Tomáš Zvěřina

Vztahuje se k

Flutter.io přechází do bety

27.února » Zdroják
Na právě probíhajícím Mobile World Congress 2018 oznámil Google Beta verzi Flutteru. Dobrá zpráva pro všechny, které znervózňoval dovětek „alpha“. Pokud Flutter ještě neznáte, otevřete si náš článek Flutter.io – mobilní aplikace, znovu a lépe.

Zápisky z DartConf 2018

19.února » Zdroják
Hoďte na sebe plavky, jedeme do Los Angeles na dvoudenní maraton přednášek, který se konal v prostorách Google na Venice Beach na konci ledna 2018.

CZ Podcast 180 - Dart a Flutter

26.října » Java portál
Kdrindapána toto letí v 180. dílu vaší naší oblíbené show dorazil Tomáš Zvěřina řečený Tomucha a povídali jsme si o programovacím jazyku Dart a frameworku Flutter.io určeném pro mobilní aplikace, ve ktrém právě zmíněný Dart využijete. Nech se páčí.

CZJUG Praha - Dart pro Javisty

12.října » Java portál
V tomto týdnu proběhlo setkání Pražské Czech Java User Group na téma Dart a Java. Víc info na této facebookové události.Dart pro JavistyUkážeme si, co Dart je, co Dart není a k čemu je Dart aktuálně dobrý. Porovnáme syntaxi a konstrukce Javy a Dar...

Flutter.io – mobilní aplikace, znovu a lépe

20.září » Zdroják
Vývoj Android aplikací jsem opustil už před lety. Je s tím moc práce a málo zábavy. Tím spíš mě ale zaujal Flutter. Že by mě ty mobilní appky začaly zase bavit?

VIDEOPREMIÉRA: Jan Nedvěd z Bek Ofis věří, že láska nezná hranic. V klipu mu hraje i Česká Miss Andrea Bezděková

21.září » iREPORT.cz
Nový videoklip Jana Nedvěda vznikl k singlu Two Birds. Za čtyři natáčecí dny se v pražských lokalitách a okolí podařilo pořídit jedinečné záběry zamilovaných párů, mezi kterými se objevila i Česká Miss 2016...

Středočeské Mirošovice děsí opravy silnice na Benešov

26.července » iRegiony Impuls
Na hlavním tahu I/3 na jih Čech, na České Budějovice, Ředitelství silnic a dálnic vozovku rozšiřuje. Na velmi rušné silnici všichni místní očekávají velké problémy, které se jistě dostanou i do dopravního vysílání Rádia Impuls.

Slovenští starostové mají nejlepší fotbalisty v Evropě. Třetí místo na EURO MAYORS 2016 vybojovali starostové z Česka

30.května » Moderní obec
V pořadí již třetí Mistrovství Evropy v kopané starostů, které skončilo 21. května v Uherském Hradišti, ovládl tým Slovensko I, jenž ve finále porazil starosty z Itálie 3:0. V souboji o bronzové medaile zvítězil celek Česká republika I, když přehr...

Vývojářská Plzeň: Tomáš Zvěřina - Google Cloud Platform

11.dubna » Java portál
Pozvánka na akci 25.4. v Plzni http://srazy.info/vyvojarskaplzen/6425/Výlet do Google Cloud Platform. Kam ukládat data, jak je zpracovat, jak je naservírovat. Nejdéle se zastavíme u AppEngine, platformy pro deploy vašich superškálovatelných webový...
František Fuka - Český filmový recenzent
Karel Janeček - Český matematik
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Tomáš Zvěřina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Zvěřina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes