Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

28,6 položek/den

Položila karavan na bok!

19:16
Pět pasažérů jelo obytným automobilem, který havaroval včera kolem jedné hodiny ráno na dálnici D1 u Bravantic ve směru na Ostravu.

Matka ztratila celou rodinu

12:28
Sedmnáct mrtvých si vyžádala tragická nehoda výletního obojživelníku v americkém státě Missouri. Zhruba polovinu z nich představují členové jediné rodiny. 17 mrtvých v americkém Missouri.

Britští vyšetřovatelé tvrdí: Skripala otrávilo několik Rusů!

12:28
Britská policie už zřejmě ví, kdo začátkem března otrávil bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala (67) a jeho dceru Juliju (33) paralytickou látkou novičok.

Opička ošklivka: Čím červenější, tím lepší!

12:28
Ze tmy zvědavě hledí dvě potměšilá očka. Pohled proniká až do morku kostí. A když se děsivý tvoreček uakari šarlatolící (Cacajao calvus) odhodlá vylézt na světlo, polije vás horko. Vypadá jako hlavní hrdina z hororu. Je ošklivý, zarudlý, po těle huňatý, na hlavě plešatý. A smrdí! Bubák jeden…

Jak tráví neděli zpěvák Martin Harich?

12:28
Když mu bylo šestnáct, zaujal v SuperStar natolik, že skončil čtvrtý. O pár let později slavil Martin Harich (22) úspěch v britském X Factoru. Hraje na kytaru, sám si skládá písničky, koncertuje na festivalech a miluje brnkání na ulici. Když má čas, vyrazí na originální výlet bez koruny v kapse...

Yvetta Simonová o mrtvém parťákovi: Na Chladila stály fronty děvčat!

12:28
Bývala to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších pěveckých dvojic. Za dob normalizace spolu Yvetta Simonová (89) a Milan Chladil (†53) tvořili krásný pár a házeli po sobě zamilované pohledy. Kdekdo se ptal, jak to mezi nimi vlastně bylo. Zpěvačka nyní poodhalila roušku tajemství a vyjádřila se ke vztahu s Chladilem.

George Clooney mohl být po smrti: Jel stovkou, pak letěl vzduchem!

12:28
Hollywoodský fešák George Clooney (57) už se po hrozivé nehodě na skútru zotavuje ve své luxusní pronajaté vile na Sardinii, o jeho havárii ale přicházejí stále nové a zlověstnější podrobnosti.

Nechali jen pařezy!

12:28
Jen pařezy už dva měsíce připomínají v Rokycanově ulici lipové stromořadí. Plynaři ho poslali k zemi kvůli výměně potrubí a novým přípojkám k domům.

Petra Černocká (68): Zůstala opuštěná

12:28
Zpěvačka Petra Černocká (68) si až nyní užívá chvíle klidu a pohody. Vzhledem k pracovním povinnostem, které ji zaměstnaly po celý červen, se zpěvačka dostala na svou milovanou chalupu až teď. Místo společnosti manžela, kterého jela na chalupu mimo jiné zkontrolovat, zůstala Černocká na chalupě úplně sama.

Jan Čenský (57): Silný komplex kvůli holce!

12:28
Pohádkový princ, hvězda Ordinace a charismatický muž. Nikdo by tak určitě nečekal, že se Jan Čenský (57) setkal s drsným odkopnutím, které mu způsobilo komplexy.

Vévodkyně Meghan: Peklo kvůli rodině

5:41
Vévodkyně Meghan (36) to nemá jednoduché a může za to hlavně její povedená rodinka, jejíž skandály jí dělají ze života peklo. Otec Thomas (74) pláče v médiích, že s ním dcera nemluví, ač po ostudě, kterou jí způsobil, se není čemu divit.

Hravá Eva s vtípkem!

5:41
Přijde atraktivní dívka se svojí babičkou do obchodu s látkami. "Kolik stojí tahle látka?" zeptá se dívka.

3. díl prázdninového speciálu: Nejlepší rozhledny a vyhlídky Česka!

5:41
Obhlédnout co největší lán země, podívat se, jestli se neblíží nepřítel, ukázat majestát, to byly hlavní pohnutky králů a šlechticů, když ke každému hradu vždy postavili pořádnou věž. Jenže hrady se stavět přestaly, ale lidé chtěli koukat do daleka pořád. A tak si vymysleli rozhledny. Češi navíc rozhledny milují, proto je tu další porce vyhlídek. Tentokrát se podíváme na zoubek Brnu...

Písařík si motoristický projekt do Iráku zaplatil ze svého: Výlet za čtvrt milionu!

5:41
Před půl rokem se mu sesypal projekt, kterému tolik věřil. Ale místo toho, aby se na vše vykašlal, sáhl do své kapsy a dotáhl ho do konce. Herec Martin Písařík (39) kvůli němu dokonce na čas opustil rodinu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes