Ludmila Worbisová

Vztahuje se k

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. INSIA školí svou síť a hraje na kvalitu

10.února » OPojištění.cz
Neustálé vzdělávání je klíčové v každé profesi, ve které má být člověk úspěšný. U finančních poradců a makléřů toto platí mnohonásobně, protože trh, legislativa i technologie se vyvíjí stále rychleji. Brokerpool INSIA to moc dobře ví a klade na vz...

Ludmila Worbisová řídí marketing makléřské společnosti INSIA

14.června » KarieraWeb.cz
Vedení marketingu a komunikace v INSIA, největší české a slovenské sítě pojišťovacích makléřů, v červnu převzala Ludmila Worbisová. Jejím hlavním cílem bude vedení marketingové strategie společnosti, mediální komunikace a podpora sítě partnerů v Č...

INSIA má novou marketingovou ředitelku

13.června » Investujeme.cz
Pojišťovnictví přilákalo Ludmilu Worbisovou, která se stala marketingovou ředitelkou společnosti INSIA a.s. Pojišťovnictví přilákalo Ludmilu Worbisovou, která se stala marketingovou ředitelkou společnosti INSIA a.s.

Marketing makléřské společnosti INSIA řídí Ludmila Worbisová

13.června » Investujeme.cz
Vedení marketingu a komunikace v INSIA, největší české a slovenské sítě pojišťovacích makléřů, v červnu převzala Ludmila Worbisová.
HTC - Výrobce mobilních elektronických zařízení

Tato informační stránka o Ludmila Worbisová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Worbisová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes