Reuben Wu

Vztahuje se k

Indonéská sopka chrlí modrou lávu

10.června » Cestovinky.cz
Pokud jste někdy viděli video s řáděním sopky , jistě nám dáte za pravdu, že jde o neuvěřitelnou a dech beroucí podívanou.

Pořiďte si dron DJI se slevou a získejte hodnotné dárky

4.června » Megapixel
Uvažujete o nákupu některého z dronů stáje DJI? Právě teď je ta správná chvíle. Mavic Pro jsme zlevnili o 2 000 Kč a k modelům Spark a Phantom 4 Advanced dostanete hodnotné příslušenství zdarma.

Krajinářská fotografie podle Martina Raka

17.května » Megapixel
Soutěž Rok s Megapixelem 2017 je v plném proudu. Aktuálně se nám kvapem blíží květnové kolo na téma Česká krajina a v rámci toho k nám zavítal fotograf Martin Rak. Ten je jak uznávaným krajinářským fotografem tak současně i garantem právě nadcháze...

Získejte grip nebo akumulátor k vybraným fotoaparátům Fujifilm

15.srpna » Megapixel
Od 15. 8. do 15. 9. dostanete při nákupu vybraných fotoaparátů Fujifilm jako dárek náhradní akumulátor nebo originální ergonomický grip. Ke všem modelům navíc dostanete fotokurz zdarma.

Přijďte se naučit fotografovat zvířata na workshop s Fujifilmem

15.srpna » Megapixel
Naučte se fotografovat zvířata na workshopu s Fujifilmem - nejprve se dozvíte něco z fotografické teorie a pak pojedete fotografovat do pražské ZOO.

Digitální kamera Fly 360° 4K v prodeji!

11.srpna » Megapixel
Fly 360 video kamery ve verzi 4k videa - s rozlišení 3860 x 2160 bodů. Speciální technologie umožňuje pohodlně zaznamenat krajinky, sport a nebo reportáže ze všech možných úhlů. Kamera již skladem!

Jak využít drony pro kreativní krajinářskou fotografii

9.srpna » Megapixel
Reuben Wu je umělec s hlubokým zájmem o nové technologie, které mohou podporovat nové formy výtvarného vyjádření. Použil výkonné světlo připevněné na dálkově ovládaný dron a pomocí špičkového středoformátového přístroje Phase One vyvinul nový způs...

Tato informační stránka o Reuben Wu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Reuben Wu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes