nových článků - klikněte pro zobrazení

Daniele Zelenka

Pro Penthouse fotit nechci, říká Roučková. Místo Dakaru stráví Vánoce v garáži

21.prosince » Aktuálně.cz
Olga Roučková po zrušeném startu na Rallye Dakar nepropadla sebelítosti a už se vrhla do přípravy na novou sezonu.

Za rok už chci jet na výsledek, řekla Roučková

24.ledna » Tyden.cz
Podruhé se postavila na start Rallye Dakar a podruhé dojela do cíle. Před rokem Olga Roučková úspěšně absolvovala slavnou soutěž jako první česká žena za řidítky čtyřkolky, letos jela s navigátorem Danielem Zelenkou v buggyně. Za volantem by chtěla …

Za rok už chci jet Dakar na výsledek, řekla Roučková

24.ledna » ČeskéNoviny.cz
Praha - Podruhé se postavila na start Rallye Dakar a podruhé dojela do cíle. Před rokem Olga Roučková úspěšně absolvovala slavnou soutěž jako první česká žena za řidítky čtyřkolky,...

Příští rok chceme útočit na první desítku, říká Roučková po druhém Dakaru

19.ledna » Deník.cz
Hlavní cíl splnila. Děčínská rodačka Olga Roučková zdárně dokončila svoji druhou Dakar Rallye. Sympatická „Ollie“ dojela v kategorii SidexSide společně s navigátorem Danielem Zelenkou na dvacátém místě.