Ahaonline.cz

URL:

https://www.ahaonline.cz/rss/2513

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

8.4 items/day

Opilý doktor drsňák: Nutil pacienta dělat kliky!

5:11
Opilý ukrajinský lékař (39) nutil v Domažlické nemocnici dělat kliky pacienta, který sem přišel se zdravotními problémy. Nemocný muž pak skončil ve špitále v Plzni, doktor utekl před policií na střechu.

Cestovatelský semafor: Kam nás vláda pustí?

5:11
Jako na semaforu, zelená jeď, červená stůj! Vláda včera řešila, kam budou Češi moci od 15. června vycestovat bez obav, že na ně čeká riziko, a na které státy by bylo lepší kvůli koronavirové pandemii letos zapomenout.

Smrt mealého Tadeáška (†4 měsíce): Jediné prohlášení rodiny!

5:11
Slova vroucích díků! Rodina Tedeáška (†4 měsíce) z Mělnicka, který byl nalezen mrtev, vydala prohlášení. V jediné reakci na zoufalou situaci děkuje všem, kteří se podíleli na marné záchraně děťátka.

Velký přehled: Čtvrt roku s koronavirem

5:11
Dvoumetrové odstupy, šití a nošení roušek a dezinfekce na každém kroku. Většina z přísných omezení u nás už sice padla, přesto o návrat k normálu v mnoha ohledech nejde. Včera uplynuly přesně tři měsíce od prvního výskytu nákazy koronavirem u nás. Jak se epidemie vyvíjela? Co můžeme čekat dál?

Našli běžence z Íránu

12:41
Překvapením skončila víkendová kontrola srbského kamionu na přechodu v Lanžhotě. Jeho šofér sám oslovil policisty s tím, že má zřejmě v návěsu nějaké lidi.

Zachránili osm káčat

12:41
Lidé v jihomoravských Židlochovicích objevili osm malých káčátek, která uvízla v kanálové vpusti. Jejich matka na ně marně čekala opodál.

Želvičky ze Zoo Ostrava: Teď jsme drobečci, ale budeme obři!

12:41
Tři vzácné přírůstky hlásí ostravská zoo. Vyklubaly se tu malé želvičky ostruhaté. Vyrostou z nich ale pořádné kolosy. Jde o třetí největší suchozemský druh želvy na světě.

Problémy na Ostravsku s koronavirem: Studenti nesmějí k maturitě

12:41
Ohnisko koronaviru v dole OKD Darkov na Karvinsku působí další problémy. Kvůli němu se v Orlové nakazila studentka posledního ročníku gymnázia. Ona ani 10 jejích spolužáků teď kvůli tomu neodmaturují!

ČESKO PO UVOLNĚNÍ KORONY: Jak je to s lázeňskou péčí?

1.June
Malá Ester přišla na svět s neprůchodností žlučovodů, s tzv. atrézií žlučových cest, se kterou se narodí přibližně do deseti dětí ročně. Kvůli tomu prodělala před dvěma lety transplantaci jater. Co malé holčičce nejvíce pomohlo v následné pooperační péči?

Co se stalo Tadeáškovi (†4 měs.)? Policie: Ne vražda, ale rodinná tragédie

1.June
Není to vražda, ale rodinná tragédie, řekla ke smrti Tadeáška (†4 měs.) policie. Chlapeček měl zmizet z parku v Hoříně na Mělnicku. Jeho tělíčko se pak našlo v Labi. Co se mohlo stát?

Mladík (†26) v BMW boural: Zabil sebe i rodiče malého dítěte!

1.June
Jezdil rychle a také riskantně! To se zřejmě řidiči BMW Petru N. (†26) stalo osudným při včerejší nehodě na Hradecku. Nezabil při ní ale jen sebe. Zemřeli i rodiče malého dítěte. To je v kritickém stavu.

První »pokoronový« víkend: Davy Čechů vyrazily ven!

1.June
Počasí nás nezastaví! Prší? Nejsme z cukru! Hrady, zámky, poutě, hospody... Po karanténě vyrazili Češi ven a užívali si to. Pod mrakem, ale vcelku příjemné teploty okolo sedmnácti stupňů panovaly ještě v sobotu. V neděli se však nad většinou Česka definitivně zatáhlo, foukal ostrý vítr a pršelo. „Není to ideální, ale přece nebudeme sedět doma,“ shrnul pocity většiny Čechů student Petr (21) z Br...

Rána pro Elona Muska: Bouchla mu raketa!

31.May
Celý svět s napětím očekával, zda se firmě SpaceX, kterou vlastní vizionář Elon Musk (48), podaří v sobotu večer úspěšně odstartovat vstříc Mezinárodní vesmírné stanici.

Jižní Koreu zasáhla druhá vlna koronaviru: Zase zavírají školy!

31.May
Na dva týdny se rozhodl korejský ministr zdravotnictví Park Neung Hoo zpřísnit bezpečnostní karanténní opatření v zemi. V Jižní Koreji totiž zřejmě začala druhá vlna koronaviru, v pátek tam zaznamenali 79 nových případů, což je nejvíce od 5. dubna!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes