Aha!

Description:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

15 items/day

Loučení s Pilarovou (†80): ŠOKUJÍCÍ SLOVA KNĚZE

12:38
Farář ve smuteční řeči ocenil její jiskru a šťávu. Otec Marián Pospěcha, kterého si Eva Pilarová (†80) ještě za života vybrala, aby promluvil na její poslední cestě, vyzdvihl v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově její sex-appeal.

Děsivé svědectví »bývalky« Harryho: Omezování a strach jako každodenní chleba?!

12:05
Meghan (38) do královské rodiny nikdy nezapadla, velmi rychle se chtěla odtrhnout a několikrát si postěžovala, že to žádná selanka nebyla. Zatímco valná část veřejnosti ji považuje za rozmazlenou holčičku, bývalá láska prince Harryho smýšlí o životě za zdmi paláce velmi podobně.

Ani Lambora Burešovou nechce, protože…

12:05
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (25) nedávno upustila své emoce a veřejně prohlásila, že už jí štve, jak ji neustále dávají diváci dohromady s Markem Lamborou (25), když má svého stálého partnera. Jenže ani on by zřejmě hereckou kolegyni nechtěl. Podle časopisu Sedmička má totiž políčeno jinde.

Konec párty-líbaček! Šebrle vyfasoval hlídače a ...

12:05
Byl to skandál jako hrom, když se před lety Šebrle na divokém mejdanu "zakousl" do sekretářky z práce. Těmhle úletům je nyní ovšem šmitec, moderátor dostal od zaměstnavatele hodně ostrý nůž na krk!

Zelenková ruší koncerty k jubileu! Co se stalo?

12:05
V rámci oslavy 70. narozenin, které má Jitka Zelenková zítra (v pátek 5. června), musí řešit nepříjemnosti! A to je rušení naplánovaných koncertů k jejímu jubileu.

Kostková jako štvaná zvěř! Utahování opasků v domě za miliony

12:05
Za polovinu vilky v pražských Kyjích zaplatila miliony, pak hypotéka na její rekonstrukci. A do toho ten blázinec s koronavirem, kdy přišla o spoustu pracovních příležitostí. Není divu, že se teď herečka musí sakra ohánět!

Drama v přímém přenosu Sama doma: Pět z osmi hostů odřeklo účast, šokuje moderátorka

12:05
Moderátorka Martina Vrbová Hynková (48) zavzpomínala na dramatické chvíle z vysílání pořadu Sama doma z počátků pandemie koronaviru.

Rozčarování Bartošky a Ebena z bydlení v luxusu: Bolestná dohra sousedských vztahů!

12:05
Moderátor Marek Eben (62) a prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (73) jsou nejen kolegové, ale také přátelé a zároveň sousedé hned na dvou místech. V blízkosti sebe mají dům u Karlových Varů. Zároveň oba vlastní byt v prestižní pražské Maiselově ulici. A právě tam se teď jejich život nemůže odvíjet tak, jak byli zvyklí.

Drsný verdikt »kata« Habery: Pravda o SuperStar, kterou nikdo nečekal!

9:20
Emoce vybičované až na maximum se postupně zklidňují, někteří jsou šťastní, jiní ještě nezpracovali zklamání. Letošní SuperStar se zařadila dle celkového počtu sledujících ve finálovém kole k úspěšnějším projektům televize Nova. Pomyslnou tečku za celou show se teď rozhodl udělat Paľo Habera (58). Pochopitelně by nedostál své pověsti drsňáka, kdyby v ní nebyla obsažená i kritika.

Čtvrtníček má Zlatou pláž

5:30
Již pro plný počet diváků uvede Divadlo Na zábradlí v předpremiérách 9., 10. a 11. června crazy komedii Zlatá pláž v režii Jana Prušinovského (40). Diváci ale budou muset mít nasazené roušky po celou dobu představení.

Tereza Kerndlová: Dvě sexy zebry v bazénu

5:30
Nevýslovnou radost prožívá Tereza Kerndlová (33). Po 105 dnech nedobrovolného pobytu ve Španělsku se konečně vrací do rodného Česka. Konečně jí byl potvrzen let domů!

Gravesová seskočila padákem!

5:30
Tonya Gravesová (50, na snímku) využila volný čas ke splnění svého 20 let starého snu. Navlékla si kombinézu, na záda dala batoh s padákem a odhodlala se skočit v tandemu z letadla.

Šok pro fanoušky Vilhelmové: Voříšková jí vyfoukla kšeft!

5:30
I když si všichni pochvalovali výkon Tatiany Dykové (41), dříve Vilhelmové, v divadelní hře Meda, letos v létě si stoletou mecenášku umění nezahraje. Vyšoupla ji Tereza Ramba (30), dříve Voříšková.

Paris Jackson a Emily Ratajkowski: DEMONSTRANTKY Z INSTAGRAMU!

5:30
Když jsou v anonymním davu na ulici, mají na tvářích roušky a nikdo si jich nevšimne, jak se svět sakra dozví o tom, že jsou taky angažované a záleží jim na aktuálním politickém dění? Nechají se přece vyfotit a snímky si vyvěsí na Instagramu! Tak to udělaly například modelka Emily Ratajkowski (29) v Londýně nebo Paris Jackson (22) v západním Hollywoodu.

Záhadné zmizení Jaroslava Uhlíře: Utíkal před manželkou?

5:30
Umělci mají často přecitlivělé duše a své dny! To je pravděpodobně i případ Jaroslava Uhlíře (74), po kterém v pondělí několik hodin na popud jeho manželky Heleny pátrala policie. Teď se dokonce objevují informace, že si asi chtěl od své drahé polovičky jenom odpočinout.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes