Roman Zvarič

Vztahuje se k

Nekonečný Wilder Kaiser

26.března » Novinky.cz
Největší rakouská lyžařská oblast SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nabízí 284 km sjezdovek protkaných devadesáti lanovkami a k tomu 77 horských chat. Region mnoha superlativů je navíc skvěle dostupný z větší části území ČR.

Slunečné Val di Sole nabízí lyžování v obklopení národních parků

19.února » Novinky.cz
Skiareál Folgarida-Marilleva zůstává trochu ve stínu své slavnější sousedky Madonny di Campiglio. Je s ní však propojený lanovkami a společně s Pinzolem tvoří skvělou lyžařskou houpačku s dohromady 150 km sjezdovek.

Jak se vaří pivo Made in Austria. Navštivte salcburský pivovar Stiegl

11.prosince » Novinky.cz
Pokud zavítáte do Salcburku, a nebudete mít chuť vydat se po stopách W. A. Mozarta či natáčení slavného muzikálu The Sound of Music, pak máme tip na vyloženě mužskou zábavu: exkurzi do pivovaru Stiegl.

Vánoční trhy na salcburském Hellbrunnu mají kouzelnou a komorní atmosféru

4.prosince » Novinky.cz
Mozartovo rodiště je úchvatné v každém ročním období. Obzvlášť to platí během adventu, kdy na mnoha místech v celém Salcburku vyrostou dřevěné stánky a vzduch zaplní vůně svařeného vína. Nejznámější trhy probíhají v centru Starého města u katedrál...

V míšeňské manufaktuře uvidíte, jak se rodí světoznámý porcelán

30.listopadu » Novinky.cz
Historie proslulé porcelánky v Míšni se píše už od roku 1710, kdy ji založil Augustus Silný. Dnes zde můžete navštívit muzeum, obchod, a především ukázkové dílny, v nichž vám umělci předvedou jednotlivé fáze výroby porcelánu.

Španělská továrna na čokoládu Simón Coll je jako domov Willyho Wonky

28.listopadu » Novinky.cz
Vydali jsme se na exkurzi do výrobny jedné z nejznámějších španělských značek čokolády. Továrna Simón Coll sídlí v městečku Sant Sadurní d’Anoia nedaleko Barcelony a produkuje pochoutky, které by zaručeně ocenil i Willy Wonka.

V tyrolském Ötztalu uvidíte i největší opeřené vládce oblohy

23.listopadu » Novinky.cz
Orly, supy nebo jestřáby si dva sokolníci „posílají“ mezi sebou přes open-air podium skoro jako frisbee. Ptáci vám přitom sviští těsně nad hlavou, takže si je prohlédnete opravdu zblízka. Stačí navštívit Park dravců v tyrolském údolí Ötztal.

Montserrat je kulturním, spirituálním a náboženským symbolem Katalánska

15.listopadu » Novinky.cz
Španělské pohoří Montserrat v oblasti Katalánska tvoří asi 10 kilometrů dlouhý pás, jehož vrchol ze skalních pilířů, věží a kuželů připomíná ozubenou pilu. Jeho symbolem je stejnojmenný klášter, jehož historie se píše už téměř celé tisíciletí.

Božský klid v italském Trentinu

8.listopadu » Dům a byt
Na horské stráni uprostřed Národního parku Paneveggio-Pale di San Martino stála už od konce 19. století malá farma. Před několika lety ji nová majitelka nechala kompletně zrekonstruovat a tak vznikla úchvatná chata Chalet Nel Doch. Hned v prvním r...

Norimberk je magické okno do minulosti

27.září » Novinky.cz
Do roku 1945 jej nikdy nedobyla cizí vojska a Karel IV. Norimberk považoval za „nejdůležitější a nejlépe položené město říše“. Bohatá, byť kvůli nacistickým sjezdům také značně kontroverzní historie tu dýchá z každého rohu.

Vrbnik je tajným klenotem chorvatského Krku

22.září » Novinky.cz
Přístavní městečko Vrbnik je obklopené zelení, má bohatou historii, skvělé víno žlahtina z okolních vinic a hlavně příjemnou a poklidnou středomořskou atmosféru, která nijak nepřipomíná „lunapark“ v blízké a slavnější Bašce.

Naučná stezka Kladská u Mariánských Lázní slaví 40. narozeniny

14.září » Novinky.cz
Jedna z vůbec prvních naučných stezek na našem území byla slavnostně otevřena 14. září 1977. Leží asi 10 kilometrů severně od Mariánských Lázní, je bezbariérová a věnuje se historii, biologii a geologii Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.

Tato informační stránka o Roman Zvarič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Zvarič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes