Sport → Ostatní

Publishes:

5.2 items/day

16:43
Boxer Maxim Dadašev je po pátečním zápasu profesionální organizace IBF ve váze do 63,5 kilogramů se Subrielem Matiasem v kritickém stavu.

Kontroverzní Sun Jang dál vládne kraulařské čtyřstovce, Ledecká padla

15:02
Kontroverzní čínský plavec Sun Jang počtvrté za sebou vyhrál na mistrovství světa závod na 400 metrů volný způsob a získal jubilejní desátý titul.

Další ostravský smutek a titul Lions po 13 letech. To přinesl letošní Czech Bowl

10:43
Podívejte se, jak hráči amerického fotbalu Prague Lions popáté v historii došli k mistrovskému titulu.

Seemanová na MS vylepšila český rekord na 400 m kraul. Letos už potřetí

9:10
Plavkyně Barbora Seemanová na mistrovství světa v korejském Kwangdžu vylepšila český rekord na 400 metrů volným způsobem.

Kanoistka Gabriela Satková slaví juniorské zlato na MS slalomářů

18:41
Kanoistky Gabriela Satková a Tereza Kneblová ovládly na mistrovství světa ve vodním slalomu závod juniorek.

Francouzi v extázi. Na bájný Tourmalet dojel první Pinot před Alaphilippem

18:41
Obávaný výstup na bájný Tourmalet v závěru 14. etapy cyklistické Tour de France skončil dvojnásobným domácím triumfem.

14. etapa Tour živě: Peloton bude v Pyrenejích šplhat na legendární Tourmalet

20.July
Sledujeme online přenos ze 14. etapy Tour de France. Peloton jede potřetí v historii etapu, která končí na legendárním pyrenejském Tourmaletu.

Boj o pokračování národní euforie a příležitost k útokům. Tour míří na Tourmalet

20.July
Převlékání žlutého dresu, nebo další stupeň francouzského šílenství? Alaphilippe bude hájit náskok při třetím dojezdu na Tourmalet v historii.

Volejbalová pocta. Čtvrtým Čechem v Síni slávy je mistr světa Tesař

19.July
Legendární smečař, který zemřel ve věku 80 let v roce 2007, byl mistrem světa z roku 1956 a trojnásobným evropským šampionem.

Energie žlutého dresu. Alaphilippe šokoval favority v časovce a dál vede Tour

19.July
Julian Alaphilippe ovládl po triumfu ve třetí etapě letošní Tour de France také individuální časovku a navýšil náskok na čele celkového pořadí.

Hermannová a Sluková vypadly v Espinhu v osmifinále proti Američankám

19.July
Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková obsadily na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Espinhu deváté místo.

Další úspěchy z kanálu. Hilgertová a Galušková zvítězily na MS do 23 let

19.July
Amálie Hilgertová vyhrála v Polsku závod do 23 let. Další zlato přidala Antonie Galušková, která kralovala mezi juniorskými kajakářkami.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes