Black Wood

Vztahuje se k

Od konce února budou v Plzni vyrábět novou klimatizaci Daikin Stylish

26.února » Region Plzeň
Přední světový výrobce a dodavatel zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci Daikin s výrobním závodem v Plzni uvede na trh novou unikátní klimatizační jednotku.

Prožít zimu hřejivě a měkce v modelech Zdeňky Imreczeové

20.ledna » Novinky.cz
Jak se v zimě cítit teple, měkce a přitom dokonale žensky? Třeba v modelech české módní návrhářky Zdeňky Imreczeové. Její aktuální kolekce nese název Black Wood a barevně ji inspiroval podzimní stmívající se les.

Atmosféra podzimního lesa propojená s industriální městskou krajinou v nové kolekci Zdeňky Imreczeové

27.září » Žena-in.cz
Nová kolekce Zdeňky Imreczeové nazvaná Black Wood zachycuje náladu nadcházejícího podzimu. Melancholická krajina zahalená do mlžném oparu, jejíž zemité odstíny odhalují poslední paprsky slunce, ovlivnila návrhářku nejen ve výběru barevnosti, ale i...

IMRECZEOVA představuje kolekci Black Wood

22.srpna » Primažena.cz
Kolekce Black Wood módní značky IMRECZEOVA pro sezónu podzim/zima 2016/17 propojuje atmosféru a barevnost podzimního lesa s industriální městskou krajinou. Najdeme v ní jak elegantní ženské šaty, tak modely s detaily přenesenými z mužského a vojen...

Tato informační stránka o Black Wood zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Black Wood" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes