Chris Wondolowski

Martínez překonal 28. gólem v sezóně rekord MLS

25.srpna » Eurofotbal.cz
Venezuelský útočník Josef Martínez z Atlanty vytvořil 28. gólem v této sezoně MLS nový rekord zámořské soutěže. Pětadvacetiletý fotbalista v pátek rozhodl v 74. minutě o vítězství svého týmu 2:1 na hřišti Orlanda.

MLS má senzační rekord, Martínez dal 28. gól. Zlatan taky pálil

25.srpna » iSport.cz

Historický zápas. Fotbalisté USA se po 69 letech utkali s Kubou

8.října » Deník.cz
Havana /VIDEO/ - Fotbalisté USA vyhráli v Havaně historický duel s Kubou 2:0. Na území ostrovní země se obě reprezentace utkaly v přátelském zápase poprvé po 69 letech, o výsledku rozhodli ve druhém poločase Chris Wondolowski a Julian Green.

Fotbalisté USA vyhráli v historickém duelu na Kubě 2:0

8.října » Sport.cz
Fotbalisté USA vyhráli v Havaně historický duel s Kubou 2:0. Na území ostrovní země se obě reprezentace utkaly v přátelském zápase poprvé po 69...

Historický okamžik: američtí fotbalisté si zajeli pro výhru do Havany