15
new stories - click to show

Aha!

Description:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

14.9 items/day

Dívčí skupina Little Mix válí: Bříško, kam se podíváš!

10:29
Tomu se říká plodné období! Skupina Little Mix přepsala na předávání hudebních cen Brit Awards historii, když jako historicky první dívčí uskupení získala cenu pro nejlepší skupinu.

Šokující dohra svatby Matuše: ZÁSAH policie kvůli FYZICKÉMU NAPADENÍ!

9:23
Drama po svatbě Bohuše Matuše a jeho Lucinky nastalo v neděli v odpoledních hodinách. Většina lidí očekávala, že zpěvák bude po svatbě s jeho mladou ženou štěstím bez sebe a vše bude zalité sluncem. Místo toho však musela zasahovat policie, a to kvůli fyzickému násilí! Co se stalo?

Předpověď počasí nepotěší: Oteplí se až v červnu?

5:02
Uplakané počasí Česko ne a ne pustit! Meteorologové dodávají, že na teploty kolem 20 °C máme nejméně do konce května zapomenout.

Souboj dvou vánočních filmů: Kaiser a Lábus dostanou zákaz?

5:02
Už teď spolu dva nové české filmy se stejnou tematikou Vánoční příběh a Přání Ježíškovi začaly bojovat. A v extrémním případě by prý ten první s Oldřichem Kaiserem (66) a Jiřím Lábusem (71) mohl být stažen z distribuce. Co se děje?

Felix Slováček (77): Od milenky dostal KOPAČKY!

5:02
Sedmý, a tedy kritický rok nepřežil ani vztah ženatého saxofonisty Felixe Slováčka (77) a malířky Lucie Gelemové (38). Slováček, který v neděli oslaví 78. narozeniny, totiž dostal »kopačky«. Prý si za to může sám! Vrátí se snad k Dagmar Patrasové (65)?

SEXY Marta Jandová: Jako božská Whitney rozbulela národ!

5:02
Jednou z hlavních hvězd devátého dílu show Tvoje tvář má známý hlas se stala Marta Jandová (47). Porotu i diváky rozplakala v přestrojení za zesnulou světovou hvězdu Whitney Houstonovou (†48). V kožené bundě a rukavicích byla neskutečně sexy.

Misska Kristýna Kubíčková: Místo zpěváka má boxera!

5:02
Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (23) opět září štěstím. Po rozchodu se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem našla štěstí v náručí kikboxera Viléma Cao (22), kterého popsala jako drsňáka s něžnou duší! Promluvila také o důvodech rozchodu s hvězdou pořadu Tvoje tvář má známý hlas!

Herečka Iva Janžurová: Rozjela oslavu osmdesátin!

5:02
Tento týden ve středu jí bude neuvěřitelných 80 let, Iva Janžurová (79) už ale slaví od minulého víkendu. Velkou párty pro ni uspořádal Český rozhlas Dvojka v rámci vysílání pořadu Tobogán.

Bývalý šéf mordparty Mareš: Nová hvězda krimiseriálů

5:02
Dlouhých 30 let velel pražské mordpartě, ale ani po odchodu do policejního důchodu nesedí plukovník Josef Mareš (57) s rukama v klíně. Dal se na psaní televizních detektivek. Na Kavčích horách mají roztočené hned tři seriály podle jeho námětů!

Těhotná Petra Hřebíčková: V pohlaví miminka má jasno!

12:30
Těhotenství herečky Petry Hřebíčkové (41) již nešlo skrývat, a tak šla s pravdou ven. Požehaný stav se jí však podařilo tajit až do šestého měsíce!

Patrasová o chování Slováčka: Tohle fakt Felix dělá?!

12:30
Felix Slováček si to umí zařídit. Již sedm let totiž žije na dvou frontách a pečují o něj dvě ženy - manželka Dáda Patrasová a jeho milenka Lucie Gelemová. Zatímco Lucie se o Felixe stará v jejich hnízdečku lásky, Dáda mu vyváří v jejich rodinné vile. Nyní královna dětských srdcí vyzradila detaily soužití se záletným manželem.

Děsivé tajemství Ivety Bartošové: Smrtelná nemoc?!

12:30
Jedním z muzikantů, který s popovou princeznou české hudební scény v posledních letech spolupracovat, byl i Jarek Šimek. Ten pro eXtra.cz promluvil o tom, že jak s Ivetou Bartošovou (†48) stoupali ze dna, ale jak pak smutné dílo dokonal její poslední manžel. Redakci ovšem svěřil ještě šokující informace, které se dostaly na světlo světa vůbec poprvé.

Hejdová o orgasmu při porodu: To jako fakt?!

12:30
Je tomu pár týdnů, kdy moderátorka Zorka Hejdová (30) přivedla na svět prvorozeného syna Nikolase. A protože fanynky pochopitelně zajímá, jak manželka neméně známého moderátora Míry Hejdy (37) porod a mateřství zvládá, ve volné chvíli se jim novopečená maminka na Instagramu rozhodla svěřit.

Morávkovou z Ordinace hned tak něco nezlomí: Můžou za to rodiče!

12:29
Herečka Dana Morávková (49) se loučí s Ordinací v růžové zahradě a na otevření divadel si bude muset ještě chvíli počkat, životní optimismus přesto neztrácí. V současné době je pro ni nejdůležitější zdraví vlastní i těch nejbližších.

Pastrňák fotil svoji těhotnou krásku: Drahý, už to nezapnu

12:29
Už kroutí poslední měsíc těhotenství, a to je přece potřeba dokonale zdokumentovat! Hokejový šikula David Pastrňák (24) vzal foťák a jeho švédská láska Rebecca Rohlssonová (25) mu zapózovala v lacláčích.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes