15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Roman Zbranek

O víkendu končí letošní oficiální o-sezóna

První víkend v listopadu bude zakončena domácí oficiální sezóna orientačního běhu posledními čtyřmi závody.

Zlínský (Š)krpál v Rusavě

Zlínský (Š)krpál - to jsou třídenní závody, které pořádá Sportovní klub orientačního běhu Zlín v Rusavě.

Nepříznivé počasí neodradilo

Téměř pět tisíc závodníků neodradilo první dubnový víkend nepřiznivé počasí. Byli na startu závodů oblastních soutěží v orientačním běhu, v sobotu jich bylo na pořadu 12, v neděli pak další tři.

5668 závodníků na startu víkendových závodů

Víkendové závody v orientačním běhu uvítaly za krásného slunečného jarního počasí na startu téměř šest tisíc závodníků.

Dva třídenní závody o víkendu

V závěru prvního srpnového týdne jsou připraveny dva třídenní závody - Orienteering Adventure a Zlínský (Š)krpál.

Grand prix Silesia

Grand prix Silesia (třídenní čtyřetapové závody)vyhráli zlínští závodníci Roman Zbranek a Iva Kavánková.

Virtuální Běh Jižními Svahy ve Zlíně ovládli Zbranek a Železníková

19.března » BezvaBěh.cz
Ve 29. ročníku Běhu Jižními Svahy ve Zlíně zvítězil domácí borec Roman Zbranek (SKOB Zlín). V závodu dlouhém 8 kilometrů dosáhl času 28:21. Stříbrnou příčku vybojoval s dvacetisekundovou ztrátou Jan K...

V Nejdku nejlepší Thýnová a Škoda

3-denní závody West cup v Nejdku vyhrála v ženách Nikola Thýnová, v mužích byl nejlepší Jakub Škoda.

Tato informační stránka o Roman Zbranek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Zbranek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes