Barbora Zpěváčková

Vztahuje se k

Piráti chtějí usnadnit domácí vaření piva

8.listopadu » Novinky.cz
Ač jsou Češi považováni za národ pivařů, uvařit si doma populární zlatavý mok podléhá řadě byrokratických opatření. To by se mělo podle Pirátů změnit. Chystají proto novelu zákona o spotřební dani, která by měla takzvané „domovarnictví” usnadnit.

Hamáček: Zimola mě překvapil. O jeho odchodu jsem se dozvěděl hodinu předem

7.listopadu » Novinky.cz
Rezignace Jiřího Zimoly na post prvního místopředsedy mě překvapila, řekl v rozhovoru pro Novinky předseda ČSSD Jan Hamáček. Tak radikální rozhodnutí prý nečekal. Hamáček zároveň uvedl, že Zimolu nikdo neomezoval a měl prostor pro to něco změnit.

Pět rostlin konopí na osobu. Piráti předkládají návrh na legální pěstování

6.listopadu » Novinky.cz
Piráti chtějí uzákonit, aby lidé mohli legálně pěstovat až pět rostlin konopí pro osobní potřebu. Návrh zákona, který jim podepsalo téměř 40 poslanců napříč politickým spektrem, budou předkládat tento týden. Novinkám to řekl šéf Pirátů Ivan Bartoš.

Poslanci chtějí mimořádnou schůzi kvůli růstu svých platů, podpoří ji i ti z ANO

2.listopadu » Novinky.cz
Kvůli skokovému růstu platů ústavních činitelů se mimořádně sejde Sněmovna. O její svolání žádají poslanci Pirátů a SPD, nasbírali k tomu potřebných 40 podpisů. Vadí jim, že poslancům a senátorům mají od ledna vzrůst skokově platy. Podle Babiše ji...

Poslanci chtějí mimořádnou schůzi kvůli růstu svých platů

2.listopadu » Novinky.cz
Kvůli skokovému růstu platů ústavních činitelů se mimořádně sejde Sněmovna. O její svolání žádají poslanci Pirátů a SPD, nasbírali k tomu potřebných 40 podpisů. Vadí jim, že poslancům a senátorům mají od ledna vzrůst skokově platy.

Nemocenská se bude proplácet i v prvních třech dnech nemoci, rozhodla Sněmovna

31.října » Novinky.cz
Nemocenská by se měla proplácet i v prvních třech dnech nemoci. Zrušení takzvané karenční doby ve středu ve Sněmovně protlačila ČSSD, pro hlasovalo i hnutí ANO, Piráti, KSČM a část lidovců. Novelu zákoníku práce nyní posoudí Senát.

V Česku jiný čas než v Německu? Bude to Kocourkov, varuje Ťok před návrhem EK

30.října » Novinky.cz
Před návrhem Evropské komise (EK), aby se střídání letního a zimního času zrušilo už příští rok na jaře, varoval v rozhovoru pro Novinky ministr dopravy Dan Ťok (za ANO). Pokud by byl návrh EK přijat, mohla by podle Ťoka nastat situace, že by v so...

Koalice s SPD neděláme, tvrdil šéf ODS Fiala. Už jdou do druhé

30.října » Novinky.cz
S hnutím SPD koalice dělat nebudeme, slibovat předseda ODS Petr Fiala. Strana se s hnutím Tomia Okamury přitom dohodla už ve dvou městech.

Zůstalo nám jen národní sobectví, varoval Schwarzenberg ve Sněmovně

26.října » Novinky.cz
Stoleté výročí založení Československa si v úvodu pátečního jednání připomněli poslanci. V deklaraci, kterou navrhla ODS, se přihlásili k odkazu 28. října 1918. S kritickým projevem vystoupil čestný předseda TOP 09 a exministr zahraničí Karel Schw...

Babiš jednal s britskou premiérkou Mayovou

24.října » Novinky.cz
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve středu ve Velké Británii jednal s britskou premiérkou Theresou Mayovou. Řešili zejména brexit, investice a spolupráci obou zemí.

Zeman dorazí do Sněmovny hájit rozpočet, Babiš přednese projev a pak odletí do Londýna

23.října » Novinky.cz
Pod palbou opoziční kritiky je rozpočet na příští rok se schodkem 40 miliard. Podle některých poslanců by ho měla vláda přepracovat. Parametry rozpočtu bude Sněmovna schvalovat ve středu ráno. Premiér Andrej Babiš (ANO) ale jede na pracovní cestu ...

Grilování Vondráčka kvůli Rusku poslanci o den odložili

23.října » Novinky.cz
Cesta do Ruska, kterou minulý týden podnikl předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO), nadzvedla opoziční poslance. Piráti chtěli na úterní jednání dolní komory zařadit mimořádný bod, v jehož rámci by Vondráček vysvětlil, s kým se v Moskvě setkal a ...
Ivo Bárek - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Barbora Zpěváčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Zpěváčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes