Constance Wu

Related to

Box office: druhé To je znovu první

16.September » filmserver.cz
Horor To Kapitola 2 obhájil první místo z minulého víkendu. Hvězdný debut zaznamenalo drama Zlatokopky , naopak drama Stehlík propadlo.

Zlatokopky: První ohlasy a dokument o tanečním tréninku Lopez

10.September » FandímeFilmu
Roztančené Hustlers si podmanily festival v Torontu. Ještě než dorazí k nám, koukněte, jak Jennifer Lopez trénovala tanec u tyče.

Zlatokopky: Jennifer Lopez ve finálním traileru

4.September » filmserver.cz
V krimi komedii Zlatokopky vede Jennifer Lopez tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. Podívejte se na finální trailer.

GALERIE nejkrásnějších šatů na Oscarech: Vévodily třpytivé barvy nebo růžová

25.February » Prásk!
Na 91. ročníku udílení cen Oscara se světové celebrity opět předvedly v dokonalých róbách. Kdo na červeném koberci nejvíce zazářil? V pondělí proběhl 91. ročník udílení sošek Oscara. Světové celebrity zapózovaly na červeném koberci a předvedly krá...

Zlaté glóby 2019: Nejlepší a nejhorší róby večera

7.January » Novinky.cz
V pondělí 7. ledna ráno se v americkém Beverly Hills konal 67. ročník slavnostního předávání filmových a televizních cen - Zlatých glóbů. Podívejte se v naší galerii, jaké slavné páry si nenechaly tuto prestižní událost ujít, kdo si oblékl nejhezč...
Olivia Colmanová - Britská herečka

Tato informační stránka o Constance Wu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Constance Wu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes