Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

30,8 položek/den

Čekání na smrt si zpříjemňuje po svém: Podivné přání smrtelně nemocné dívky (26)!

13:50
Lilith z Azorských ostrovů trpí talasemií. Jedná se o onemocnění krve, které souvisí s poruchou tvorby hemoglobinu. U Lilith tento stav způsobil jaterní encefalopatii, což je závažná komplikace jaterní cirhózy. Když šestadvacetiletá dívka zjistila, že za pár let zemře, začala se soustředit na svůj sen. Chce se stát nejtlustší ženou na světě.

Premiér Babiš pod tlakem odletěl za nemocným synem! Opozice se ptá: Nenaplňuje tím důvody vazby?

13:50
Na jedné straně mladý muž údajně trpící schizofrenií, jehož slova mohou shodit vládu. Na druhé straně premiér v ohrožení, který musí spasit sebe, rodinu i flek. Po roce a půl si měli pohlédnout do tváře. Šéf vlády Andrej Babiš (64, ANO) totiž odletěl do Švýcarska za synem Andrejem Babišem mladším (35). A podle opozice nešlo o čistě rodinnou záležitost...

První snímky potopené argentinské ponorky s vojáky na palubě: Zůstane na dně!

12:06
Po ročním pátrání ji sice konečně našli, přesto ji, možná navěky, nechají na mořském dně. Smutný osud čeká ponorku San Juan i pozůstalé po 44 členech její posádky, kteří s ní ztroskotali 500 km od pobřeží Argentiny. Tamní vláda totiž nemá na vyzdvihnutí armádního plavidla prostředky!

Hrůza v Polsku: Otevřou restauraci se psím masem!

12:06
Nejen mezi ochránci zvířat vyvolala ta zpráva zhnusení: Ve Varšavě příští rok v dubnu otevřou první restaurace se psím masem! Zprovozní ji v Polsku narozený Vietnamec Jakub Pham.

Nelítostná Andrea Pomeje: Tohle Jirkovi zlomí definitivně vaz!

12:06
Vzhledem k fyzickému a především psychickému stavu bývalého dabéra musela přehodnotit celou situaci! Andrea Pomeje ztratila s budoucím exmanželem trpělivost a rozhodla se zrušit jejich dřívější dohodu ohledně péče o nezletilou Aničku. Náhlá změna Jiřího srazí na dno…

Vondráčková na koni, hokejista v potupné roli prosebníka

12:06
Vrátil se do Česka, aby mohl trávit více času se syny. Jenže jeho budoucí bývalka má jiné plány a možná se tak trochu mstí! Známá zpěvačka totiž návrat do rodné země neplánuje a slavný hokejista tak možná bude slavit svátky jen s milenkou.

Část podvedených z H-Systemu: Stát je odškodní, dostanou 100 000!

12:05
Kolem sta tisíc korun získá každý z šedesátky podvedených klientů H-Systemu ze sdružení Maják. Stát se je rozhodl odškodnit za průtahy v trestním řízení s manažery firmy.

Iva (18) a Marian (46) z Výměny: Tátu dvou dětí málem zmlátili!

12:05
Problémy kontroverzního páru z pořadu Výměna manželek neberou konce. Místo toho aby se Iva s Marianem v klidu mohli věnovat dvěma malým dcerkám, neustále řeší problémy kolem bydlení. Teď se navíc přidaly i vážné sousedské spory.

Filipovský nastavil laťku

12:05
Český dabing, který nejvíce proslavil František Filipovský (†85) jako český Louis de Funés (†68), pořád táhne!

David se klepe strachy: Přijde o milionový majetek?

12:05
Obrovské příbojové vlny devastují severní část španělského Tenerife a právě kousek odtud mají svá luxusní sídla české celebrity. Mezi nimi je například hitmaker Michal David (58), který má o svou luxusní »chatičku« strach.

Jak je na tom frekventovaná stavba v centru Prahy? Most Legií testovalo 6 obřích náklaďáků!

12:05
Pražský most Legií od Újezdu k Národnímu divadlu je potřeba opravit. Proto se muselo zjistit, v jakém stavu vlastně je. Kvůli tomu na něj včera najelo šest obřích třicetitunových náklaďáků.

Šafářová drží Plekance pěkně zkrátka! Nesmlouvavý vzkaz jeho kamarádovi

12:05
Hokejista Tomáš Plekanec se ještě před rozvodem s Lucií Vondráčkovou vrátil do Česka, Vypadá to ale, že svobody si v domovině příliš neužívá. Jeho nová přítelkyně Lucie Šafářová si ho chce držet pěkně u sebe. Nejraději by ho nepustila ani do Kladna za Jaromírem Jágrem.

Dalibor Janda sklidil bouři nevole: JSTE NARCISTICKÝ PSYCHOPAT, DUŠEVNÍ MRZÁK!

11:28
Kdyby to věděl, tak by to asi už nikdy neudělal! To si zřejmě nyní říká známý zpěvák potom, co uveřejnil svou fotku s bohatým úlovkem z mysliveckého honu.

Recidivista (20) z Bruntálu: Prohrál na automatech, tak zkopal seniora (71)!

9:44
Všechny své peníze hodil recidivista Mário M. (20) v herně v Bruntále do hracího přístroje. Když vyhrál další muž (71), v zuřivosti ho napadl a téměř ukopal k smrti.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes