Publishes:

10.5 items/week

Ledecké unikla desítka i v super-G, v Lake Louise dojela třináctá

20:18
Česká hvězda měla výrazně menší ztrátu na vítězku než v obou sjezdech, kdy za Sofií Goggiaovou zaostávala o více než dvě vteřiny.

Nevím, co se děje, divila se Ledecká. Nevyšel jí ani druhý sjezd, dojela na 22. místě

4.December
Po dvanáctém místě v pátečním závodu si česká hvězda dnes pohoršila a byla na dvaadvacáté příčce. Znovu vyhrála italská suverénka Sofia Goggiaová.

Ledecká nejede. Lyžařky přišly v Lake Louise kvůli počasí o trénink na sjezd SP

1.December
Další trénink je naplánován na čtvrtek. V pátek a sobotu by se měly jet úvodní sjezdy olympijské sezony a v neděli superobří slalom.

Mráz Nováka nespálil, v Ruce zaběhl ve stíhacím závodě životní výsledek

28.November
Běžec na lyžích Michal Novák ve stíhacím závodě na 15 km v mrazivé Ruce ve Finsku vybojoval páté místo a ve Světovém poháru slaví životní výsledek.

Davidová má i po sprintu žlutý dres, nejlepší Češkou byla Puskarčíková

28.November
Markéta Davidová v nedělním sprintu biatlonistek v Östersundu obsadila 15. místo. Nejlepší českou závodnicí byla jedenáctá Eva Puskarčíková

Samkovou nerozhodil ani lehký vrávor a Britku na cestě za triumfem znovu předjela

28.November
Odvážným předjetím rozhodla snowboardcrossařka Eva Samková o svém vítězství v zahajovacím závodu sezony Světového poháru.

Samková ovládla generálku na olympiádu, vyhrála osmnáctý závod Světového poháru

28.November
Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála na budoucí olympijské trati v čínském Secret Garden závod Světového poháru a oslavila 18. triumf v seriálu.

Skvělá Davidová začala sezonu ve velkém stylu. Vyhrála vytrvalostní závod

27.November
Mistryně světa Markéta Davidová zahájila Světový pohár v biatlonu vítězstvím ve vytrvalostním závodě. Díky čisté střelbě vyhrála o více než minutu.

Sjezdaři si na debut počkají. Závod v Lake Louise jim zrušilo nepříznivé počasí

26.November
Kvůli hustému sněžení a nepříznivé předpovědi se jury rozhodla zhruba dvě a půl hodiny před startem úvodní závod sjezdařů v Americe odvolat.

Skvělá Samková září. Česká hvězda suverénně ovládla kvalifikaci na první závod sezony

26.November
Na svahu, kde se v únoru pojede o olympijské medaile, nadělila česká snowboardcrossařka vteřinu a půl druhé Chloe Trespeuchové z Francie.

Tohle je olympijský svah? Na Samkovou čeká v Pekingu "slabá modrá"

25.November
Vítězka ze Soči 2014 a bronzová medailistka z Pchjongčchangu 2018 před nadcházející sezonou vyhlásila útok na třetí cenný kov zpod pěti kruhů.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes