Active-sport.cz

URL:

http://www.active-sport.cz/

Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

3 položek/měsíc

Reportáž - Další noví vítězové slaví na finále KTRC na Motolských jamkách

5.listopadu
Unikátní golfový kros přes Motolské jamky napsal tečku letošního Kilpi Trail Running Cupu. Desítka na hebkém vlhkém zeleném trávníčku byla odměnou nohám, po celý rok těžce zkoušeným krpály s kořeny a šutry. První triumf v KTRC tu oslavili Viktor Šinágl a Anna-Marie Hejná.

Novinka - Kros přes jamky napíše dvě tečky trailového seriálu KTRC

30.října
Krosovou tečku na zeleném pažitu napíše tradičně Kilpi Trail Running Cup tuto neděli 4. listopadu v Praze-Motole, na půdě nejstaršího golfového klubu v zemi. Po čase se na greeny, hned po závodě, vrací taktéž slavnostní vyhlášení celkového pořadí KTRC.

Reportáž - Škarnitzl vyhrál finále Pražského poháru MTB, cross country maraton v Jenči

30.října
Olympionik a zkušený reprezentant České republiky Jan Škarnitzl ovládl finálový závod Pražského MTB poháru 2018, kterým byl netradiční XCO Maraton.

Novinka - XCO Maraton v Garden Parku v Jenči ukončí Pražský MTB pohár 2018

23.října
Netradiční formu závodu zvolili pořadatelé pro závěrečný závod Pražského MTB poháru 2018, který se uskuteční v neděli 28. října 2018 v unikátním prostředí jenečského Garden Parku. Bude jím XCO Maraton. Závod olympijského cross country, ale na prodloužené trati a v delším čase než je obvyklé u současného modelu XCO.

Reportáž - Nádherný podzim běžců na Ještědu. Double pro vítěze KTRC

22.října
Když už začít podzim, tak na Ještědu. Symbolu lezavě nevlídných a sychravých mlhovin. Jenže snad první letošní víkend s náznaky nástupu nejméně oblíbeného ročního období se i tady rozsvítil v nádherný den. Krásný slunečný, voňavý a barevný podzim si užívali účastníci Ještědského půlmaratonu, předposledního dílu Kilpi Trail Running Cupu. Vítězstvím si ho ozdobili podorličtí krajané Radek Hübl a ...

Reportáž - Berlínská zeď stojí už i u a&o Rhea hotelu v Praze

17.října
Každý může cestovat aneb Everybody can travel. Není to ještě tak dávno, kdy tohle heslo zcela samozřejmé nebylo. Pomohlo mu až zboření berlínské zdi. A kousek téhle historické památky éry studené války vyrostl před největším panelákem v pražských Strašnicích. V něm už pár měsíců jede hotel konceptu a&o a v jeho foyer, sloužící jako otevřený obývák, jsou k vidění pozoruhodné materiály výstavy če...

Novinka - Schurter, Cink i dívka z Íránu a nejlepší závodní fully, to je nový magazín BIKE

17.října
Jak se vrátil Ondřej Cink na horská kola a co má v plánu? Jak se připravuje Nino Schurter poslední hodiny před startem? Jaké jsou nejlepší závodní fully na světě? A pak třeba kde najdete nejlepší bikeparky na dosah českých hranic? O tom všem si můžete přečíst v novém čísle magazínu BIKE/Peloton 5/2018, který se právě objevil na pultech dobrých prodejců časopisů.

Reportáž - Závěr sezony v Jizerkách: Author cup se jel tentokrát v teple. Vyhráli Stošek a Pichlíková

16.října
Párkrát už jsem ČT Author Cup jel, zažil jsem v Bedřichově v Jizerských horách mlhu, déšť, sněžení, podmračeno, vlezlo i proměnlivo. Ovšem opožděné babí léto nikdy. Až letos. Čtěte naši reportáž na vlastní kůži! (a kromě titulní fotky zatím prohlédněte obrázky z loňska)

Novinka - Čtyřikrát na Ještědský hřeben za běžeckými zážitky

15.října
O měsíc později než poslední roky, ale jako by kalendář s počasím na běžce čekal s babím létem. Poslední z letošních horských půlmaratonů seriálu Kilpi Trail Running Cupu zavede běžce na Ještědský hřeben, a to hned čtyřikrát z různých stran. To je nejlepší program na tuto neděli 21. října!

Test - Z norské módy do českého chladu. Dámské prádlo Devold

15.října
Chladnější počasí nemusí nutně znamenat konec všech cyklistických dobrodružství. Stačí jen zvolit tu správnou spodní vrstvu. Otestovali jsme pro vás dámské vlněné prádlo.

Novinka - Upgradujte si vaši zimu, vzkazuje Švýcarsko

11.října
Já vím, ještě chodíte v kraťasech. Ale kalendář je neúprosný, zbývají hodiny, kdy se to obrátí. A pak začne skutečná zima. Víte, kam vyrazíte? Švýcarsko patří k top tipům, neboť jeho čísla jiná země nedosahuje: 48 čtyřtisícových vrcholů, 7 400 km sjezdovek, 5 500 tratí pro běžky. Máme pro vás hromadu tipů na novou sezonu. Najít to svoje si může každý a pak se popídit po podrobnostech.

Novinka - Author Marathon Tour vrcholí opět v Jizerkách! Už v sobotu

11.října
Kdy: V sobotu 13. října 2018, start 10:00. Kde: Bedřichov v Jizerských horách. Kolik: 68,853 km s převýšením 1 624 m. Po loňském přesunu zázemí ČT Author Cupu z Josefova Dolu do Bedřichova se i letos bude začínat a končit na známém stadionu Jizerské padesátky.

Test - S vojáky do hor. Běžet! Hybridní bunda Salewa Pedroc

11.října
Není hybrid jako hybrid. Při kombinaci požadovaných vlastností tzv. hybridních bund se lze pohybovat v hodně širokém teritoriu. Kam s letošní Salewou Pedroc? Nejlíp na dlouhý trailový výběh do hor.

Novinka - Kulhavý s Ulmanem vyhráli dvě etapy na Israel Epic, po defektech ale skončili šestí

10.října
Na konci sezóny čeští borci využili možnosti startovat na pozvání ve velice zajímavém závodě Epic Israel, o měž jsme psali podrobně loni v časopise BIKE. Tři etapy v blízkosti Jeruzaléma, množství kamenitých singletreků a terén, na který se nedá zapomenout. Jaroslav Kulhavý (Specialized) vyslovil přání startovat s Matoušem Ulmanem (České spořitelna) a pokusit se rozšířit svou sbírku úspěchů..to...

Novinka - Z Íránu do Strašic. Domácí sparťan Kalojíros vyhrál počtvrté Tour de Brdy

8.října
Tři stovky startujících vyrazily na třech trasách při 12. ročníku Tour de Brdy. Poslední silniční závod letošní sezóny se jezdí tradičně i na šotolinových cestách. Závod na 63 km s převýšením přes 1000 m se začal rozhodovat již ve druhém stoupání na vrch Tok, kdy na čele zůstalo sedm závodníků.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes