15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

6.3 items/week

Peková: „Ups… Oni nevěděli?! Ale no tak. Věděli!“

27.September
Známá molekulární bioložka Soňa Peková promluvila o útocích na její osobu a vývoji stávající situace. (Foto: Youtube) Článek Peková: „Ups… Oni nevěděli?! Ale no tak. Věděli!“ se nejdříve objevil na AC24.cz .

Čekají nás opětovné restrikce a jak se bránit? Hnízdil odpovídá

26.September
Jak se bránit tomu, kdyby to vláda, média a farmaloby chtěly na nás zopakovat? (Foto: Youtube) „Fašismus, komunismus, covidismus, ukrajinismus, globalismus = to vše... Článek Čekají nás opětovné restrikce a jak se bránit? Hnízdil odpovídá se nejdříve objevil na AC24.cz .

Ministryně Černochová zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského

26.September
Česká ministryně obrany Jana Černochová na svém účtu X zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského. (Foto: Youtube) Polsko mám – díky rodičům, jako druhý Homeland, takže... Článek Ministryně Černochová zkritizovala ukrajinského prezidenta Zelenského se nejdříve objevil na AC24.cz .

Pirátský poslanec v přímém přenosu popsal korupci vládních stran

25.September
Poslanec Jakub Michálek (Piráti) na ČT24 popsal, jak to bylo s údajnými černými penězi z Dopravního podniku. (Foto: ČT24 / X) Dvě vládní strany... Článek Pirátský poslanec v přímém přenosu popsal korupci vládních stran se nejdříve objevil na AC24.cz .

Markéta Šichtařová: Demonstrovat, či nedemonstrovat?

23.September
Všichni víme, že v sobotu se na Václavském náměstí konala demonstrace proti vládě. Mnozí z vás tam nejspíš byli. Mnozí to možná zvažovali. Já... Článek Markéta Šichtařová: Demonstrovat, či nedemonstrovat? se nejdříve objevil na AC24.cz .

Expert se podivuje nad zoufalou situací nových poplatků pro ČT

21.September
Stanislav Novotný se ptá Jiřího Mikeše na zvýšení poplatků pro ČT, zmizelé miliardy, začerněné smlouvy, zákaz kontroly z NKÚ a honoráře pro účelové propagandisty.... Článek Expert se podivuje nad zoufalou situací nových poplatků pro ČT se nejdříve objevil na AC24.cz .

Stropnický připomněl čísla a důvod lidí Fialovi, proč chodí na den NATO

21.September
Český politik, novinář a herec Matěj Stropnický (ČSSD) komentoval situaci ohledně českého premiéra Fialy a počtu lidí na Dni NATO. (Foto: Facebook) Pane premiére, pokud si... Článek Stropnický připomněl čísla a důvod lidí Fialovi, proč chodí na den NATO se nejdříve objevil na AC24.cz .

Vidlák popsal českému novináři, proč přišel na demonstraci proti vládě

20.September
Daniel Sterzik alias Vidlák patří mezi nejúspěšnější a nejčtenější tuzemské blogery na internetu, vyzpovídal jej český novinář za Aktuálně.cz Raděk Bartoníček. (Foto: X /... Článek Vidlák popsal českému novináři, proč přišel na demonstraci proti vládě se nejdříve objevil na AC24.cz .

Tománek srovnal dvě fotografie z protivládních protestů a nestačil se divit

20.September
Publicista a bloger Jan Tománek se porovnal dvě fotografie ze včerejšího protestu (PRO) a minulého (Milion chvilek pro demokracii). (Foto: Facebook) Tak si to... Článek Tománek srovnal dvě fotografie z protivládních protestů a nestačil se divit se nejdříve objevil na AC24.cz .

Fiala a Pekarová se vyjádřili k dnešní protivládní demonstraci

18.September
Podle organizátorů dnešního protivládního protestu se zúčastnilo přes sto tisíc lidí, níže jsou uvedené reakce českého premiéra Fialy (ODS) a předsedkyně Sněmovny Pekarové (TOP... Článek Fiala a Pekarová se vyjádřili k dnešní protivládní demonstraci se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes