15
new stories - click to show

Ceno Tomáš Zelenka

Related to

TOP 15 přestupů v Chance lize

8.May » Hokej.cz
Řada spekulací teprve čeká na potvrzení, už teď ale prvoligové kluby oficiálně oznámily hodně zajímavé posily. Tady je přehled těch nejzvučnějších.

PŘESTUPY ONLINE: Kdo by měl posílit Mladou Boleslav?

29.April » Hokej.cz
V sobotu prvního května oficiálně začne přestupové období. Dění v Tipsport extralize, v Chance lize a dalších soutěžích sledujeme onlajn.

+/- Kdo by mohl získat trofej pro nejlepšího hráče Chance ligy?

8.February » Hokej.cz
V dalším díle nového pořadu +/- jsme se zaměřili na Chance ligu. Konkrétně se moderátor Johan Čáp a novinář Marek Hedbávný pokusili vybrat pětici hráčů, kteří jsou v druhé nejvyšší soutěži nejužitečnější pro svůj tým, a mohli by tak patřit po sezo...

Pavel Pýcha převzal trofej pro nejlepšího hráče minulého ročníku Chance ligy

Michal Špírek - ČESKÉ BUDĚJOVICE — Historicky druhým držitelem Ceny Tomáše Zelenky, která se uděluje nejlepšímu hráči Chance ligy, se na základě volby sportovních manažerů stal za loňskou sezónu českobudějovický obránce Pavel Pýcha. Po čtvrtečním ...

Hráč sezony! Cenu Tomáše Zelenky získal Pavel Pýcha

16.April » Hokej.cz
Historicky druhým držitelem Ceny Tomáše Zelenky, která se uděluje nejlepšímu hráči Chance ligy, se na základě volby sportovních manažerů stal českobudějovický obránce Pavel Pýcha.

Zelenka o trofeji i stěhování do Třebíče. Pomohl by tamějšímu klubu?

16.February » Hokej.cz
Cena pro nejlepšího hráče Chance ligy, která se udílí od minulé sezony, nese jméno Tomáše Zelenky. Někdejšího třebíčského kanonýra, který po úrazu v derby s Jihlavou (rok 2001) skončil na vozíku.

Rob vypráví: o Vsetínu, Motoru, kamarádu Pýchovi i přechodu do extraligy

13.February » Hokej.cz
Historicky prvním vítězem Ceny Tomáše Zelenky, která se nově udílí nejlepšímu hráči Chance ligy, se stal útočník Luboš Rob. Ten si loni díky fantastickému ročníku na Vsetíně vystřílel angažmá v Plzni.

Vsetín? Moje nejlepší sezona, vrací se k loňskému angažmá Luboš Rob

13.February » VHK Vsetín
hokej.cz - Historicky prvním vítězem Ceny Tomáše Zelenky, která se nově udílí nejlepšímu hráči Chance ligy, se stal útočník Luboš Rob. Ten si loni díky fantastickému ročníku na Vsetíně vystřílel angažmá v Plzni. Na Lapači odehrál devětašedesát záp...

Rob převzal cenu nejlepšího hráče první ligy a po derby řekl: Příště to chce klidnější koncovku

12.February » ČT sport
Západočeské derby hokejistů Plzně s Karlovými Vary (3:1) mělo před úvodním vhazováním slavnostní nádech i kvůli předání Ceny Tomáše Zelenky pro nejlepšího hráče minulé sezony první ligy. Tuto trofej převzal plzeňský útočník Luboš Rob, jenž tehdy z...

Hlavní kategorie zná vítěze. Hráčem sezony je Luboš Rob

12.June » Hokej.cz
Historicky prvním vítězem Ceny Tomáše Zelenky, která se od letošního roku uděluje nejlepšímu hráči Chance ligy, se stal útočník Luboš Rob.

Tato informační stránka o Ceno Tomáš Zelenka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ceno Tomáš Zelenka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes