Zdeněk Zvoníček

Vztahuje se k

M. Lázně přispějí nemocnici více na provoz pohotovosti

12.července » ZDN.cz
Zastupitelé Mariánských Lázní dnes schválili zvýšení příspěvku pro nemocnici na provoz lékařské pohotovosti a chirurgické ambulance s prodlouženou ordinační dobou.

Nemocnici v Mariánských Lázních došla trpělivost. Pohotovost je zavřená

3.července » iDNES.cz
Neshody mezi městem a nemocnicí zastavily v Mariánských Lázních provoz pohotovostí. Poté, co se do sporu vložil kraj, se obě strany dohodly. Služby začnou fungovat opět ve středu. Další články k tématu: Pohotovost v Mariánských Lázních je ztrátová...

Nemocnici v Mariánských Lázních došla trpělivost. Pohotovost je zavřená

3.července » iRegiony Impuls
Neshody mezi městem a nemocnicí zastavily v Mariánských Lázních provoz pohotovostí. Poté, co se do sporu vložil kraj, se obě strany dohodly. Služby začnou fungovat opět ve středu.

Pohotovost v Mariánských Lázních je ztrátová, možná bude muset skončit

31.března » iRegiony Impuls
Pohotovost v Mariánských Lázních možná skončí. Služba je navzdory příspěvkům krajů a města ztrátová a nemocnice ji už nechce dotovat ze svého. Má kvůli tomu finanční těžkosti.

Pohotovost v Mariánských Lázních je ztrátová, možná bude muset skončit

31.března » iDNES.cz
Pohotovost v Mariánských Lázních možná skončí. Služba je navzdory příspěvkům krajů a města ztrátová a nemocnice ji už nechce dotovat ze svého. Má kvůli tomu finanční těžkosti. Další články k tématu: Mariánské Lázně chtějí delší lékařskou pohotovos...
Jan Bureš - politik za ODS

Tato informační stránka o Zdeněk Zvoníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Zvoníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes