15
new stories - click to show

AC24.cz

Description:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

10.5 items/week

Zeman: Ruský seznam nepřátel je hloupost. Ať policie pracuje, BIS nevěřím

18:39
Český prezident Miloš Zeman považuje ruský seznam nepřátelských zemí, kde je USA a ČR, za hloupost. (Foto: Youtube) Nadále trvá na tom, že vyšetřovacích... Článek Zeman: Ruský seznam nepřátel je hloupost. Ať policie pracuje, BIS nevěřím se nejdříve objevil na AC24.cz .

Nejvyšší státní zástupce rezignoval. „Cítil jsem tlak od Benešové,“ uvedl

17.May
Dnes se nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman po deseti letech vzdal funkce. Novinářům to po dnešním zasedání vlády oznámil vicepremiér Karel Havlíček. (Foto: Youtube)... Článek Nejvyšší státní zástupce rezignoval. „Cítil jsem tlak od Benešové,“ uvedl se nejdříve objevil na AC24.cz .

Praha aktivovala protipovodňová opatření

17.May
Na Českou republiku se v posledních dnech sneslo deštivé počasí a dle předpovědí tomu tak bude ještě pěkných pár dnů. (Foto: Hasiči Praha) Vodní... Článek Praha aktivovala protipovodňová opatření se nejdříve objevil na AC24.cz .

Firma Imex Group promluvila o tom, že se po výbuchu ve Vrběticích ztratily zbraně

17.May
Imex Group uvedla, jaké zbraně se „ztratily“ po výbuších skladů ve Vrběticích, k nimž došlo v roce 2014 a z nichž nedávno ČR obvinila... Článek Firma Imex Group promluvila o tom, že se po výbuchu ve Vrběticích ztratily zbraně se nejdříve objevil na AC24.cz .

SÚKL eviduje 65 podezření na úmrtí v souvislosti s očkováním

16.May
Lékový ústav eviduje celkem 65 případů úmrtí, která nastala v čase po očkování proti covidu a je třeba prověřit jejich případnou souvislost. Za poslední... Článek SÚKL eviduje 65 podezření na úmrtí v souvislosti s očkováním se nejdříve objevil na AC24.cz .

Markéta Šichtařová: Levice proti lidem

14.May
(Skoro) všichni víme, že vlády i centrální banky pumpují pod tlakem peníze do ekonomiky. (Někteří) víme, že se do značné míry jedná o nekryté,... Článek Markéta Šichtařová: Levice proti lidem se nejdříve objevil na AC24.cz .

Natálie Vachatová: Jediná správná pravda. Víc jich není. Nějaké pochybnosti?

14.May
Politická neziskovka NELEŽ vnikla před rokem a půl proto, aby u nás pomáhala šířit jedinou správnou pravdu a zamezila existenci všech ostatních pravd. Bojují... Článek Natálie Vachatová: Jediná správná pravda. Víc jich není. Nějaké pochybnosti? se nejdříve objevil na AC24.cz .

Nejvyšší správní soud zrušil opatření o povinnostech pozitivně testovaných zaměstnanců

14.May
Nejvyšší správní soud rozhodl ve věci týkající se opatření o povinnostech pozitivně testovaných zaměstnanců a také osob samostatně výdělečně činných. Soud zrušil opatření resortu... Článek Nejvyšší správní soud zrušil opatření o povinnostech pozitivně testovaných zaměstnanců se nejdříve objevil na AC24.cz .

Letní počasí ve středu vystřídá prudké ochlazení. Připravte si deštníky

13.May
Dnešní slunečné a letní počasí se udrží ještě i zítra. Ve středu ale meteorologové avizují prudké ochlazení. Sluneční počasí tak vystřídá déšť a bouřky.... Článek Letní počasí ve středu vystřídá prudké ochlazení. Připravte si deštníky se nejdříve objevil na AC24.cz .

Schillerová chce po Rusku minimálně miliardu korun za Vrbětice

12.May
Ministryně financí Alena Schillerová ve svém rozhovoru pro česká média uvedla částku, kterou by česká vláda mohla vymáhat po Ruské federaci v souvislosti s... Článek Schillerová chce po Rusku minimálně miliardu korun za Vrbětice se nejdříve objevil na AC24.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes