Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

29,5 položek/den

Překvapivá jízda Pogodové: V divadelním kostýmu tramvají!

5:45
Zůstala v roli. Sandra Pogodová (43) si po představení Dívčí válka na sobě nechala bílé šaty, v nichž hraje Krokovu dceru Kazi, a hupsla z divadla rovnou do tramvaje.

Požár na Barrandově za 11 milionů: Obžalovaný Lukáš K. (28) obvinil bratra!

5:45
Založení loňského požáru skladu v barrandovských ateliérech hodil na bratra. Tak obrátil obžalovaný filmový maskér Lukáš K. (28) , který se nejprve policistům ke žhářství přiznal, ale včera u soudu otočil. Není divu, hrozí mu až 15 let vězení.

Česká miss Švantnerová (25): Trénuje na záchranářku?

5:45
Z modelky v záchranářku by se okamžitě mohla proměnit Nikol Švantnerová (25). Sexy plavky na to už Česká Miss 2015 má.

Ujfaluši má novou sexy kočku: Randí s omalovánkami!

5:45
Srdce mu zase hoří touhou. Aby ne. Nová láska Tomáše Ujfalušiho (40) je pořádně horké zboží. Milostné vzplanutí v něm zažehla sexy novinářka Markéta Křivánková.

Převrácené monstrum o váze 200 tun: Jeřáb skončil v lese!

5:45
Přes 200 tun vážící kolejový jeřáb havaroval včera u Brtníků na Děčínsku. V oblouku mezi tamním nádražím a opravovaným mostem spadl z náspu a převrátil se.

Herečka Cibulková (42): Smrt měla ve smlouvě!

5:45
Čekání na smrt, která může přijít kdykoliv. To prožívala od nástupu do Ordinace v růžové zahradě 2 Klára Cibulková (42). To, že má její postava lékařky Andrey Hanákové nevyléčitelnou smrtelnou nemoc, jí řekli hned při podepsání smlouvy. Musela o tom ale mlčet!

Karel Gott (78): VELKÉ PLÁNY S DCEROU

5:45
Byla hvězdou bratislavského koncertu svého táty! Vystoupí s ním ale Charlottka Ella Gottová (12) také 12. června v pražské O2 areně? Podle zjištění deníku Aha! to záleží jen na ní. Táta Karel (78) jí do toho nechce mluvit.

Seniory drtí drahá léčiva...Důchodce František Koplík (68): Platím si léky, na boty nemám!

5:45
I několik tisíc korun měsíčně dají senioři za léky, které nutně potřebují k životu. Jenže už jim nezbývají peníze na další fungování. I když jsou tzv. ochranné limity na léky, po jejichž překročení se peníze vyplácejí, děje se tak až zpětně, a někteří pacienti kvůli tomu dokonce odkládají léčbu.

Pán žlutých autobusů prodává Student Agency: Víme za kolik!

5:45
Pán žlutých autobusů si nepotrpí na sentiment. Radim Jančura (46) se totiž zbavuje firmy, která mu vynesla první milion i slávu.

Speciální hodinky ke 100. výročí Československa: Budou stát téměř...

5:45
Stříbrné či zlaté, s mechanickým strojkem, a také pořádně drahé! Česká firma Prim Elton hodinářská chystá speciální náramkové hodinky ke 100. narozeninám Československa.

Změna vzhledu Tomáše Berdycha: Vyladil se do Francie!

5:45
Kratší vlasy, lepší forma? Tomáš Berdych (32) zkouší všechny finty k tomu, aby na grandslamu v Paříži zlomil letošní antukové prokletí.

Sabina zmizela! Viděli jste ji?

16:41
Už od 14. února je pohřešovaná Sabina Dubinová (16, na snímku) z Lovosicka, která se tehdy nevrátila ze školy.

Milostný život Joan Collins (85) byl TRAGÉDIE! Podívejte se na její nejžhavější snímky!

14:25
Herecká veteránka Joan Collins (85) si v mládí prošla peklem. Její první manžel, herec Maxwell Reed (†55), ji hned na prvním rande znásilnil a pak jí dokonce chtěl prodat arabskému šejkovi! Hvězda seriálu Dynastie si následky nese celý život.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes