15
new stories - click to show

Ahaonline.cz

URL:

https://www.ahaonline.cz/rss/2513

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

7.4 items/day

První potomci vlků hřivnatých v Zoo Praha: Táta je drží zkrátka

12:17
Trojčatům vlčím v Zoo Praha rodiče sotva stačí. První potomci nového chovného páru vlků hřivnatých, samice Luny (2) a samce Váni (3), už zkoumají venkovní výběh.

Drbárna z ULICE: Nejhorší bývalí partneři v Ulici!

12:17
Skoro každý během života naváže milostný vztah, který tak úplně nevyjde. Není tomu jinak ani u postav v Ulici. Kteří bývalí partneři jsou ovšem ti nejhorší? Fanynka Kateřina zabrousila do hlubin jménem Akta ex!

Necháváte auto pod nádražím v Ústí nad Labem? Zaparkujete, ale neodjedete

11:06
Zaplatit 30 Kč za stání v podzemních garážích pod hlavním nádražím v Ústí nad Labem vyžaduje pevné nervy. Lukáš Budský (26) z Homole u Panny k platebnímu automatu chodil jako v bajce o slepičce a kohoutkovi. Nakonec musel další tři »pětky« přisypat.

Důchodce vyzrál na drahé energie! Provoz domu za 300 Kč měsíčně...

9:22
Trpělivost došla s neustále rostoucími cenami energií Jaroslavu Hofmannovi (64) z Tachovska. Nechal odstřihnout dům od elektřiny a její dodávku vyřešil po svém.

Podcast: Jak si léto v Horním Rakousku opravdu užít?

8:48
LÉTO V HORNÍM RAKOUSKU Podívejte se na to nejzajímavější z Horního Rakouska! Tipy na tu nejvíc nej dovolenou tohto roku

Opičí neštovice v Evropě: Už je hlásí 10 států starého kontinentu

5:24
Opičí neštovice, infekční onemocnění z černého kontinentu, si razí cestu Evropou. Hrozí další pandemie? První podezření řešila už i infekční klinika pražské Fakultní nemocnice Bulovka, výsledek byl naštěstí negativní.

V kuchyni jim stál poklad: (Ne)obyčejnou vázu vydražili za 35 milionů

5:23
Doma se nám mnohdy válejí poklady, ani o tom nevíme. Stejně jako rodině z anglického Midlands. Ta měla v kuchyni kobaltově modrou vázu, na kterou 40 let sedal prach.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Léto střídá ochlazení

5:23
Namlsali jsme se léta a nyní se vracíme do pozdního jara. Ani to však není teplotně marné. Jen si musíme připravit svetříky a deštníky. Postupné ochlazování přinese přeháňky.

Kam jezdí celebrity na dovolenou?

0:13
Známé osobnosti si potrpí na luxus, a to se odráží i ve výběru dovolené. Ale pokud si myslíte, že míří pouze za exotikou, tak se mýlíte. Na spoustu jimi oblíbených míst se snadno podíváte také. Najdete je totiž v Evropě.

V Anglii řádí opeřený chmaták: Racek ukradl už 17 kil jídla!

22.May
Když má někdo nenechavé ruce, tak se o něm říká, že krade jako straka. V anglickém supermarketu ale řádí zcela jiný zlodějíček – pořádně oprsklý racek!

Červené jídlo a pití má chutnat hůř: A proč chceme v letadle rajčatový džus?

22.May
Až 27 % objednávek v letadle tvoří tomatový džus – ať už s vodkou, nebo bez ní. No a co, řeknete si asi. Britský experimentální psycholog Charles Spence (52) se ovšem nad touto skutečností pozastavil a začal zjišťovat, co lidi vede k tomu, že mají v různých situacích chuť na určité druhy potravin. Jeho nový koncept gastrofyziky možná přepíše dějiny stravování!

V kuchyni jim léta stál poklad: (Ne)obyčejnou vázu vydražili za 35 milionů

22.May
Doma se nám mnohdy válí poklady, ani o tom nevíme. Stejně jako rodině z anglického Midlands. Ta měla v kuchyni kobaltově modrou vázu, na kterou 40 let sedal prach.

Katarína zase šokuje! Stálice z Farmáře má prý modrou krev

22.May
Katarína Tamášková je asi nejvýraznější postavou pořadu Farmář hledá ženu. Objevila se hned v několika sériích a svého muže stále ještě nenašla. Jak sama říká: „Slevovat ze svých nároků nebudu.“

Vlk skončil na svodidlech

22.May
Statného pětatřicetikilového samce vlka našli sraženého u Ratiboře, jen devět kilometrů od Vsetína. V minulosti se tu nikdy nevyskytovali.

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: „K českému létu tohle prostě patří," tvrdí meteoroložka

22.May
Předčila očekávání, Česko zkropila dešem i kroupami. Bouře, která se nad námi prohnala v pátek, přinesla i dva téměř neznámé pojmy. Dnes nám nečas vynahradí čtrnáctihodinové sluníčko a teploty 24 °C, které se udrží celý týden.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes