Sofiane Yakouben

Vztahuje se k

Vychází další Třebíčský týden

10.července » Třebíčský deník
Třebíč - Co na současné počasí na Vysočině říkají meteorologové? Kdy hasiči vyjížděli hasit polární záři? A která vesnice přitahuje kulové blesky? To vše a mnohem víc si přečtěte v novém vydání Třebíčského týdne.

S boxerem v ruce vyhrožoval mezi regály v supermarketu

3.července » Třebíčský deník
Moravské Budějovice - K hrozícímu napadení v supermarketu v Tyršově ulici vyjížděli budějovičtí strážníci na žádost hlídky státní policie, která potřebovala pomoci s řešením situace. Došlo k tomu v pátek 29. června a atmosféra na místě byla "hustá".

Polanka je konečně otevřená

3.července » Třebíčský deník
Třebíč – Třebíčané a milovníci koupání z okolí se dočkali. Provozovatel areálu koupaliště na Polance v Třebíči zveřejnil na svých webových stránkách zprávu, že je v úterý 3. července a ve středu 4. července otevřeno.

Na zámku budou pátrat po stopách prvorepublikového vraha

3.července » Třebíčský deník
Náměšť nad Oslavou - Na zámku v Náměšti nad Oslavou se v pátek a v sobotu 6. a 7. července uskuteční tradiční večerní hrané prohlídky, které jsou připravovány ve spolupráci s Divadlem historie v pohybu Exulis.

Řidiči na Vysočině za jízdy sledují sociální sítě nejčastěji

3.července » Třebíčský deník
Vysočina – I když patří řidiči na Vysočině k nejvzornějším, co se týká telefonování za jízdy, ve sledování sociálních sítí během řízení zaujímají nepopulární prvenství.

Slzy dojetí tekly při první svatbě jen pár desítek metrů od jaderných reaktorů

22.června » Třebíčský deník
Dukovany – Byla to unikátní svatba, jakou ještě Dukovany nezažily. Jana Manová a Milan Hypr si v pátek 22. června přesně v 11 hodin řekli své ano v sále, kde na ně z fotografií shlíželi Marie Curie Sklodowská či Robert Oppenheimer.

Energetici dokončili zavážku čerstvého paliva

21.června » Třebíčský deník
Dukovany - Na reaktoru prvního výrobního bloku Jaderné elektrárny Dukovany právě skončila zavážka čerstvého paliva. Energetici podle plánu vyměnili 84 z celkových 349 kazet za čerstvé. Na bloku dále pokračují plánované servisní a investiční práce....

Na některých parkovištích zaplatíte kartou

21.června » Třebíčský deník
Třebíč - Na pěti nejvytíženějších parkovištích v Třebíči mohou řidiči zaplatit poplatek za parkování bezkontaktní platební kartou.

Špičková dechovka zahraje v třebíčském Fóru

Třebíč – V neděli 8. dubna vystoupí ve Fóru špičková česká dechovka Veselka, která se drží na vrcholu už více než čtvrt století. Veselka Ladislava Kubeše přiveze program Moje česká vlast do velkého sálu Fóra. Začátek je v 17 hodin, vstupné stojí 2...

Jak jsme žili v Československu. Představíme stavbu život v Dalešicích

Třebíčsko - V pátek 6. dubna pokračuje v tištěném Třebíčském deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu.

Jak bude vypadat nová lávka na Polance, poradí architekti

Třebíč – Montovaný most, který funguje v Třebíči od roku 1945 jako lávka přes řeku Jihlavu směr koupaliště Polanka, pomalu dosluhuje. Radní s úředníky teď přemýšlejí, jak v blízké budoucnosti zajistit most nový.
Penny Market - Supermarket

Tato informační stránka o Sofiane Yakouben zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sofiane Yakouben" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes