15
new stories - click to show

Karel Zýka

Related to

ČRo: DAB+ multiplex se rozšíří o další služby. Konec VKV neočekáváme

28.November » Parabola.cz
Český rozhlas jako první vysílatel v České republice pokrývá digitálním rozhlasovým multiplexem drtivou většinu území ČR. Jaké chystá novinky. Dočkají se posluchači druhého DAB multiplexu ČRo? To jsou otázky v rozhovoru serveru parabola.cz.

[aktualita] V Ostravě mají nový vysílač Českého rozhlasu Plus

26.November » DigiZone.cz
Pro město Ostrava a jeho okolí byl ve 13 hodin spuštěn nový FM vysílač stanice Český rozhlas Plus. Zprovozněn byl na kmitočtu 91,8 MHz s výkonem 50 W ERP. Vysílač bude provozován s vertikální polarizací. „Jsme rádi, že se nám po dlouhé době vyhled...

Český rozhlas rozšířil digitální vysílání DAB+ na 95 procent obyvatel

18.September » RadioWave
Český rozhlas vstoupil do další, významné fáze digitalizace rádia. Signál multiplexu ČRo DAB+ dosáhl k dnešnímu dni 95 % pokrytí populace. Spuštěno bylo deset nových vysílačů v Čechách i na Moravě. Jejich detailní popis najdete níže.

Český rozhlas rozšířil pokrytí DAB+ na 95 procent populace a oznámil vypnutí středních vln

17.September » Rádio DAB Praha
Český rozhlas vstoupil do další, významné fáze digitalizace. Signál multiplexu ČRo DAB+ dosáhl k dnešnímu dni 95 % obyvatel Česka. Spuštěno bylo 10 nových vysílačů.

[aktualita] Nové vysílače ČRo DAB+ odstartovaly, pokrytí vzrostlo na 95 % obyvatel

17.September » Lupa.cz
Český rozhlas ve spolupráci s Českými radiokomunikacemi v 9.00 zapnul dalších deset nových vysílačů své sítě ČRo DAB+. Digitální vysílání tak dorazilo do lokalit Votice-Mezivrata, Pardubice-Krásné, Liberec-Ještěd, Sušice-Svatobor, Příbram, Jeseník...

Technický ředitel Českého rozhlasu Karel Zýka se na konferenci Radiokomunikace zaměří na zvukovou kvalitu DAB+

9.June » ČRo
Na konferenci vystoupí také provozní ředitel RTI cz Roman Kropáček, který připomene 15. výročí digitálního rádia u nás, a novinky představí za Teleko digital Tomáš Řapek.

[článek] Digitální vysílání Českého rozhlasu v DAB+ stojí ročně 44 milionů korun

7.May » Lupa.cz
[12 minut čtení] Zveřejňujeme kompletní situační zprávu o vývoji digitalizace vysílání Českého rozhlasu, jak ji sepsal jeho technický ředitel Karel Zýka. Obsahuje podrobnosti o rozvoji DAB+ vysílání nebo neúspěšných protestech soukromých rádií. Če...

[aktualita] Český rozhlas spustil další tři FM vysílače pro stanici Plus

5.May » DigiZone.cz
Český rozhlas oznámil, že pro města Benešov, Vlašim a Šumperk spustil v pondělí 4. května nové vysílače stanice ČRo Plus. V případě lokality Benešov-Bezručova jde o kmitočet 104 MHz (výkon 100 W), v lokalitě Vlašim-Komenského 91 MHz (100 W) a v lo...

Stanice Radiožurnál Sport odstartuje až v příštím roce, nové DAB+ vysílače do podzimu

29.April » ČRo
Český rozhlas počítá v letošním roce s rozšířením pokrytí digitálního rádia na 95 procent populace. Po roce 2021 začne omezovat vysílání na středních a dlouhých vlnách.

Ředitel Techniky a správy Českého rozhlasu Karel Zýka byl zvolen do řídicího výboru WorldDAB

5.November » ČRo
Karel Zýka se zabývá digitálním vysíláním dlouhodobě a v Českém rozhlase vede projektový tým, tzv. Digitým, který má digitalizaci vysílání na starosti.

Tato informační stránka o Karel Zýka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Zýka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes