Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

32,8 položek/den

Terorista chtěl v Česku zabíjet: Věděli, že je nebezpečný?

5:10
Čeští muslimové údajně věděli, že se zradikalizoval! Dominika K. loni kvůli jeho názorům, prezentovaných na Facebooku, údajně škrtli ze seznamu účastníků konference zaměřené proti terorismu.

Slavíková z Ulice šokovala kolegy: Monokl na tváři!

5:10
Šokovala své kolegy! Zuzana Slavíková (53) se na tiskovce pražského Divadla pod Palmovkou objevila s fialovými fleky na tváři. Všichni se strachovali, kde k nim přišla a zda to nejsou modřiny.

Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno...

5:10
Potřetí chycená svatební kytice a jedna věta rozpoutaly v rodině Felixe Slováčka (75) peklo. Na sociální síti se strhla slovní přestřelka mezi muzikantovou partnerkou Lucií Gelemovou (35) a jeho synem Felixem (35). Kvůli mámě Dádě Patrasové (62).

Poslední pozdrav léta a pak: Ochladí se o...

5:10
Poslední letní dny jsou před námi. V pátek může padnout až tropická třicítka, v sobotu pak přijde teplotní pád až o 15 stupňů.

Unavená Badinková pendluje mezi Tváří a Ordinací: Štáb má problém?!

5:10
Neuvěřitelné pracovní tempo má v poslední době Michaela Badinková (39). Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě za čtrnáct dní natočí čtyři díly a do toho navíc dva díly Tváře.

Tajemství plnovousu prozrazeno! Šebrle a Hollywood

5:10
Tři měsíce utrpení kvůli roli snů! To je důvod, proč si nechal moderátor Velkých Zpráv televize Prima Roman Šebrle (43) zarůst tvář. Díky bohatému vousu si tak zahraje po boku hollywoodské hvězdy Bena Fostera (37).

Dnes je to 70 let od smrti dobrodruha Jana Eskyma Welzla (†80): Prožil desítky let v zemi věčného ledu jako náčelník

5:10
Cestovatel, dobrodruh, polárník, vynálezce... Tím vším byl Jan Eskymo Welzl (†80), který se zapsal do povědomí všech Čechů také coby eskymácký náčelník. Právě dnes je to 70 let, co tento dobrodruh a pábitel v Kanadě zemřel.

Hrál to na hlavu, půjde do basy: 4x vystřelil na souseda!

5:10
Hádky skončily vražedným útokem! Až doživotí hrozí Maroši G. (46) z Petřvaldu. Ten chtěl loni v dubnu sprovodit ze světa kvůli sousedským sporům manželský pár. Do muže (53) vystřelil celkem čtyřikrát.

Hvězda Ulice s lymskou boreliózou Kadeřávková (21): Její boj o normální život

5:10
Denně bere i 17 pilulek, trpělivě snáší bolest po zavádění kapačky. Anně Kadeřávkové (21) lékaři diagnostikovali lymskou boreliózu v posledním stádiu. Oslovený odborník deníku Aha! potvrdil, že situace může být vážná.

Bydlení Aničky Slováčkové: Od táty Felixe má byt za 7 milionů!

5:10
Sem se Lucie Gelemová jen tak nedostane! Přestože Anička Slováčková (23) žije v bytě, který jí pořídil táta Felix, mladá zpěvačka se s otcovou partnerkou dvakrát nemusí. Stejně jako její bráška stojí při mámě Dádě, ke které to má jen sto metrů.

Kulínský (†59) před smrtí přiznal: Táta mě prosil, ať sbor opustím!

5:10
Umíral s výčitkou, že kdysi slavný sbor Bambini di Praga včas neopustil! Jeho bývalý sbormistr Bohumil Kulínský (†59), kterého odsoudili na pět a půl roku vězení za pohlavní zneužívání nezletilých dívek, zavzpomínal před svou dosud neobjasněnou smrtí na klíčové doporučení od svého otce Bohumila Kulínského staršího (†77).

Tajná schůzka Vondráčkové a Plekance: Co provedla se syny bez jeho souhlasu!?

13:10
Od prvního oznámení rozchodu mezi Lucií Vondráčkovou (38) a Tomášem Plekancem (35) uběhl teprve měsíc, ale jejich právníci mají už od samého začátku plné ruce práce. Zpěvačka se nyní s hokejistou sešla, aby se svými právníky vyřešili vše kolem dětí, ale schůzka se nevyvinula nejlépe. Vondráčková se na jednání dokonce prý psychicky zhroutila.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes