Maciej Woźniak

Vztahuje se k

V Polsku oznámili cenu amerického LNG

Polsko bude dostávat zkapalněný zemní plyn z USA za cenu o téměř 30 % nižší, než za jakou v současné době dostává zemní plyn z Ruska, oznámil Sputniku šéf polské ropné a plynové společnosti PGNiG Maciej Woźniak.

Polsko podepsalo dvacetiletou smlouvu o dodávkách LNG z USA

Polská společnost PGNiG a americká Venture Global LNG podepsaly dlouhodobou smlouvu o dodávkách dvou milionů tun zkapalněného zemního plynu (LNG) ročně v průběhu dvaceti let, oznámil šéf polské společnosti Maciej Woźniak.

Polsko uvedlo podmínky podepsání nové smlouvy o plynu s Ruskem

Polsko podepíše novou smlouvu o dodávkách ruského plynu pouze v případě, nebude-li cena napojena na cenu ropy, prohlásil šéf polské ropné a plynařské společnosti PGNiG Maciej Woźniak v interview pro Dziennik Gazeta Prawna.

Poteče českými plynovody norský plyn na Ukrajinu?

15.listopadu » PolskoDnes.cz
„Držíme palce výstavbě spojení Polska a Ukrajiny. Doufáme, že si s tím Ukrajina poradí. Čekáme na to. Ale také uvažujeme o jiných možnostech. Například transport plynu přes Česko a Slovensko.“ řekl Maciej Woźniak, místopředseda pro obchodní záleži...

Polsko zvažuje zvýšení dodávek plynu Ukrajině

Polsko posuzuje možnost zvýšení dodávek plynu na Ukrajinu, sdělil podpředseda ředitelské rady polského ropného a plynařského koncernu PGNiG Maciej Woźniak na páteční tiskové konferenci ve Varšavě.

Tato informační stránka o Maciej Woźniak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maciej Woźniak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes