Publishes:

10.5 items/week

Padouchem proti své vůli. Jsem obětí dlouhodobé kampaně, stěžuje si Djokovič

14:37
Tenisová současnost má dva nedoknutelné hrdiny: Rogera Federera s Rafaelem Nadalem. Pro třetího už není místo. Alespoň si to myslí Novak Djokovič.

Krotitel vlastního šílenství. Mistr Medveděv přináší vzrušující budoucnost tenisu

23.November
Čekat od něj můžete cokoli, jenom ne nudu. Daniil Medveděv je po zásluze novým šampionem prestižního Turnaje mistrů.

Koolhof, Mektič vyhráli Turnaj mistrů a mají první společný titul

22.November
Wesley Koolhof a Nikola Mektič vyhráli čtyřhru na tenisovém Turnaji mistrů a slaví první společný titul na okruhu ATP.

Světová jednička končí. Djoković podlehl Thiemovi a ve finále Turnaje mistrů nebude

21.November
V tříhodinové bitvě srbský tenista odvrátil Dominicu Thiemovi ve druhém setu čtyři mečboly, v tie-breaku rozhodující sady vedl už 4:0. Přesto vypadl.

Podání spodem jde do módy. Berdycha kdysi sudí okradl, teď hráči odmítají démonizaci

21.November
Podání spodem. Relevantní taktická varianta, podlý způsob boje nebo snad dokonce zesměšnění oponenta?

Záškodník Nadal těsně před zápasem rozhodil Thiema. To se mu ale vymstilo

20.November
Tenisové hvězdy berou život s nadhledem a ve fotbale je zase třeba za každé situace počítat s VAR. Podívejte se na zbrusu nový Sportovní Sociál.

Nadalova naděje na první triumf žije. Zvládl klíčovou bitvu a je v semifinále

20.November
Řecký tenista Stefanos Tsitsipas loňské vítězství na Turnaji mistrů neobhájí, v přímém boji o postup ze skupiny podlehl španělské legendě.

Zverev výhrou nad Schwartzmanem udržel v Londýně šanci na postup

18.November
Německý tenista Alexander Zverev zdolal ve svém druhém utkání na Turnaji mistrů 6:3, 4:6, 6:3 argentinského debutanta Diega Schwartzmana.

Úder roku? Vyhrát může Plíšková, Strýcová je v nominaci na nejlepší pár

18.November
V anketě má Karolína Plíšková dvě soupeřky: Dánku Caroline Wozniackou, která přitom v lednu ukončila kariéru, a Polku Magdu Linetteovou.

Thiem udolal na Turnaji mistrů Nadala, vítězné míče pršely na obou stranách

17.November
Rakouský tenista Dominic Thiem porazil na Turnaji mistrů Španěla Rafaela Nadala ve dvou tie-breacích.

Djokovič začal na Turnaji mistryň vítězně. Debutantovi z Argentiny nedal šanci

16.November
Srbský tenista Novak Djokovič zahájil útok na šestý triumf na Turnaji mistrů vítězstvím 6:3, 6:2 nad debutantem Diegem Schwartzmanem.

Thiem vrátil v Londýně Tsitsipasovi finálovou porážku

15.November
Rakouský tenista Dominic Thiem na úvod Turnaje mistrů porazil v repríze loňského finále obhájce titulu Řeka Stefanose Tsitsipase 7:6, 4:6 a 6:3.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes