Publishes:

3.9 items/day

Ledecké unikla desítka i v super-G, v Lake Louise dojela třináctá

20:30
Česká hvězda měla výrazně menší ztrátu na vítězku než v obou sjezdech, kdy za Sofií Goggiaovou zaostávala o více než dvě vteřiny.

Češky smutní, zase jsou bez medaile. Na MS nezvládly souboj o bronz se Švýcarskem

16:55
České florbalistky podlehly na mistrovství světa ve švédské Uppsale Švýcarsku 2:5 a skončily popáté za sebou čtvrté.

Plakala celá hala. Dánská házenkářka utrpěla na šampionátu hororové zranění

16:55
Mie Rejové Bidstrupové spadla po nešťastné srážce spoluhráčka plnou vahou na koleno a úplně jí ho prohnula.

Nadějnou štafetu pokazilo trestné kolo, Češky dojely sedmé

14:45
České biatlonistky skončily v úvodní štafetě SP sedmé. O lepší umístění je v Östersundu připravilo trestné kolo Charvátové.

Mladík s hranatou pálkou překvapil svět. Nádhera, ale zkouší kraviny, vadí Čechovi

10:13
Švédové narušili na MS ve stolním tenisu čínskou nadvládu. Jejich generace připomíná legendy 90. let a vede ji Truls Möregardh s výstřední pálkou.

Nevím, co se děje, divila se Ledecká. Nevyšel jí ani druhý sjezd, dojela na 22. místě

23:20
Po dvanáctém místě v pátečním závodu si česká hvězda dnes pohoršila a byla na dvaadvacáté příčce. Znovu vyhrála italská suverénka Sofia Goggiaová.

Češkám finále MS těsně uniklo. Florbalistky podlehly po dramatickém boji Finkám

22:15
Svěřenkyně kouče Saschy Rhynera vedly 2:1 a 3:2, ale nakonec podlehly 4:5. V neděli budou bojovat v duelu o bronz o historicky druhou medaili.

Satoranský třemi body podpořil výhru. Rekordní série Phoenixu končí

4.December
Tomáš Satoranský přispěl v pátečním utkání NBA třemi body, třemi doskoky a asistencí k venkovní výhře basketbalistů New Orleans.

Demolice na úvod. Florbalisté vstoupili do MS v Helsinkách výhrou nad Německem 11:0

3.December
Čtyřmi body za gól a tři asistence k vítězství přispěl Mikuláš Krbec, po třech bodech zaznamenali Filip Forman (2+1) a Filip Langer (1+2).

Florbalistky potrápil outsider z Dánska, ale postoupily. V semifinále je čeká Finsko

3.December
České florbalistky porazily ve čtvrtfinále mistrovství světa ve švédské Uppsale Dánsko 7:5 a v sobotu nastoupí od 19:55 v boji o finále proti Finsku.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes