adam.cz

Popis:

ADAM.CZ - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže- ADAM je zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže. Informace pro pracovníky sdružení, vedoucí dětských skupin, rodiče, kalendář akcí, výletů a činností pro děti a dětské...

URL:

http://www.adam.cz/

Katalog:

Lifestyle → Rodičovství

Publikuje:

2,8 položek/den

Výsledky Studentských voleb do Zastupitelstva hlavního města Prahy

13:32
V pondělí 24. a úterý 25. září proběhly na středních školách po celé České republice již po desáté Studentské volby. Středoškoláci vybírali mezi kandidáty do zastupitelstev obcí.

Semináře k podávání žádostí o státní dotace pro NNO na rok 2019

25.září
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Programy státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace pro roky 2017–2020.

Program pro zvídavé a nadané žáky Talnet otevírá online kurzy

24.září
Pokud znáte ve své třídě nebo ve svém okolí mladé lidi ve věku 13 – 19 let, kteří mají zájem o přírodní, technické či společenské vědy, kteří jsou zvídaví, nebo jim školní učivo nestačí k rozvoji...

Prodloužení grantové výzvy – akce k roku Rychlých šípů – 2. kolo

23.září
U příležitostí 80. výročí vydání prvního dílu komiksu Rychlé šípy vyhlásila Skautská nadace Jaroslava Foglara výzvu k předkládání projektů.

Za necelý měsíc naše vlast rozkvete...

22.září
Rozkvete dobrovolnickou pomocí přírodě, lidem i okolí. Rozkvete mnoha úsměvy, nezištností, dobrým pocitem... Za měsíc odstartuje již sedmý ročník největšího dobrovolnického projektu pro děti a mládež v ČR – 72 hodin.

Autogramiáda Oliviera Herrana v Praze

22.září
Autogramiáda zpěváka a spisovatele Oliviera Herrana v Praze proběhla ve čtvrtek 13. září v Muzeu alchymistů v Praze na Malé Straně.

Mezinárodní projekt „Hlas mládeže za lidská práva“

22.září
Od 9. do 16. září se konal mezinárodní projekt s názvem "Youth voice for human rights" neboli „Hlas mládeže za lidská práva“ v rámci programu Erasmus+.

Mise statečných zve do Domašova 22. 9. 2018

22.září
Dvě soutěže pro děti a mládež, plné dobrodružných disciplín, se konají 22. září 2018 v okolí Skautského centra v Domašově nad Bystřicí.

Muzeum Smyslů vyhlašuje soutěž pro oddíly ČRDM

21.září
5 základních smyslů, to asi každý víme, o čem je řeč :-) Ale většina lidí se domnívá, že lidé mají mnohem víc, než jen těchto pět smyslů.

Piknik: Staroměstské náměstí, jak ho už neznáme

21.září
Chcete někdy zažít centrum Prahy bez nánosu reklam, pastí na turisty, pofidérních kšeftařů a další ostudy?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes