Publikuje:

5 položek/den

"Někdo zařval, ať jedu znovu." Hrdina Kubalík dovršil nájezdem báječný obrat s Finy

12:26
"Nevím, od koho ten pokyn přišel, ale poslechl jsem," popisoval třiadvacetiletý střelec vítěznou trefu.

Gól po roce. Sedlák se v NHL prosadil po dlouhé době, hned byl navíc hvězdou večera

7:51
Gólman Petr Mrázek držel až do 34. minuty čisté konto, pak ale inkasoval pětkrát a podlehl s Carolinou 4:6 na ledě Montrealu.

Fantastický finiš s Finy. Češi smazali tříbrankové manko a slaví výhru na nájezdy

21:41
Finové doma v Tampere vedli po dvou třetinách už 3:0, jenže hosté se nevzdali a vynutili si prodloužení zápasu.

Bez domácích lídrů, zato s mistry světa. Český tým čeká na úvod turnaje těžká zkouška

13.prosince
Extraligoví suveréni Kvapil a Holík si na Channel One Cupu nezahrají. Češi budou mimo jiné spoléhat na přínos dvou světových šampionů z roku 2010.

Nosek rozhodl v NHL o výhře Vegas, Flyers pět gólů nestačilo

13.prosince
Útočník Tomáš Nosek zařídil ve středečním utkání NHL rozhodujícím gólem triumf Vegas 3:2 na ledě New York Islanders.

Výhru stavím opravdu vysoko, řekl Kindl. A těší se na souboj dvou indiánských kmenů

12.prosince
Indiáni byli v Lize mistrů 36 sekund od vyřazení, ale zásluhou Jakuba Kindla vyrovnali. V nájezdech vystřelil cennou výhru nad Skellefteou Jan Kovář.

Smolař Gulaš. Kvůli zranění přijde tentokrát o účast na Channel One Cupu

12.prosince
Dodatečně nominováni byli útočníci Ondřej Beránek z Karlových Varů, který je v mužstvu nováčkem, Radan Lenc z Liberce a vítkovický Patrik Zdráhal.

Český koncert v Bostonu. Krejčí s Pastrňákem zaznamenali dohromady šest bodů

12.prosince
Nová první lajna Bostonu Bruins excelovala v zápase s Arizonou. Davidové Krejčí a Pastrňák zaznamenali každý po třech bodech.

Přítelkyně dře, já hraju hokej, směje se čerstvý tatínek Sekáč

11.prosince
Nejproduktivnější český hráč v KHL má i díky srazu národního týmu v Praze možnost vidět rodinu více, než kdyby zůstal v Kazani.

"Je excelentní." Šimek okouzluje na prominentní pozici, u Sharks klíčí česká kolonie

11.prosince
Radim Šimek zahrál v prvních pěti kláních za San Jose skvěle a vedle hvězdného Brenta Burnse dostává čím dál větší prostor.

Češi začnou na Štěpána se Švýcary. Projděte si program a výsledky juniorského MS

11.prosince
Podívejte se na program, výsledky a tabulky mistrovství světa hokejistů do 20 let, které hostí Kanada.

Palát pomohl nahrávkou k výhře Tampy Bay, asistoval i poražený Chytil

11.prosince
Hattrickem se blýskl kapitán Lightning Steven Stamkos. Nejlepší celek soutěže uspěl v sedmém duelu po sobě.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes