AC24.cz

Popis:

AC24.cz, z domova

URL:

https://ac24.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

11,2 položek/týden

Babiš je ovládán Putinem a Trumpem, varuje myslitel Lévy pro Českou televizi

21:28
Před rostoucí vlnou populismu, která ohrožuje i Českou republiku, varoval v rozhovoru pro Českou televizi francouzský myslitel Bernard-Henri Lévy. Za skutečně nebezpečí Francouz označil ruského prezidenta Vladimira Putina. Vidí i ohrožení demokracie v České republice. (Foto:

Lenka Procházková: To v mainstreamu a ani v ČT nenajdete

17.března
Lenka Procházková, publicistka, spisovatelka a chartistka, pronesla na demonstraci na pražském Václvském náměstí projev k osmdesátému výročí německé nacistické invaze do naší vlasti. (Foto: Wikimedia)

Václav Klaus mladší byl vyloučen z ODS. Takto okamžitě zareagoval

16.března
Občanská demokratická strana ze svých řad vyloučila poslance Václava Klause mladšího. Rozhodnutí výkonné rady bylo jednomyslné. Dříve ho k dobrovolnému odchodu vyzval poslanecký klub. Klaus ale odmítl. (Foto: Facebook)

Ovčáček o návrhu na vyznamenání generála Pavla: Pan prezident se už rozhodl

15.března
Poslanci Top 09 hodlají navrhnout armádního generála Petra Pavla na státní vyznamenání. Zástupce vedení strany o tom informoval novináře při příležitosti 20. výročí vstupu České republiky do NATO.

Tito červi utočí i na lidské oko! V Česku byl nahlášen první případ nebezpečného parazita

15.března
Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně informovala o prvním případu očního červu v České republice. Téměř dvoucentimetrový parazit byl nalezen v oku jezevčíka.

Před 80 lety jsme se stali německým protektorátem

15.března
Obsazování Čech a Moravy začalo již 14.března 1939, ale oficiální okupace nastala až šestou hodinou ranní 15.března 1939. (Foto: Facebook)

F**k! Opravdu? Děv*ou nebudu! Politická závěť Šlechtové pobouřila sociální sítě

15.března
Poslankyně Karla Šlechtová to očividně nemá lehké. Přidala totiž na Facebook velice emocionální příspěvek, který doslova pobouřil sociální sítě. (Foto: Facebook)

Markéta Šichtařová: Kde jsou elfové, aby bojovali proti fake news?

15.března
Francouzský prezident Emanuel Macron zveřejnil počátkem března v evropských denících svou vizi Evropy nazvanou „Za evropskou renesanci“. Je nutno francouzského prezidenta pochválit: Marketingově to fakt dává.

Klaus mladší znovu ohromil: Hitler myslel Mein Kampf vážně, Macron své teze také

14.března
V úterý na připomínku 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem se v sále Domu armády v Praze uskutečnil večer, který pořádal Český svaz bojovníků za svobodu. (Foto: Youtube)

Karolina Stonjeková: O hodné a zlé pravici aneb ODS překročila Rubikon

14.března
„Kostky jsou vrženy,“ prohlásil Julius Caesar, když v lednu roku 49 před naším letopočtem překročil hraniční řeku Rubikon. „Vyzýváme Václava Klause k odchodu z poslaneckého klubu,“ prohlásila ODS v březnu roku 2019, když se rozhodla, že i ona jednou provždy svůj Rubikon překročí…

Duda varoval před ruskými vojenskými letadly nad Prahou. Takto zareagoval Zeman?

14.března
Polský prezident Andrzej Duda obvinil Rusko z provádění vojenských provokací proti členským státům NATO. To řekl žurnalistům po mezinárodní konferenci, která se konala na Pražském hradě. Byla věnována 20. výročí vstupu Česka, Polska a Maďarska do NATO. (Foto: Wikimedia)

Ztrácíme tuto zemi, varuje Klaus mladší. Poslanci jako ovce implementují evropská nařízení

13.března
Okolo politika ODS Václava Klause mladšího je v poslední době živo. V úterý odpoledne přirovnal bruselské zákonodárství k transportům Židů za nacismu a dnes ráno na Facebooku už z českých poslanců udělal ovce. Nelíbí se mu, že poslanci jen implementují evropská nařízení. (Foto: Facebook)

Zkuste České televizi napsat, že ČT24 vydává dezinformační zprávy

11.března
Václav Novotný, předseda Iniciativy Ne základnám ČR, se pokusil nedávno České televizi upozornit na dezinformační zprávu, kterou uvedla ve svém vysílání na jednom ze svých kanalů ČT24 a jak dopisování s Českou televizí dopadlo?

Markéta Šichtařová: Pošty je nutno rušit

9.března
Politici i pošťáci se začali bát: Média přišla se zprávou, že přichází tvrdá konkurence pro Českou poštu. Společnost Zásilkovna oznámila, že odstartuje doručování balíků nejen z e-shopů, ale i mezi fyzickými osobami navzájem.

„České děti vzepřete se,“ napsal neznámý muž na sochu sv. Václava. Vše zaznamenala kamera

8.března
Ve středu odpoledne byl zadržen muž, který počmáral sochu sv. Václava na Václavském náměstí v Praze. Video zachycující tento incident zveřejnil Týdeník policie na svém kanálu na YouTube. (Foto: Youtube)
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes