Publishes:

3.4 items/day

Hvězdný střelec trucuje, nelíbí se mu spoluhráči: Jinde bych hrál s nejlepšími

19:20
Nejlepší finský střelec Patrik Laine nedorazil na přípravný kemp Winnipegu a netaktně komentoval své spoluhráče.

V bratrském boji Stránských zůstalo u krosčeků. Bukartse povzbudily góly Lundqvistovi

15:52
V rodinném souboji Stránských mladší Šimon poprvé porazil staršího Matěje. Obrat Vítkovic proti Třinci režíroval obrozený lotyšský střelec Bukarts.

Je to podivné, říká Jandač o rychlém konci v Rusku. Ale vzpomínat bude v dobrém

10:01
Jandač se v Magnitogorsku stal nejrychleji odvolaným trenérem v historii KHL. Na splnění maximálních ambic potřeboval čas, který za Uralem není.

Kubalík dal v premiéře za Chicago dva góly, ale prohře nezabránil

8:52
Český hokejový útočník Dominik Kubalík ve své premiéře za Chicago v úterním přípravném utkání na ledě Detroitu vstřelil dvě branky.

Hledali doping, odhalili rakovinu. Byl jsem vyděšený, líčí hvězda útrapy po MS

6:31
Po zisku stříbrné medaile na hokejovém mistrovství už myslel na zaslouženou dovolenou, místo ní však zažil nejtěžší životní zkoušku.

Mistr už se viděl se třemi body, pak přišel kolaps. Tak Vítkovice otočily 115. derby

22:40
Ostravané otočili 115. krajské derby proti Třinci z 1:3 na 4:3 díky třem gólům v posledních pěti minutách zápasu. Podívejte se na fotografie.

Návrat do Vítkovic mu zhořkl. Jak hluboko jste klesli, vzkázal Bartošák fanouškům

22:40
Fanoušci Vítkovic si pro Bartošáka přichystali rýpavý transparent. Bývalí spoluhráči zase tři góly v posledních pěti minutách a úžasný obrat.

Tři góly v poslední pětiminutovce zdrtily mistra z Třince, v derby slaví Vítkovice

20:22
Hokejisté Vítkovic porazili v předehrávce 33. kola extraligy Třinec 4:3, když zápas senzačně zvrátili třemi góly v poslední pětiminutovce.

Legendární rozhlasový pořad S mikrofonem za hokejem končí. Po 60 letech

17.September
Po více než 60 letech skončil rozhlasový pořad S mikrofonem za hokejem, který jedinečným způsobem přibližoval posluchačům dění na hokejových stadionec

Sparťanská divočina, nečekaný lídr a trvající bída Dynama. Extraliga na startu baví

16.September
Sparta vlétla do sezony jako utržený vagón a ve dvou jejích zápasech padlo 28 gólů. Trenéři se učí coach challenge a šest bodů má jediné mužstvo.

Sparta dala šest gólů v první třetině, přesto prohrála. Brno ve šlágru zdolalo mistra

15.September
Hokejisté Sparty prohráli v utkání 2. kola extraligy 7:8 v prodloužení, přestože v Liberci vedli po první třetině 6:2.

Kubalík se rozkoukává v Chicagu s pomocí Kämpfa. Zatím má místo v elitních formacích

Dominik Kubalík se připravuje na kempu Chicaga a podle všeho se před ním otevírá velká šance získat jeden z klíčových postů v sestavě týmu NHL.

Směšný trest pro Kuzněcova. Po kokainové aféře přijde v NHL jen o tři zápasy

14.September
Od mezinárodní federace IIHF obdržel ruský útočník v srpnu čtyřletý zákaz startů, který platí pro mezinárodní turnaje.

Augusta začal v Liberci vítězně, hokejoví Tygři vyloupili Hradec Králové

Dvěma góly se na výhře hostů podíleli Libor Hudáček a Petr Jelínek, tři body si připsal Michal Birner.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes