Aha!

Popis:

ahaonline.cz

URL:

http://www.ahaonline.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

16,8 položek/den

Partyška asi skřípe zuby: Tohle od prachatého exmanžela zabolí

15:01
Láska moderátorky Gábiny Partyšové (40) s miliardářem Danielem Farnabauerem (42) začala zejména pro ni skoro pohádkově. I napodruhé našla zajištěného muže, který se kvůli ní neváhal rozvést a okamžitě si ji vzal. Dokonce spolu plánovali miminko. Jenže v radostném očekávání je nakonec jiná žena…

Rozhozená Sára z Výměny: Taková stupidní blbost!

13:52
V tomto díle uvidíme, jestli zvládne temperamentní Sára rodinu se svérázným otcem a rozmazleným dítětem a jestli si poradí pohodlná Lucie v domácnosti se čtyřmi kluky.

Špitál, kde leží Pomeje: Primářka vyřkla šokující fakta

12:42
Jiří Pomeje (54) už od loňského roku bojuje s další rakovinou, tentokrát s rakovinou kostí. Jeho stav je natolik vážný, že se ho rodina rozhodla umístit do Nemocnice Na Pleši, kde umí s těžce nemocnými pacienty pracovat a mají tam dostatečný komfort. Primářka onkologického oddělení této nemocnice poskytla redakci expres.cz rozhovor.

Utajená bolest Satinského (†61): Tragédie první manželky v Karibiku, nemohl ani na pohřeb!

12:07
Někdejší parťák Milana Lasicy (78) za svým typickým úsměvem skrýval obrovskou bolest. Jeho první manželka se utopila ve vlnách Karibiku a on se s ní nemohl ani rozloučit...

Falešná černošská modelka a její manžel tvrdí: Narodí se nám černoušek!

12:07
Německá modelka Martina Bigová s obřími implantáty, která se dobrovolně nechala přebarvit na černošku, čeká miminko a tvrdí, že se jí narodí černoušek, ačkoliv otec dítěte je také běloch. Jak je to tedy možné?!

Vondráčková hraje na city, Pleky musí do Kanady

12:07
V drsných podmínkách žije v kanadském Montrealu Lucie Vondráčková (38) se svými syny. V zemi javorových listů klesla teplota až na -30 stupňů Celsia a zpěvačka tak na sociální síti ukázala fanouškům, že žití v Kanadě není žádná procházka růžovou zahradou. Kdyby nebyla tvrdohlavá, mrznout by nemusela…

Český showbyznys bije na poplach: Vytočil ho senátor!

12:07
Zpěváci, textaři, skladatelé, ale i herci se bouří. Podle změny autorského zákona, kterou má projednat Sněmovna, by totiž některé provozovny nemusely platit za hudbu, jež tu zní z rádií či televizí.

Šípova Všechnopárty na odstřel? TOHLE JE PRÝ UŽ MOC!

12:07
Oblíbený pořad je na televizních obrazovkách stálicí už řadu let. A snad právě proto jsou někteří z diváků velmi alergičtí na případné změny, jimiž projekt čas od času projde...

Takový podfuk královna nezažila: Plánuje Meghan s porodem podraz století?!

9:43
Manýry Meghan Markleové už jsou do nebe volající. Podle nejnovějších informací učinila radikální rozhodnutí, které královna Alžběta II. jen tak nevydýchá. Manželka prince Harryho (34) nechce dítě porodit v Anglii a všichni jsou z toho v šoku.

Musil trpí v nemocnici: TŘETÍ OPERACE ZLOMENÉ PÁTEŘE!

5:10
Nemůže si ani sednout, nefungují mu nohy a jejich rozcvičování mu působí velké bolesti. Po osudném pádu ze žebříku, při kterém si zlomil páteř, poranil devět žeber a propíchl plíci, trpí Jan Musil (51) jako zvíře. A přiznal, že v pražském Motole ho čeká další operace.

Prostřeno! slaví deset let: Lída z lidu je zpátky!

5:10
Milovnice baget a kamarádka Ivety Bartošové (†48) opět vtrhne na obrazovky. Už dnes večer si chce »žena z lidu« Lída Žemberyová (67) s nezapomenutelnou energií a smíchem napravit reputaci u plotny.

Zemřela Marie Kyselková (†83): Smrt, kterou tajili před Zímou!

5:10
O smrti své princezny se zlatou hvězdou Marii Kyselkové (†83) se dozvěděl až od deníku Aha!. „Tak Nanynka už s námi není...“ zalapal Josef Zíma (86) po dechu. „Měli jsme se rádi! Byli jsme nejen kolegové, ale taky přátelé,“ řekl se smutkem v hlase.

Jan Sedliský (†92): Osahával Peckovou!

5:10
Začínal jako tanečník, pak se dal na operetu a dokonce asistoval při divadelní režii. Představitel Himmlera z filmu Zítra vstanu a opařím se čajem Jan Sedliský (†92), který 13. ledna zemřel, byl muž mnoha profesí. „Dagmar Pecková si mi stěžovala, že ji osahával,“ prozradil na jeho pohřbu Antonín Hardt (83).

Sexy Eliška Bučková v plavkách: Uragán na tobogánu!

5:10
To byla, panečku, jízda! Eliška Bučková (29) se svlékla do plavek a ve vodě předvedla nejen sexy tělo, ale i to, že je pořádný živel.

Luďan z nového seriálu MOST!: Tetováním rozplakal dětský domov

5:10
Jako nezaměstnaný Luďan v novém, nekorektním seriálu ČT MOST! se stal idolem mnoha Mostečanů. Martin Hofmann (40) se sžil se severočeským městem natolik, že kvůli němu dokonce tekly slzy i v dívčím domově!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes