15
new stories - click to show

Ahaonline.cz

URL:

https://www.ahaonline.cz/rss/2513

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

7.4 items/day

Odešla od otce svého dítěte, ten ji surově zbil

16:17
Kopance, rány pěstí, výhrůžky smrtí. Podle obžaloby měl takto Daniel L. (32) zaútočit v Ostravě-Přívoze na těhotnou přítelkyni Žanetu (34). A důvod? Odešla od něho.

Benešová chtěla jeho hlavu, ale... Zeman sám rezignoval

12:28
Kárnými žalobami i odvoláním hrozila ministryně spravedlnosti Marie Benešová (73, za ANO) nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi (48). Ten jí ale vypálil rybník a rozhodl se sám odejít.

Prostitutky obsloužily i pět mužů denně: Kuplířky vydělaly miliony!

12:28
Až osm let vězení hrozí ženě (35), která rok a půl pronajímala prostitutkám pokoje na poskytování sexuálních služeb. Přišla si na tři miliony. Její pomocnice (33) získala za půl roku milion a ve vězení může strávit až čtyři roky

Studenti odhalili chybu v systému: OBRALI KFC O 460 TISÍC!

12:28
Pětici studentů z Číny se podařilo najít skulinku v aplikaci a za půl roku obrali pobočku KFC v Šanghaji o kuřata za více než 460 tisíc korun!

Nemocnice si pronajímala archiv: Od svého šéfa Arenbergera

12:28
Na pěkných pár milionů si přišel ministr zdravotnictví Petr Arenberger (62, za ANO). A čím? Podle Seznam Zpráv pronajímal vinohradské nemocnici, které mimo jiné i šéfoval, budovu archivu.

Největší vlna rozvolnění: Nová pravidla již od pondělí

5:24
Hostinským už prakticky nic nebrání rozjet od pondělka pípy na plné obrátky! Vláda jim totiž odebrala povinnost kontrolovat, zda jejich hosté splňují podmínky pro posezení. To spadlo na hygienu. Štamgasti tak mají asi jen jedinou starost – zajistit si testy a zavčas rezervovat místo u stolu.

Seniorka (69) v Jeseníku: Superba zaparkovala mezi oděvy!

5:24
Auto mezi oblečením uvnitř obchodu a dvacet zákazníků s očima navrch hlavy prchajících, kam se dá. Takové pozdvižení způsobila v Jeseníku řidička (69) superbu.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Déšť do konce května?!

5:24
„Počasí u nás ovlivňovala výrazná vlnící se studená fronta, která místy přinesla vydatné a trvalé srážky, kdy srážkové úhrny dosáhly i více, než je květnový dlouhodobý normál, to jest 69 mm,“ vysvětluje pro čtenáře Aha! meteoroložka Dagmar Honsová. Z přívalu vody mají radost alespoň pěstitelé.

Lokální povodně v Česku. Šilheřovice na Opavsku: Zaplaveny hned dvakrát!

5:24
Extrémně deštivé dny pořádně potrápily Česko, způsobily lokální povodně, které byly příčinou velkých škod. Podle meteorologů Česko zlepšení ovšem v dohledné době nečeká a deštníky budeme nosit až do konce května. Velkou paseku nadělala velká voda také v Šilheřovicích na Opavsku.

Ovčáček filosofuje nad smrdutými růžemi, koho si asi představuje?

14.May
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček je známý svou neuvěřitelnou aktivitou na sociálních sítích - neuvěřitelný je tedy spíš obsah té aktivity. A teď opět pokořil sám sebe. Veřejnost polaskal na duši fotografií sebe sama, tentokrát jak čichá ke krásným růžím. A nechybí ani filosofický a zároveň rýpavý komentář adresovaný médiím. Ta nařknul z toho, že podle jednoho zkaženého jablka hodnotí celou jablo...

Před 45 lety měl premiéru Maxipes Fík: „Tati, já byfem chtěla pfa,“ řekla tehdy Ája

14.May
Přerostlý chlupáč, který umí mluvit, řídit auto, skočit pro noviny, a dokonce chodí i do školy. To je maxipes Fík. Oblibu si společně se svou kamarádkou Ájou získal u dětí i dospělých. První díl slavného večerníčku měl premiéru přesně před 45 lety, 14. května 1976.

Na Muchu do Obecního domu nejen za hlasem Jamese Bonda a bez testů

14.May
Po bezmála pěti měsících se mohou opět milovníci kultury těšit na znovuotevřenou světovou premiéru unikátní výstavy iMUCHA. Expozice znovu přivítá návštěvníky v pražském Obecním domě v pátek 14. května v 10:00 hodin.

Pacifik vyplavil na pláži v Kalifornii netypickou rybí potvoru: Ďas jako z Nema!

14.May
Pamatujete na film Hledá se Nemo (2003) a setkání rybky s mořským ďasem, který ji v hlubinách oceánu vábil na světélkující tykadlo před svou tlamou?

Zmizelá Maddie by oslavila 18. narozeniny. Dojemné přání rodičů: Čekáme na tebe...

14.May
Už to 14 let, co byla Madeleine McCannová unesena z apartmánu Praia da Luz v portugalském Algarve, zatímco její rodiče si odskočili na večeři. Před dvěma dny by dívka oslavila plnoletost.

Romantická zářivá nádhera na nejvyšší hoře Česka: Takhle se v květnu probouzí Sněžka

14.May
Jedna noc bez spánku! Taková je cena za potěšení z pohledu na východ slunce na Sněžce. Je tak nádherný, že se na ni s příchodem léta vydává už za tmy stále více lidí.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes