15
new stories - click to show

Aha!

Description:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

12.7 items/day

Spisovatelka Ivanka Devátá: Poslední rozloučení

13:41
Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (87) už delší dobu řeší zdravotní problémy. Prodělala rakovinu tlustého střeva, trpí cukrovkou druhého typu a také má za sebou mozkovou mrtvici. Bála se o sebe natolik, že už se dokonce rozloučila se svou rodinou.

Lela už toho má dost? Nečekaný odchod od manžela i dětí!

12:33
Lela Ceterová (34) si toho s bijcem Karlosem Vémolou (37) zažila dost. I přes jeho časté zálety mu byla vždy schopná odpustit, protože rodina je pro ni na prvním místě. Teď se ale chystá na nějakou dobu odjet. Stahují se snad nad Vémolandem znovu mračna?

Brzobohatý po zemětřesení s Táňou: Slova o dítěti

12:33
Mediální přestřelka Ondřeje Brzobohatého (40) a jeho bývalé ženy Taťány Kuchařové (35) je ještě horká, oba nyní čekají nepříjemnosti a vysvětlování u církevního soudu, který snad už konečně udělá definitivní tečku za jejich vztahem. Oporou je Ondřejovi v nepříznivých časech nejen partnerka Daniela Písařovicová (44), ale i práce.

Dcera Jandy Marta: Otevřeně o hádkách s manželem

12:33
Dcera frontmana Olympiků, Marta Jandová (49), žije s manželem, Miroslavem Vernerem, už dvanáct let. Z jejích sociálních sítí to ale vypadá, jakoby se poznali včera. Zamilované snímky vypadají jako z reklamy na dokonalé štěstí. Jak jen to dělá?

Vignerová vytasila zbraně! Naschvál Nesvačilové?

12:33
Modelka Aneta Vignerová (35) o své tajné svatbě se záletníkem Petrem Kolečkem (39) dlouho odmítlala mluvit. Z čista jasna ale změnila názor! Stojí za tím snad to, že její sokyni Denise Nesvačilové (31) se teď nevídaně daří a dokonce se dostala na titulní stranu časopisu Playboy?

Farna po drsné kritice: Svědectví o kolapsu ledvin

12:33
Zpěvačka Ewa Farna (29) bývá často na programu kritiků. Veřejnost ji často zahrnuje nelichotivými poznámkami, které se týkají zejména jejích plnějších tvarů, případně extravagantních outfitů, které Ewa vynáší na společenské události. Nevybíravá kritika si ale může vybrat vysokou daň. Lékařka promluvila.

Filmový svět v slzách: Odešla herecká legenda

12:33
Americký herec Barry Newman (†92), který si zahrál i po boku Sylvestera Stolloneho, zemřel 11. května v Irvingově lékařském centru NewYork-Presbyterian Columbia University. Smutnou zprávu sdělila světu hercova manželka Angela.

Strach o Petru Janů: ODŘÍZLI JI OD SVĚTA! Nemohou se jí dovolat

5:31
Volaný účastník je dočasně nedostupný... To je nejčastější věta, která se ozývá v mobilu Petry Janů (70). Zpěvačka se na chalupě, kde dlouhodobě žije, nemůže nikomu dovolat a nikdo se ani nemůže dovolat jí. Přátelé pak o ni mají strach!

Hvězda Survivoru Johana po plastice: Splněný sen o krásném nosu

5:31
Ačkoliv to po mnoha soutěžních zraněních letošní série Surviror vypadalo, že na operaci budou muset někteří hlavně z donucení lékařů, jedna z posledních přeživších ostrova Johanka Fabišíková (29) ji podstoupila zcela dobrovolně!

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Česko čeká teplé i sychravé počasí

5:31
Letní radovánky jedou naplno a nezhatí je ani zvýšená oblačnost v nadcházejících dnech. Místy krápne, ale teploty se pohodlně udrží vysoko a v druhé polovině týdne budou atakovat i tropické třicítky.

Fiala vs. Babiš: Válka v přímém přenosu!

5:31
Střet dvou světů. Tak lze pospat včerejší duel mezi premiérem Petrem Fialou (58, ODS) a předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem (68). Oba si navzájem vyčítali, kdo z nich může za současnou drahotu či zadlužení státu. Nejčastěji padal od obou výraz LEŽ!

Provazník zpívá písně Gotta a teď... Hodoval jako Slavík!

5:30
Jezdí s bigbandem Felixe Slováčka (80) a zpívá písně Karla Gotta (†80). To Ondřeji Provazníkovi (27) ale nestačí. Zpěvák chce do Slavíka proniknout ještě víc.

Dyková si našla nový koníček: Bude z Tatiany vinařka?!

5:30
Na obrazovkách televize Nova momentálně řádí jako svérázná amatérská vyšetřovatelka v Případech mimořádné Marty. Zanedlouho se ale z Tatiany Dykové (44) možná stane vinařka. Pořídila si totiž sklípek ve známé vinařské obci na jižní Moravě.

Krize u Ornelly a Pepy Koktových? Přišlo to ze dne na den

4.June
Ornella Koktová (30) žije se svým manželem Josefem Koktou (66) už od svých osmnácti let. Ten, kdo si myslel, že si staršího partnera vyhlédla kvůli penězům, byl na omylu. Ornella totiž v pořadu Výměna manželek prozradila, že Josef tehdy žádný boháč nebyl.

Kubelková ve StarDance: Hrozba kolapsu?

4.June
Modelka a moderátorka Iva Kubelková (46) se může pyšnit dokonalou postavou i krásnou tváří. I to bude jistě jedním z důvodů, proč byla produkcí oslovena do taneční soutěže StarDance.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes