15
new stories - click to show

Aktin

Description:

Internetový magazín zaměřený na sport, zdraví a výživu. Články, recenze, testy a reporty ze sportovních akcí.

URL:

https://aktin.cz/

Catalog:

Sport → Fitness

Publishes:

11.2 items/week

8 zdravých potravin, které vydrží delší dobu a neměly by vám doma chybět

14:08
Asi nikdo nemá rád denodenní tlačenice v obchodě a dlouhé čekání na kasu. Jaké potraviny se tedy vyplatí nakoupit do zásoby a mít je doma vždy po ruce?

Co všechno herci a herečky udělají pro roli? 10 radikálních proměn slavných hvězd

17.January
Být povoláním herec s sebou nese nejen nutnou dávku talentu, dřiny a štěstí, ale také obrovskou porci sebedisciplíny, motivace a sebezapření k dosažení často až neuvěřitelné tělesné proměny pro získání vytoužené filmové role. Prohlédněte si 10 neuvěřitelných transformací.

7 důvodů, proč máte nekončící chuť na sladké

16.January
Přemýšleli jste někdy, proč máte neustále chutě na sladké? Máme pro vás odpovědi. Na vině je i nedostatek spánku a špatně složená strava, co dál?

6 výživových rad běžcům pro hubnutí i lepší výkonnost

15.January
Běh se vyplatí všem sportovcům, kteří chtějí lepší výkonnost či fyzičku. Stejně tak si ho ale oblíbili i lidé usilující o redukci hmotnosti. Jakých výživových doporučení bychom se měli v souvislosti s během držet?

Proč (ne)míchat protein s mlékem?

14.January
Syrovátkový protein je ve fitness světě nejrozšířenějším doplňkem stravy, který je spojený s mnoha otázkami. Jednou z nich je i způsob jeho přípravy – je lepší protein míchat s vodou, nebo mlékem?

Cvičíte, ale pořád nehubnete? 7 chyb, na které si dát pozor

14.January
Každý den se dřete, ale kila pořád ne a ne dolů? Ujistěte se, že v tréninku neděláte některou z těchto chyb.

Cosmopolitan a jeho nová obálka ve stylu „this is healthy“. Je to opravdu zdravé?

13.January
Fotografie na obalu časopisu Cosmopolitan s popiskem "this is healthy" rozpoutala ve světe vlnu diskuse. Co na ni říkáme my?

Proč stojí za to vystoupit z komfortní zóny?

13.January
Naše komfortní zóna je pohodlné a bezpečné místo, kde se nemusíme ničeho bát. Bohužel ho však obloukem míjejí všechny zajímavé příležitosti, díky kterým se můžeme zlepšovat. Proč stojí za to občas komfortní zónu opustit?

Proč nikdy nezhubnu břicho díky sklapovačkám?

12.January
Často věříme, že můžeme zhubnout břicho, když budeme dělat jenom sklapovačky. Je to pravda, nebo se jedná o jeden ze společenských mýtů?

6 otázek o lepku, na které jste se vždycky chtěli zeptat

12.January
Letos jste se možná rozhodli konečně zhubnout a přemýšlíte o tom, že přestanete jíst lepek. Je to ale skutečně potřeba? 6 otázek o lepku, na které jste se vždy chtěli zeptat, najdete v tomto článku.

8 oblastí životního stylu, na které se zaměřit při boji s akné

11.January
Činnosti a návyky, které jsou součástí našeho životního stylu, se mohou podepsat na zdraví naší pleti. Na které oblasti bychom si měli dát pozor, když "bojujeme" s akné?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes