AC24.cz

Popis:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,6 položek/týden

Nabídli mu milion za to, že nepůjde na Pražský hrad pro vyznamenání

20:08
V pořadu INSTINKTY Jaromíra Soukupa TV Barrandov v unikátních rozhovorech s čerstvými držiteli medailí Za zásluhy o kulturu a stát s herci Jiřím Krampolem a Ivanem Vyskočilem se diváci dozvěděli o nabídce odměny 1 milionu korun, kterou dostal Ivan Vyskočil.

BIS „zavřela hubu paranoidním elfům a dalším konspirátorům z řad pražské kavárny“, uvedl politický analytik

15:58
Do Bezpečnostní informační služby se zostra pustil politický analytik Štěpán Kotrba. Službu označil za „drzou“, překračující rámce vlastních kompetencí, její šéfy za „nevzdělance odtržené od reality“. Pokud služba nezaznamenala žádné jiné, než ruské a čínské rozvědčíky, nedělá nic, řekl pro Parlamentní listy.

Politická satira s hollywoodským přesahem. Zeman, Babiš a Ovčáček v akci

10.prosince
Politická satira v Česku stále kvete. Brněnský filmař si tentokrát vzal na mušku zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana a aféry premiéra Andreje Babiše, a to vše ve světě Harryho Pottera. Dobro nakonec zvítězilo nad zlem a Zeman se promění v hromadu nedopalků, zatímco Babiš v účtenky.

Co nejvíce obtěžuje Čechy na internetu?

10.prosince
Potenciálně nechtěné aplikace, které nabízí nevyžádanou reklamu nebo aktualizace softwaru, se staly nejčastějším problémem českého internetu.

Miloš Zeman: Vojenský útok na pobaltské země by byl politickou a vojenskou sebevraždou

9.prosince
Prezident České republiky Miloš Zeman se v pořadu „Výsledky týdne" televizní stanice NTV vyjádřil k politickému dění v Evropě, pravdědopdobnosti vypuknutí války a sankcím proti Rusku.

Zaorálek: Radar v ČR by znamenal, že by ČR byla vydána napospas rozhodnutím prezidenta USA

8.prosince
Ředitel Centra transatlantických vztahů Alexandr Vondra v pátečním pořadu Události, komentáře ČT24 diskutoval s náměstkem ministra obrany, Jakubem Landovským, o raketách středního doletu a také o dění v Rusku.

Markéta Šichtařová: Kdybys ses neučil tak dobře, nemusels bejt nezaměstnanej

7.prosince
Jako by to byly dva světy. Na jedné straně v novinách, televizi, na konferencích zaměstnavatelů, znějí jen a jen nářky na to, jak moc zoufale chybí lidé. Nedostává se pracovní síly.

Americký velvyslanec v Česku: Trump se nesetkal se Zemanem. Ale může za to zase Rusko

6.prosince
Americký velvyslanec v České republice Stephen King navštívil Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

Drahoš se pochlubil setkáním s velvyslancem USA, sociální sítě jsou v rozpacích

4.prosince
Senátor a prezidentský kandidát z roku 2018 Jiří Drahoš označil USA za spojence České Republiky a zveřejnil na svých oficiálních stránkách na Facebooku a Twitteru fotku s americkým velvyslancem. Názory uživatelů sociálních sítí se výrazně rozdělily.

Nevyjíždějte autem, varují meteorologové. Česko zasáhne v neděli silná ledovka

1.prosince
Meteorologové opět varují před silnou ledovkou, která se může opět tvořit od nedělního odpoledne. Problémy hrozí hlavně ve východní části Čech.

Český politik navrhl zákaz vstupu pro muže z Ruska ve věku 16-60 let do České republiky

30.listopadu
Dnes jsme informovali o tom, že ukrajinský prezident Petro Porošenko na svém Twitteru zveřejnil oznámení, že Ukrajina zavádí omezení na vjezd Rusům mužského pohlaví ve věku od 16-60 let. Někteří čeští politici přišli v této souvislosti se zajímavým nápadem.

Manželka Karla Gotta se přiznala, že mu během nejtěžšího období jeho života lhala

30.listopadu
Český zpěvák a hudební mistr Karel Gott sváděl před třemi lety náročný boj s rakovinou lymfatických uzlin. Po celou dobu mu po jeho boku stála manželka Ivana Gottová, která mu však zatajila důležité skutečnosti, jež vyplynuly na povrch až později.

Markéta Šichtařová: Pojďme zrušit právní stát!

30.listopadu
Před pár dny pobavila řadu škodolibých Čechů zajímavá zprávička: Mnoho Němců se v předešlých letech finančně zaručilo za imigranty – a teď došlo na placení. A ručitelé se nestačí divit. A rozčilovat.

Telička vyzval k protiruským sankcím a strašil dalším konfliktem, na webu se mu vysmáli

28.listopadu
Sociální sítě se doslova hemží komentáři o nedělní provokaci ukrajinského námořnictva. Po Štětinovi se svým názorem na to, k jakým krokům by mělo přistoupit Česko, podělil další europoslanec. Pavel Telička vyzval k novým protiruským sankcím, jinak prý hrozí další ozbrojeny konflikt, ale na sociálních sítích se mu vysmáli.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes