Olympijský festival v Ostravě pokračuje třetím dnem

/NEDĚLNÍ PROGRAM/ Dlouho očekávaná olympijská akce přímo v Ostravě, Olympijský festival, pokračuje v Ostravar Aréně třetím dnem. Nechybí u toho ani tým Deníku a oblíbená moderátorka jeho akcí na stánku Pavlína Wolfová.

Dění v areálu Olympijského festivalu je v plném proudu. Přijďte si ho užít i vy!

V Ostravě pokračuje druhým dnem Olympijský festival a tým Deníku, který sem přemístil svou redakci, je samozřejmě u toho. Děním na jeho stánku opět provází oblíbená moderátorka Pavlína Wolfová. Podívejte se, co je pro vás připraveno dnes.

Stream.cz nově povedou Strejc a Vážanský

12.prosince » MediaGuru
Daniel Strejc a Filip Vážanský zastřeší vedení internetové televize Stream.cz. Spolupráce je domluvená i s Petrem Kolečkem.

Pavlína Wolfová po čtyřech letech na místě, kde se těžce zranila! Rok měla následky!

7.prosince » Biják.cz
Bývalá moderátorka Áčka Pavlína Wolfová (45) je vášnivou lyžařkou. Před čtyřmi lety se ale nechala na svahu v Tatrách vyprovokovat, a dopadlo to tragicky. Po pádu si utrhla koleno a vazy. Téměř rok pak chodila o berlích. Podívejte se na video!
Jan Antonín Duchoslav - Český herec
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů
Zdeněk Izer - Český herec, bavič a moderátor
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Pavlína Wolfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Wolfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes