Sofiane Yakouben

Vztahuje se k

Špičková dechovka zahraje v třebíčském Fóru

Třebíč – V neděli 8. dubna vystoupí ve Fóru špičková česká dechovka Veselka, která se drží na vrcholu už více než čtvrt století. Veselka Ladislava Kubeše přiveze program Moje česká vlast do velkého sálu Fóra. Začátek je v 17 hodin, vstupné stojí 2...

Jak jsme žili v Československu. Představíme stavbu život v Dalešicích

Třebíčsko - V pátek 6. dubna pokračuje v tištěném Třebíčském deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu.

Jak bude vypadat nová lávka na Polance, poradí architekti

Třebíč – Montovaný most, který funguje v Třebíči od roku 1945 jako lávka přes řeku Jihlavu směr koupaliště Polanka, pomalu dosluhuje. Radní s úředníky teď přemýšlejí, jak v blízké budoucnosti zajistit most nový.

Festival Nezvalova Třebíč nabídne rapované básně i Cimrmana

Třebíč - Pokračovat v obnovené tradici festivalu literatury a poezie Nezvalova Třebíč bude i letos místní městská knihovna. Akce, která začne v pátek 6. dubna, odkazuje ke dvěma výročím spojeným s tímto datem.

Nás si nekoupíte! Jaderné smetiště nechceme, znělo v Ratibořicích

31.března » Třebíčský deník
Ratibořice /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Ne. Jednoznačné ne řekli obyvatelé Ratibořic hlubinnému jadernému úložišti. Důvod? Obavy a nedůvěra. Nedůvěra v systém a v lidi, kteří rozhodují.

Jak jsme žili v Československu: Hasiči z Čáslavic

31.března » Třebíčský deník
Čáslavice /SERIÁL - JAK JSME ŽILI V ČESKOSLOVENSKU/ - Další díl seriálu Jak jsme žili v Československu je věnovaný čáslavickým hasičům.

OBRAZEM: Jak jsme žili v Rudíkově

24.března » Třebíčský deník
Rudíkov – Další díl seriálu, jak jsme žili v Československu, nás zavádí do Rudíkova. Ve vesnici, která má aktuálně okolo 630 obyvatel, vždy bylo dost aktivních lidí.

Chřipka skolila i lékárníky v třebíčské nemocnici

21.března » Třebíčský deník
Třebíč - Chřipka skolila i třebíčské lékárníky. Nemocniční lékárna musela kvůli nemoci personálu zkrátit otevírací dobu pro veřejnost do 15 hodin. Omezení platí do pátku 23. března.

Starostka Koněšína Hana Žáková se uchází o místo v senátu

21.března » Třebíčský deník
Koněšín - Starostka Koněšína Hana Žáková se bude ucházet o místo v senátu. Kandidovat bude za politické hnutí Starostové a nezávislí (STAN). Potvrdil to krajský sněm hnutí. Nominaci Hany Žákové na senátorku v senátním obvodu Třebíč účastníci sněmu...

Školky mají svá tabla! Představíme děti z MŠ Bartuškova v Třebíči

20.března » Třebíčský deník
Třebíčsko - Ve středu 21. března najdete v Třebíčském deníku nový seriál Naše školka. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých školek z okresu.

Do kralické obory platí celoroční zákaz vstupu, vyjma prázdnin

20.března » Třebíčský deník
Kralice nad Oslavou - Do kralické obory platí zákaz vstupu. Lidé se budou smět do obory podívat pouze v období letních prázdnin od 1. července do 31. srpna.
Penny Market - Supermarket

Tato informační stránka o Sofiane Yakouben zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sofiane Yakouben" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes