15
new stories - click to show

adam.cz

Description:

ADAM.CZ - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže- ADAM je zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže. Informace pro pracovníky sdružení, vedoucí dětských skupin, rodiče, kalendář akcí, výletů a činností pro děti a dětské...

URL:

http://www.adam.cz/

Catalog:

Lifestyle → Rodičovství

Publishes:

11.2 items/week

Pomoz nám nasbírat fotografie z dávné INEXí historie

10:32
Dobrovolničili jste s námi v devadesátkách nebo na počátku nového tisíciletí? Zatímco z období druhé poloviny naší existence máme obsáhlý obrazový archiv, tu první máme zdokumentovanou pouze poskrovnu.

Průlomové rozhodnutí soudu: Nesmíme žít na úkor budoucích generací

9:03
Německé zákony o klimatických změnách jsou „nedostatečné“ a porušují základní lidské svobody tím, že přenášejí břemeno omezování emisí na mladé lidi. Rozhodl o tom německý ústavní soud.

Den Evropy 2021 ve znamení budoucnosti EU

9.May
Evropské instituce otevírají před 9. květnem 2021 – Dnem Evropy – své „virtuální“ dveře, aby se lidé v celé EU i mimo ni dozvěděli více o tom, co Evropská unie dělá.

Workcampuj v Česku!

7.May
Toužíš tohle léto zkusit něco jedinečného, ale zároveň máš obavy z cest do zahraničí a chceš se chovat co nejzodpovědněji? Zúčastni se workcampu zde v Česku! Máme pro tebe přichystáno přes 30 projektů...

Pomozme dětem ke klidnému návratu do škol

7.May
Pomozme dětem ke klidnému návratu do škol. Právě teď potřebují naši laskavost, podporu a trpělivost, říká ředitelka Dětského krizového centra Zora Dušková...

Týden pro neziskový sektor 2021 proběhl online

5.May
NGO Market 2021 – Týden pro neziskový sektor – se konal od 19. do 23. dubna 2021. V pořadí již 22. roční NGO Marketu proběhl vzhledem k epidemiologické situaci online.

SPOLU: Chceme nové národní parky!

4.May
Poslanec Jan Bauer (ODS) a Hospodářský výbor PS PČR: A bez kontroly umožníme ve všech národních parcích výstavbu (?!)

Ostravští studenti zvítězili v Online debatní lize

3.May
V neděli 25. dubna 2021 vyvrcholila celoroční online soutěž v akademickém debatování středoškoláků. Zapojilo se do ní 58 týmů z gymnázií napříč celou republikou.

Dětští finalisté Soutěže finanční gramotnost potrápili ministryni i představitele ČNB

3.May
Tři týmy školáků, jež porazily tisíce svých vrstevníků, dokázaly, že se perfektně orientují ve světě peněz, skvěle se připravily na prezentaci a nakonec svými dotazy vyvedly z míry i ministryni financí i člena bankovní rady.

Čtvrtá letošní Archa, ta „s evropským přesahem“, se těší na Vaše příspěvky

2.May
Téma časopisu Archa č. 4/2021 zní: „S evropským přesahem“. A co Vy s tím? Možná, že jde o příležitost právě pro Vás, pro Váš spolek, oddíl... Nemálo aktivit podnikaných nejen Českou radou dětí a mládeže jako takovou, ale i jejími organizacemi má totiž evropský záběr.

Poprvé v historii padl v Česku trest za trávení dravců

1.May
Přelomový rozsudek padl dnes u okresního soudu ve Strakonicích. Historicky poprvé byl v Česku někdo odsouzen za trávení divoce žijících živočichů. Soudce uznal muže vinným ve všech třech bodech obžaloby.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes