15
new stories - click to show

Radek Žalud

Related to

LKŽ Zákupy: Radek je náš dlouholetý kamarád

6.January » Haló noviny
Před lety jsme na stránkách Haló novin v Bonusu Pro Vás přinesli rozhovor s talentovaným zpěvákem Radkem Žaludem. Má krásný znělý basbaryton, se kterým by směle mohl šlapat na paty proslulým pěvcům a muzikálovým zpěvákům. Jenže je nevidomý, a to j...

Nevidomého zpěváka Radka okradl kamarád o více než milion: Zakládají pro něj sbírku

7.November » Blesk.cz
Slepý zpěvák Radek Žalud celý život šetřil, chtěl pomoci tatínkovi postavit novou bezbariérovou koupelnu, jenže o peníze ho okradl blízký člověk. Jeho kamarád František M. mu však popsal svoji vidinu výhodného obchodu. Chtěl dovážet auta a elektro...

Připravil nevidomého hudebníka o milion a půl a další lidi o statisíce

27.October » Seznam Zprávy
Radek Žalud je nevidomý hudebník. Má rád dechovku, ale hrál i big beat. Přitom vystudoval operní zpěv. Často vystupuje i v televizi Šlágr. Tam se také sblížil s Františkem Markem.

Záhady Josefa Klímy: Když vám obec staví parkoviště na zahradě. A příběh podvodníka

23.October » Seznam Zprávy
Další díl pořadu, který připravuje tým novinářů kolem Josefa Klímy. Příběhy podvodů, neetického jednání, pohnuté lidské osudy i dosud neznámé okolnosti historických událostí.

„Umění s postižením“ hudba, zpěv i workshop

9.October » Prachatice
Společnost KreBul u příležitosti oslav pěti let SeniorPointu Prachatice a ukončení výstavy dokumentů o činnosti, uspořádala workshop „Umění s postižením“, kde pozvání přijali účastníci setkání s nevidomým zpěvákem Radkem Žaludem.

Dny umění nevidomých na Moravě

21.May » Orlová
V rámci 25. ročníku festivalu "Dny umění nevidomých na Moravě", uspořádala "Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých Orlová" vystoupení nevidomého umělce Radka Žaluda s kytarovým doprovodem Filipa Moravce. Na koncert Vás srdečně zveme do ří...

V muzeu zpíval Radek Žalud

16.May » Boskovice
V úterý 2. 4. 2019 se konal v Muzeu regionu Boskovicka kytarový koncert Radka Žaluda a Filipa Moravce.

Koncert: Radek Žalud s kytarovým doprovodem Filipa Moravce

14.February » Boskovice
V úterý 2.4.2019 v 15.00 hod. se bude v Muzeu Boskovicka konat koncert v rámci 25. ročníku festivalu DUN - Dny umění nevidomých na Moravě.

Tato informační stránka o Radek Žalud zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Žalud" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes