Ahaonline.cz

URL:

https://www.ahaonline.cz/rss/2513

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

10.8 items/day

Vystoupil z auta a šel si pomazlit s medvědem: ZDRHÉÉÉJ!

18:13
Nechybělo moc a neopatrný muž, který na jihu poloostrova Kamčatka neprozíravě vystoupil z automobilu, aby si pohrál s medvídětem u cesty, mohl na vlastní kůži zažít doslova medvědí objetí. Moc příjemné by mu ale asi nebylo...

»Poločlovíček« udivuje lékaře

18:13
Malý Frankie se narodil jen s jednou plící, jednou ledvinou a se srdcem na opačné straně. Přesto všechny své útrapy přežil a navzdory chmurným předpovědím lékařů oslavil 3. narozeniny!

Psovod smutní: Odpočívej v pokoji, Ketynko!

18:13
Do služby policie nastoupila ve svých deseti měsících. Od té doby se psí fenka německého ovčáka stala specialistkou na vyhledávání výbušnin a skvělou parťačkou. Kety (†14), mistryně republiky z roku 2011, odešla do nebe.

To jste ještě neviděli: Myčka pro psy!

18:13
Pejskaři z Mostu dostali neobvyklý, ale dost praktický dárek. Na sídlišti Liščí vrch vznikla vůbec první myčka pro psy u nás.

Ve stupidní výzvě jde o život: Vyluxovali si snad mozky?

12:07
Na sociálních sítích se šíří další stupidní internetová výzva, tzv. vacuum challenge. Oč v ní jde? Tupci se nechávají dobrovolně zabalit do igelitových pytlů na odpadky, z nichž následně vysají vzduch. Odborníci ale nad jejich počínáním kroutí hlavou a varují, že je to může stát i život!

František oslavil 105. narozeniny: Baťa byl jeho spolužák!

12:07
Dál rád hraje na housle, zpívá a rád si dá i skleničku vína. František Hamada, spoluzakladatel slavné cimbálovky Hradišťan, oslavil 105 let.

Dramatická bitka dvou orlů v Polsku: Ukážu ti, kdo je tady šéf!

12:07
Holandská fotografka Jessica Blokland van Diënová (33) se vypravila do Polska na nezvyklou misi. Jejím cílem bylo vyfotit dravce. A zadařilo se jí na jedničku s hvězdičkou – její série z bitky dvou orlů nemá chybu!

Soud o český zámek pokračuje: Hrubý Rohozec je můj!

12:07
Bude Hrubý Rohozec soukromý, nebo státní? Oprávněností restitučního nároku na majetek po Karlu Des Fours Walderode (†95) se zabývá hradecký krajský soud. Domáhá se ho vdova Johanna Kammerlanderová.

Emil Zátopek (†78) se před prvním závodem vymlouval: Na běhání jsem moc slabý!

5:04
Kýval při běhu hlavou ze strany na stranu a obličej měl křečovitě stažený. Tak běhal Emil Zátopek (†78). Vytvořil 18 světových rekordů na trati 5 km, 10 km i v maratonu. Od toho prvního dnes uplynulo 70 let! Běhat přitom legendární sportovec začal náhodou.

Po zimě se ibisové vrátili do venkovní voliéry: Rudý klenot vyletěl za sluncem

5:04
Dlouhé nohy i krk, zahnutý zobák a červené zbarvení. Ibis rudý je v Trinidadu, ostrově v karibském moři, dokonce národním ptákem. Spolu s jejich bílými příbuznými je nyní v zoo Jihlava po zimě vypustili z vytápěných vnitřních ubikací do venkovní voliéry.

Generál Fassati by měl radost: Pravnouče je na cestě

5:04
Brigádní generál Miloslav Fassati (†75), hrdina dvou světových válek, by byl šťastný. Jeho vnuk, tenisový trenér Martin Fassati (58), čeká s manželkou, pěvkyní Markétou Fassati (34), miminko. Nový člen rodiny by měl přijít na svět za čtyři měsíce.

Tak dokážou kroupy zřídit letadlo: Zmuchlaný »čumák«, popraskaná skla!

5:04
Pořádně děsivou zkušenost za sebou mají cestující letu 3101 čínské letecké společnosti China Southern Airlines z Kantonu do Pekingu. Jen pár minut před přistáním letadlo zasáhlo krupobití, které poškodilo »čumák i skla v okénkách!

Nadržení Britové na Mallorce: Sex na lavičce před klubem

15.June
To musela být ale pařba! Ve vyhlášeném letovisku Magaluf na Mallorce zrovna odbíjela sedmá hodina ranní a zatímco mnozí servírovali na stůl snídani, tahle dvojice nadržených Britů si na pláži prostřela po svém.

Ženu vyděsil vibrátor

15.June
Vrčící kontejner na směsný odpad vyděsil ženu v plzeňském Lochotíně. Nevěděla, jestli nejde o něco nebezpečného, a tak zavolala strážníky.

Narkoman se rozčiloval u soudu: V kriminále budu fetovat ještě víc!

15.June
Odpykává si trest za loupež a krádeže. Teď mu soud k šesti letům přidal ještě půl roku za braní drog v heřmanické věznici. Ludovít K. (25) z Opavy na to reagoval křikem a sliby, že bude fetovat ještě víc.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes