František Zvěřina

Vztahuje se k

Cyklisté vyrazí na společnou jízdu

4.května » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou – Na návsi v Radostíně u Velkého Dářka si dají v sobotu v 10 hodin sraz účastníci společné cyklojízdy nazvané Od pramene Doubravy do Ronova nad Doubravou.

Bez Zvěřiny by nebyla Pražská šunka

7.dubna » Rádio Praha
Až si budete dávat na talíř Pražskou šunku, budete mít jistotu, že je vyrobená podle receptury z poloviny 19. století. Pražská šunka se totiž dostala na evropský seznam tradičních specialit.

Zámek Vranov stojí v dominantní poloze nad Dyjí

3.března » Turistické listy
Hrad Vranov, připomínaný poprvé v r. 1100, náležel původně znojemským knížatům a byl součástí systému opevnění chránícího Moravu proti Rakousům, jeho rakouským protějškem byl hrad Hardeck, stojící 5 km jihovýchodně na témže břehu Dyje. Nejstarší č...

Pražská šunka bude chráněná pochoutka

27.února » Aha!
Pražská šunka se dostala na evropský seznam Zaručených tradičních specialit. Pravou a nešizenou delikatesu tak nově poznáme podle žluto-modrého loga. Objevit by se na ní mělo již od března. Žádost se u Evropské komise projednávala šest let!

Z nádražní budovy bude bytový dům

Třemošnice – Město Třemošnice koupilo od dráhy nepotřebnou budovu nádraží a hodlá v objektu vybudovat nízkoprahové byty.

V sobotu se bude uklízet řeka Doubrava

20.října » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou – Středisko Junáka Ronov nad Doubravou pořádá v sobotu odpoledne dobrovolnickou akci nazvanou úderně Doubrava bez odpadků.

Doubravu zaplnila masa ledových ker

23.února » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou – Led kryjící hladinu řeky Doubravy rozpraskal a řečiště vyplnily tisíce menších i větších ker. Dokladem jsou snímky pořízené ze břehu řeky během úterního podvečera.

Vodáci lákají na Chrudimku

15.září » Chrudimský deník
Seč - Ronovští skauti pořádají tuto sobotu od 11 hodin podzimní vodácký sjezd Chrudimky, a to ze Seče až do Mezisvětí.

Skauti prožili báječný večer

12.září » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou – Skauti v Ronově nad Doubravou si sobotním společným posezením připomněli výročí 20 let od dostavby své klubovny. Na oslavu byli pozvání i bývalí členové skautského oddílu a také ti, kteří se o výstavbu klubovny v minulosti ne...

Do přírody: Ještě stále je čas zastavit roboty!

19.srpna » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou – Skautky a skauti z celé republiky pomáhají během prázdnin se soutěží České televize Déčko Zastavte roboty! Podporují tak výlety rodičů s dětmi do přírody, na zajímavá místa nejen v jejich regionu.

Za sjezd Doubravy se platí splavné. Platíme službu, říkají skauti

26.července » Chrudimský deník
Ronov nad Doubravou - Za vodu se přece neplatí. To slýchají členové skautského vodáckého oddílu, když při akcích na Doubravě vybírají takzvané splavné (30 Kč). Připravit koryto řeky ke splutí si podle jejich slov žádá spoustu úsilí.
KSČM - Levicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o František Zvěřina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Zvěřina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes