15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

11.9 items/week

Český profesor uvedl, že stále probíhá umlčování renomovaných lidí

18:58
Stanislav Novotný se ptá Jaroslava Turánka, jaký je stav naší vědy a zda vědci skutečně touží po poznávání nebo raději slouží politice, která jim... Článek Český profesor uvedl, že stále probíhá umlčování renomovaných lidí se nejdříve objevil na AC24.cz .

Ilona Švihlíková: „Katastrofa. Rusku řežeme ruce a sami si sekáme nohy!“

17:08
„Katastrofa. Rusku řežeme ruce a sami si sekáme nohy,“ říká ekonomka Ilona Švihlíková v rozhovoru pro Zákony bohatství. (Foto: Youtube) Článek Ilona Švihlíková: „Katastrofa. Rusku řežeme ruce a sami si sekáme nohy!“ se nejdříve objevil na AC24.cz .

Ukrajina: Statisíce smrtících zbraní bez kontroly

11:38
„Víte, kolik zbraní putuje z celého světa na Ukrajinu? Víte, že Ukrajina je podle globálního indexu organizovaného zločinu země s třetí největší kriminalitou v... Článek Ukrajina: Statisíce smrtících zbraní bez kontroly se nejdříve objevil na AC24.cz .

Jan Tománek: Moderátorka ČT lhala a TV hrubě porušila kodex!

24.May
9. prosince loňského roku vysílala ČT pořad Máte slovo, kam jako hosta odmítla vpustit dříve pozvaného právníka Jindřicha Rajchla, který na toto okamžitě upozornil... Článek Jan Tománek: Moderátorka ČT lhala a TV hrubě porušila kodex! se nejdříve objevil na AC24.cz .

„Nebude co jíst, znám řešení,“ uvedl v rozhovoru Peter Staněk

23.May
„Nebude co jíst, znám řešení,“ uvedl v rozhovoru pro Zákony bohatství slovenský ekonom Peter Staněk. (Foto: Youtube) Článek „Nebude co jíst, znám řešení,“ uvedl v rozhovoru Peter Staněk se nejdříve objevil na AC24.cz .

Zdeněk Jandejsek popisuje horentní zisky nadnárodních obchodních řetězců

22.May
Stanislav Novotný se ptá Zdeňka Jandejska, proč je důležité sledovat příští týden práci poslanců při projednávání novely zákona o významné tržní síle, který může... Článek Zdeněk Jandejsek popisuje horentní zisky nadnárodních obchodních řetězců se nejdříve objevil na AC24.cz .

Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami

22.May
Český hydrometeorologický úřad vydal varování před silnými bouřkami a nárazem větru na tento pátek. (Foto: Pexels) Očekává se ojedinělý výskyt silných až velmi silných... Článek Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami se nejdříve objevil na AC24.cz .

Robert Šlachta upozornil na peníze politika STAN, které neumí vysvětlit

21.May
Hlavní představitel politické strany „PŘÍSAHA – občanské hnutí Roberta Šlachty“ na svém profilu na Facebooku uvedl následující: (Foto: Facebook / Robert Šlachta, ilustrační) Neuvěříte!... Článek Robert Šlachta upozornil na peníze politika STAN, které neumí vysvětlit se nejdříve objevil na AC24.cz .

Česká republika se zavázala očkovat každého muže, ženu a dítě do roku 2030

21.May
WHO ve spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových a dalšími partnery z řad zemí, agentur OSN i farmaceutických firem vypracovala a uvedla do praxe globální očkovací agendu na příštích... Článek Česká republika se zavázala očkovat každého muže, ženu a dítě do roku 2030 se nejdříve objevil na AC24.cz .

Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen

20.May
Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen v diskuzi pro Zákony bohatství. (Foto: Youtube) Článek Jsme v dezinformační válce? Elf Kartous vs. advokát Nielsen se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes