15
new stories - click to show

Aha!

Description:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

13.8 items/day

Už toho má dost! Felix zase bez Dády?

12:17
Čerstvý majitel Gef Music Award s dovětkem „brilantní český klarinetista, saxofonista, hudební skladatel a dirigent" slaví dnes 79. narozeniny! Na oslavu si počká do zítra, kdy s přáteli posedí patrně i nad dobrým vínkem. No... a Dáda u toho asi zase nebude.

Tatiana Dyková: S jižanským hřebcem ano, s Vojtou ne?

12:17
Komedie Příliš osobní známost je plná postelových scén. Tatiana Dyková (43) coby rozvedená žena to na place divoce rozjíždí s chorvatským hercem Jankem Volaričem (42), který hraje malíře posedlého sexem. A jak to má s panem manželem?

Rolins kápla božskou! Hysterická scéna kvůli fanynkám Nedvěda?

12:17
Vztah slovenské divy a fotbalové legendy jen vzkvétá. A nic na tom nemění ani fakt, že pár od sebe kvůli pracovním povinnostem dělí stovky kilometrů. Přesto ale Daru jedna věc dost trápí! Jde o Nedvědovy fanynky!

Bílá narazila! Takovéhle věci jdou trochu mimo mě, perlí partner

12:17
Snad po celou svou kariéru je zpěvačka Lucie Bílá (55) věrná svým černobílým outfitům s rockovým nádechem. Nedávno ale všechny šokovala, když na premiéru muzikálu Maminy dorazila v křiklavě růžových šatech. Jaký názor na to má její přítel Radek Filipi (37)?

Vyskočil to tak nenechá! Synova smrt nebyla sebevražda?

12:17
Herec Ivan Vyskočil (76) měl v sobotu 21. května narozeniny, ale o žádné oslavě nemohla být ani řeč. Před pár dny pohřbil svého milovaného syna Jakuba (†46) a jak sám tvrdí, k oslavě nebyl důvod. A aby toho nebylo málo, Vyskočil se pídí po pravdě. Podle něj syn Jakub sebevraždu spáchat nemusel!

Písařovicová bez zábran! Ondřejova reakce na orgie se striptérem

12:16
Tichá voda břehy mele a distingovaná Daniela Písařovicová (43) to jen potvrzuje. V pořadu Inkognito se totiž ukázalo, že moc dobře ví, jak to chodí na takovém striptýzu. Brzobohatý (39) jen zíral...

Prasklo tajemství Šafránkové! V zahraničí našla dceru

12:16
Herečka Libuše Šafránková (†68) měla tajemství, o kterém nikdo neměl ani zdání. Ještě před svým úmrtím našla na Slovensku dceru, úspěšnou herečku Líviu Bielovič (37). Ta prozradila, jaký měla s Libuškou vztah.

Kačer čeká na telefon od syna Abrháma: Ale pořád nic...

8:14
Neustále čeká, že zazvoní telefon. Josef Abrhám ml. (46) se ale stále neozývá. Přitom Jan Kačer (85) byl úplně první, koho syn Josefa Abrháma (†82) informoval, že tatínek zemřel.

Vítězka Peče celá země Martina má první kšeft: 200 tisíc za ...

8:14
Už se jí sypou kšefty! Vítězka druhé řady Peče celá země Martina Kynstlerová (31) dostala ještě před tím, než televize odvysílala finálový díl, nabídku na vlastní kuchařku. Jenže nikoliv od České televize, která z Martiny udělala hvězdu, ale od soukromého vydavatelství. Podle informací Aha! si nejlepší českou amatérskou pekařku ihned uvázalo smlouvou a slušným honorářem.

Vignerová pod palbou otázek v Ostravě: Všechny zajímala jen svatba

5:23
Když vyrazila modelka Aneta Vignerová (34) s partnerem Petrem Kolečkem (38) na Febiofest 2022 do Ostravy, netušila, že se stane středem pozornosti kvůli jediné otázce: „Kdy bude svatba?“.

Abstinentka Kate Mossová: Investuje miliony do alkoholu!

5:23
Už tři roky nepije, zdravě jí a fotky, jak se potácí z baru, jsou minulostí. Britská modelka Kate Mossová (47) proto všechny kolem překvapila, když oznámila, že prodala svůj luxusní byt v Londýně za 300 milionů korun a peníze hodlá investovat do nové značky ginu!

Sharon Stoneová a Michael Douglas: Prodávají dům, kde měli sex!

5:23
Na kalifornském poloostrově Monterey je k mání dům, v němž před 30 let natáčeli Sharon Stoneová (64) s Michaelem Douglasem (77) erotické scény kultovního thrilleru Základní instinkt (1992).

Přítel Bohdalové Focko je ve vazbě: Poslední společné schůzky

5:23
Nebyla společenská akce, kam by nedorazila Jiřina Bohdalová (91) v doprovodu svého přítele Lúbomíra Focka (68). Poslední dny na svobodě ji podpořil na pohřbu, vystrojil jí oslavu narozenin či ji doprovodil na osmdesátiny kapelníka Olympiku Petra Jandy. Teď spolu najaký čas nikam nevyrazí...

Prezident Zeman se může brzy stěhovat: Za dva měsíce hotovo!

5:23
Jen pár stovek metrů od Lánského zámku, který funguje jako prezidentské sídlo, se dokončuje budoucí dům prezidenta Miloše Zemana (77). Podle informací Aha! by měl být hotový už za dva měsíce. O bungalov ale tak úplně nejde...

Zpěvák a multiinstrumentalista Marthy vydal svůj nový single a k němu hned videoklip

18:23
Zpěvák a multiinstrumentalista Marthy vydal svůj nový single Chceš to dál! a k němu hned videoklip. Pro Marthyho typická nálada 80. let se ale nyní posunula do zcela nových rozměrů.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes