AC24.cz

Description:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

3.3 items/day

Co se děje s Jaroslavem Uhlířem? Rodinný přítel odhalil vážné detaily

2.June
Pražští policisté včera vyhlásili pátrání po čtyřiasedmdesátiletém písničkáři a hudebníkovi Jaroslavu Uhlířovi. Krátce před druhou hodinou policie oznámila, že se Uhlíř našel. Hudebníka pak odvezli do nemocnice. Co se dělo před jeho zmizením Blesku uvedl rodinný přítel. (Foto: Che / Jaroslav Uhlir)

Tato děvčata středního věku na ČT24 dokázala, že lze překonat i trhovkyně

31.May
O Leošovi Janáčkovi se říkalo, že do notového sešitu si na brněnském tržišti zaznamenával jekot trhovkyň. Zdálo se mu to inspirativní. (Foto: Twitter)

V Česku existují tajné muslimské modlitebny. Co se v nich děje?

31.May
Portál iDNES.cz informuje o tajných muslimských modlitebnách v Česku. Rizikově tato místa nevnímají pouze policisté, ale i samotní muslimové. (Foto: Flickr)

Bude z ČR ekonomická kolonie SRN pod patronací USA? Vojenský analytik uvedl, co stojí za neustálými útoky proti Babišovi

31.May
Vojenský expert a bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec se ve svém statusu na sociální síti zaměřil na to, v čem je celá aktuální politická „elita“ zajedno a čím se od sebe liší. Při této příležitosti rovněž rozluštil, co podle něj stojí za neustálými útoky proti českému premiérovi Andreji Babišovi. (Foto: Africom.mil)

Nejčernější scénář kavárny se naplnil. Sněmovna zvolila nové členy Rady ČT

31.May
Do Rady ČT po středečním hlasování poslanců usednou ekonomka Hana Lipovská, novinář Pavel Matocha a moderátor Lubomír Veselý. (Foto: Instagram)

Ministerstvo zahraničních věcí vyvěsilo vlajku LGBT. Češi ihned reagovali. „Ještě vyvěsit vlajku ISIS,“ zuří

31.May
Na Černínském paláci vlaje duhová vlajka. Ministerstvo zahraničí ČR tak oslavuje Mezinárodní den proti homofobii, bifobii a transfobii. Na svém webu zveřejnilo také oficiální prohlášení. Češi nezaháleli a ihned začali reagovat. (Foto: Twitter)

Markéta Šichtařová: Politici tak manipulují právo, až musí zasahovat soudy

31.May
Koronavirus odhalil mnoho věcí. Některé jsme tušili. Některé ne. Ukázal třeba, jak si politici přisvojují pravomoci, které nemají. Jak jsou ochotní dělat si z ekonomiky trhací kalendář.

Do Česka se vrátí sníh a mráz, předtím nás čekají víkendové letní teploty

31.May
O víkendu nás čeká letní počasí a zkraje nového týdne Česko zasáhnou vydatné deště a od středních poloh výše napadne sníh. (Foto: Wikimedia)

Markéta Šichtařová: Chtěli jsme to nejlepší a dopadlo to jako vždycky

31.May
Viktoru Černomyrdinovi je připisováno mnoho výroků. Od vtipných typu „mám přibližně dva syny“ až po kapku frustrující typu „měli jsme ty nejlepší úmysly, ale dopadlo to jako vždy.“

Světově uznávaný český lékař: „Česká televize se naprosto zbláznila!“ Proč nás děsí koronavirem 24 hodin denně?

31.May
“Česká televize se samozřejmě zbláznila, ta se naprosto zbláznila. Protože dělat 24 hodinový speciál na covid, když…” (Foto: Youtube)

Je to fake news. Za koronavirus sítě 5G opravdu nemohou, vzkazují hned tři česká ministerstva

31.May
Koronavirus se elektromagnetickým polem skutečně nešíří, tvrdí tři česká ministerstva. V pátečním společném prohlášení tak uvádí, že neexistuje žádná spojitost mezi epidemií nemoci covid-19 a zaváděním mobilních sítí páté generace (5G). (Foto: AF.mil)

Trump vrací úder sociálních sítím. Podepsal nařízení snažící se odebrat jim právní ochranu

29.May
Americký prezident Donald Trump podepsal ve čtvrtek večer výkonné nařízení, jehož cílem je změnit současný výklad zákona chránící sociální sítě před právní odpovědností za obsah zveřejněný na jejich stránkách. (Foto: Wikimedia)

Markéta Šichtařová: Jak COVIDEM lidi ovládnout a ochočit

29.May
Když chcete ovládnout lidi, donutit je poslouchat, případně vytřískat z nich peníze, strach funguje nejlíp. COVID-19 budiž toho nejlepším příkladem. Protože to, co se rozjelo kolem jeho testování, nelze nazvat jinak než skandál.

Kam se podělo české zlato? Radim Fiala bije na poplach a odhaluje důsledky skandálního výprodeje

29.May
Český poslanec varoval před prudkým „táním“ českých zlatých rezerv. Radim Fiala nepochybuje, že výprodej zlata hrozí nepříznivými důsledky pro národní ekonomiku a připravuje Česko o důležité nástroje stabilizace v případě finanční krize. Navíc tvrdí, že zvýšení zásob zlata je zásadní podmínkou pro upevnění národní suverenity. (Foto: Facebook)

Novotný plánoval past na Foldynu na Den vítězství. Neuvěříte, co chtěl udělat

29.May
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný vypověděl pro Mall TV, co plánoval na Den vítězství, pokud do jeho městské části přijeli motorkáři z klubu Noční vlci. Novotný předtím nechal v Řeporyjích instalovat pomník kolaborantům s německými nacisty – vlasovcům. (Foto: Facebook)
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes