Pavlína Wolfová

Vztahuje se k

„Dlouho jsem měla pocit, že jsem se narodila proto, abych psala,“ říká novinářka Wolfová

28.května » Zet.cz
Novinářka a manažerka Pavlína Wolfová se musí učit nové roli. Nově totiž zastává roli manažerky časopisů Vltava Labe Media. Podle svých slov se tak ocitla na druhé strany barikády a získala novou společenskou roli. V pořadu Myšlení první ligy s me...

Pavlína Wolfová obdivovala designovou novinku!

12.března » Story
Možná jste ve svém okolí zaznamenali, že někteří kuřáci nedrží v ruce cigarety, ale různobarevná “pera” a od pusy jim nestoupá kouř, ale pára. O co se jedná?

Nepředstavitelné, šokující, děsivé a nepřijatelné... Novinářka Wolfová má obavy o svobodu slova

11.března » ParlamentniListy.cz
Novinářka Pavlína Wolfová se v rozhovoru pro Deník.cz rozhovořila o tom, co je žurnalistika. Podle jejích slov by měl být novinář zvídavý a zvědavý. „Umět se zeptat, umět poslouchat,“ podotkla Wolfová.

Žurnalistika je služba, ne exhibice, říká v rozhovoru pro Deník Pavlína Wolfová

/ROZHOVOR/ „Žurnalista by měl být zvídavý. A zvědavý. Umět se zeptat, umět poslouchat. A nezapomínat, že dělat noviny je služba, a ne exhibice,“ říká manažerka časopisů Vltava Labe Media, novinářka Pavlína Wolfová.

Na neurčito utekla z televize. Vnučka Františka Filipovského začíná se zcela novou profesí

4.března » Super.cz
Před lety patřila k nejznámějším televizním moderátorkám, teď si dala Pavlína Wolfová od televize na čas pohov. Dcera Petra Spáleného a Pavlíny Filipovské a vnučka Františka Filipovského se na čas vzdala moderování a pracuje jako publisherka jedno...

Olympijský festival v Ostravě by měla navštívit Eva Samková

VIDEO, FOTOGALERIE/ Olympijský festival v Ostravě pokračuje dalším dnem. A jak v neděli dopoledne v Zóně Deníku v Ostravar Aréně prozradil její host, primátor Tomáš Macura, už příští týden sem pravděpodobně zavítá i sympatická snowboardistka Eva S...

Olympijský festival v Ostravě pokračuje třetím dnem

/NEDĚLNÍ PROGRAM/ Dlouho očekávaná olympijská akce přímo v Ostravě, Olympijský festival, pokračuje v Ostravar Aréně třetím dnem. Nechybí u toho ani tým Deníku a oblíbená moderátorka jeho akcí na stánku Pavlína Wolfová.

Dění v areálu Olympijského festivalu je v plném proudu. Přijďte si ho užít i vy!

V Ostravě pokračuje druhým dnem Olympijský festival a tým Deníku, který sem přemístil svou redakci, je samozřejmě u toho. Děním na jeho stánku opět provází oblíbená moderátorka Pavlína Wolfová. Podívejte se, co je pro vás připraveno dnes.

Stream.cz nově povedou Strejc a Vážanský

12.prosince » MediaGuru
Daniel Strejc a Filip Vážanský zastřeší vedení internetové televize Stream.cz. Spolupráce je domluvená i s Petrem Kolečkem.

Pavlína Wolfová po čtyřech letech na místě, kde se těžce zranila! Rok měla následky!

7.prosince » Biják.cz
Bývalá moderátorka Áčka Pavlína Wolfová (45) je vášnivou lyžařkou. Před čtyřmi lety se ale nechala na svahu v Tatrách vyprovokovat, a dopadlo to tragicky. Po pádu si utrhla koleno a vazy. Téměř rok pak chodila o berlích. Podívejte se na video!
Jan Antonín Duchoslav - Český herec
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů
Zdeněk Izer - Český herec, bavič a moderátor
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Pavlína Wolfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Wolfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes