Jitka Zvolská

Vztahuje se k

Zemřela Sonja Bata. Letos by oslavila 92. narozeniny

21.února » Novinky.cz
V noci na úterý zemřela v Torontu vdova po podnikateli Tomáši Baťovi ml. Sonja Ingrid Bata. Dnes tuto zprávu oznámila její dcera Rosemarie Bata Blyth Pavlu Velevovi, řediteli Nadace Tomáše Bati ve Zlíně. Vyjádřit upřímnou soustrast pozůstalým Sonj...

Vánoční besídka pro děti ve vile Tomáše Bati

19.prosince » Novinky.cz
Vánoční besídku pro děti mateřských škol a prvního ročníku základních škol ze Zlína v úterý 19. prosince uspořádala Nadace Tomáše Bati ve slavnostně vyzdobených prostorách vily Tomáše Bati ve Zlíně.

Baťovské principy v současném podnikání. Utopie nebo návod na úspěch?

28.září » Novinky.cz
Nadace Tomáše Bati – ambasador filozofie Tomáše Bati a nositel odkazu Baťa pro současnost, pořádá ve dnech 19. - 20. října ve Zlíně tematickou dvoudenní konferenci Principy Baťa v praxi. Cílem setkání je sdílení baťovských myšlenek a principů.

Naším mořem je vzduch, baťovské letectví inspiruje odborníky i děti

21.září » Novinky.cz
Nadace Tomáše Bati přiblíží baťovské letectví také dětem, a to prostřednictvím tvořivé dílničky v rámci Sousedského festivalu, který se uskuteční ve zlínském parku Komenského 23. září od 14.00 hodin. Děti si budou moci vyrobit vlastní letecká baťo...

Zlínské odpoledne s méďou Tomem nejenom pro děti

14.června » Novinky.cz
Ve čtvrtek 15. června se ve zlínském parku Komenského uskuteční Odpoledne s méďou Tomem - hry, malování, čítárna s Pavlem Vackem.

Vítězem soutěže Manažerem nanečisto se stal studentský tým z Ostravy

28.května » Novinky.cz
Ve středu 24. května se v Praze uskutečnilo národní finále soutěže Manažerem nanečisto 2017. Soutěž již po sedmé uspořádala zlínská Nadace Tomáše Bati ve spolupráci s neziskovou vzdělávací organizací JA Czech. Vítězem se stal tým studentů z ostrav...

Týden Baťa přilákal stovky návštěvníků

22.května » Novinky.cz
V minulém týdnu uspořádala Nadace Tomáše Bati první ročník festivalu TB – Týden Baťa. Zájem stovek návštěvníků o možnost prohlédnout si Baťovu vilu překvapil samotné organizátory.

Ve Zlíně chystají první ročník baťovského festivalu

12.května » Novinky.cz
Ve dnech 15. - 19. května proběhne v prostorách Baťovy vily Zlín první ročník festivalu TB - Týden Baťa, jehož cílem je přiblížit nadčasovost baťovského odkazu široké veřejnosti.

Oslava 1. máje s Nadací Tomáše Bati

3.května » Novinky.cz
Letos již po dvacáté zorganizovala Nadace Tomáše Bati oslavu 1. máje v prostorách vily Tomáše Bati a přilehlé zahrady ve Zlíně.

1. máj u Baťů. V Nadaci Tomáše Bati podvacáté v řadě

1.května » Zlin.cz
ZLÍN - Velmi početná účast malých i velkých, rodina Baťova na místě u své vily včetně nejmladšího z Tomášů, tedy pravnuka zakladatele obuvnické slávy Zlína. Top byla letošní solava Prvního máje u vily Tomáše Bati ve Zlíně.

Baťova Lockheed Electra se vrací domů

28.dubna » Novinky.cz
Letoun Lockheed Electra OK-TCB 1. máje 2017 dorazí na letiště v Otrokovicích. Připomeneme si 80 let od přistání Jana A. Bati po ukončení mezikontinentální obchodní cesty. Připraven je i bohatý doprovodný program, letecká exhibice a výstava v prost...

Tato informační stránka o Jitka Zvolská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Zvolská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes