Aha!

Description:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

15.8 items/day

První rozhovor Krampolové po kolapsu v Tunisku: NA JIPce MI ZKAZILI DOVOLENOU!

5:33
Jak to bylo s kolapsem manželky Jiřího Krampola (80) v Tunisku? Proč ji ve špitále v Sousse drželi čtyři dny v izolaci za sklem? A co s ní vlastně bylo? To vše Hana Krampolová (56) popsala v exkluzivním rozhovoru pro deník Aha! hned po návratu do Česka. Tvrdí, že v nemocnici vůbec skončit neměla!

Herec Karel Dobrý (50) hvězdou ve Vídni: 50 tisíc za večer!

5:32
Jedno představení ve vídeňském Volkstheatru vynese Karlu Dobrému (50) téměř dvakrát tolik, než byl jeho měsíční plat v pražském Národním divadle. Velitel Četníků z Luhačovic dobře udělal, když před dvěma lety dal zlaté kapličce sbohem.

Divoženka Houdová opět nahá: Hledá svou sexualitu!

5:32
Obnažování se na veřejnosti je pro Helenu Houdovou (39) už téměř samozřejmostí. Modelka se v Mexiku nesvléká donaha pro potěšení druhých, ale proto, aby prý našla svou ztracenou sexualitu.

Petr Bende: Píseň pro syny

5:32
Písničku Přání věnoval Petr Bende (41) svým synům Matyasovi (10) a Maxovi (7). Napsal ji už před deseti lety, ale nahrál teprve nyní na nové album Restart.

11měsíční syn herce Miroslava Etzlera: Táto, koukej, mám větší číro než ty

5:32
Jaký táta, takový syn! Herec Miroslav Etzler (53) se po delší době objevil ve společnosti se svým jedenáctiměsíčním synkem Samuelem. Oba si vyšli za pankáče! Vydatnému dešti navzdory dorazil herec podpořit projekt S kočárky Prahou.

Troška má novou Růžičkovou: Komička Polišenská v nové pohádce

5:32
Nikdo není nenahraditelný, dokonce ani Helena Růžičková (†67)! Dlouho to vypadalo, že hvězda Troškových komedií i pohádek nebude mít následovnici. Pak se ale objevila Lucie Polišenská (33), zazářila jako Cindy v komediálním seriálu Krejzovi, a bylo to!

Daniel Craig: Bond musí na operaci!

5:32
Natáčení nové, už 25. bondovky, se zdrží déle, než se očekávalo. Zranění herce Daniela Craiga (51), který si při akci na place na Jamajce ošklivě zvrtnul kotník, totiž vyžaduje operaci!

Kate sbalila děti a zdrhla od Williama? Slova Camilly bodají jako nůž

16:18
Nedávno svět obletěly usměvavé fotografie Kate (37) a Williama (36), kteří oslavili 8. výročí svatby. Za spokojenou fasádou královské rodinky se prý ale skrývá nečekané drama!

Žilková nekompromisně o zlomené Agátě: NEČEKANĚ DRSNÝ VERDIKT!

12:05
Bývalá modelka a moderátorka už od Velikonoc čelí manželské krizi. Jakub Prachař (35) evidentně o usmíření neusiluje a Agáta Prachařová (34) má, jak potvrdila pro Blesk.cz její maminka Veronika Žilková, dost co dělat, aby trápení z rozpadu vztahu ustála.

10. výročí smrti Matušky: Vdova je na tom špatně

12:05
Na návštěvu Česka přiletěla vdova po zpěvákovi Waldemaru Matuškovi (†76)! Ve čtvrtek 30. května to bude přesně 10 let, co její muž zemřel, a proto mu chce být zpěvačka Olga Matušková-Blechová (70) v době výročí na blízku.

Saudek s důchodem nevystačí, strašně chlastá ...

12:05
Oslavil 84. narozeniny. A pořád je Jan Saudek velmi akční. Prozradil ale, že kdyby měl žít jenom z důchodu, musel by se chodit pást.

Překvapivé rozhodnutí královny: Meghan a Harry musí pryč?!

12:05
Tuto nabídku Meghan Markleová (37) a její manžel princ Harry (34) asi nečekali. I když se slavná dvojice nedávno přestěhovala do darovaného domu, který si pečlivě vyšperkovali, je možné, že budou pobývat zcela jinde!

Markéta Hrubešová: Vyzradila důvod, proč už nehraje!

9:00
Poslední roli ve filmu měla herečka Markéta Hrubešová (47) v roce 2017. Od té doby se herectví tolik nevěnuje. Proč je tomu tak a co ji momentálně živí?

Havlová zaplatila pohřeb exmilenci… Z peněž nadace!

9:00
Jak už to tak bývá, ne každému se člověk zavděčí. Své o tom ví i herečka Dagmar Havlová, kterou nyní někteří budou kritizovat za to, že údajně zaplatila desetitisíce za pohřeb dobrého kamaráda z peněz vybraných pro nadaci VIZE 97.

Čvančarové mrazivý spor s Čadkem: Stála si za svým, šlo o dceru!

8:23
Herečka Jitka Čvančarová (41) je úspěšná, krásná, má milujícího manžela a s ním dvě děti. Přesto se musela popasovat s jedním z nejhorších životních okamžiků. S umíráním maminky. O jejím smutném odchodu promluvila v rozhovoru pro Magazín DNES.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes