15
new stories - click to show

aplausin.cz

URL:

https://www.aplausin.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

4.3 items/day

Výzva pro Táňu Pauhofovou: Na place si zahraje se svým exmilencem a přizná skutečnou fóbii

13:21
V dalším díle seriálu Vytoč mého agenta si samu sebe zahraje slovenská herečka Táňa Pauhofová. Natáčení seriálu pro ni znamenalo nejen odhalení jejího soukromí, ale také setkání s dávnou láskou, slovenským hercem Tomášem Maštalírem. Její bývalý partner získal v seriálu jednu z hlavních rolí, hereckého agenta Mariana.

Velký životní krok Jiřího Krampola. Odchází do domu s pečovatelskou službou

12:17
Herec Jiří Krampol už nebude na své neduhy doma sám. Rozhodl se pro přestěhování do domu s pečovatelskou službou.

Lucernou zněly hity Nadi Urbánkové. Zpívali Burešová, David, Neckář i dcera Jana

11:12
Eva Burešová, Jan Smigmator, Leona Machálková, Karel Kahovec, Jana Fabiánová, Markéta Schimmerová, Milan Drobný, Šárka Rezková, Michal David, Jan Neckář, Wow Vocal a další umělci vzpomínali v Lucerně na zpěvačku Naďu Urbánkovou.

Kriminalistka a psycholog. Zuzana Kajnarová se ve Specialistech potkala se svým manželem

9:04
Herečka Zuzana Kajnarová je nezanedbatelnou součástí týmu Specialistů už několik sezón. Ještě nikdy si v nich nezahrála s manželem, hercem Romanem Říčařem. Povedlo se to až nyní, kdy si Říčař zahraje roli psychloga.

Po Naganu vařila Havlová grog pro celou ulici a Jiří Šlégr si to skoro nepamatuje

6:55
V premiérovém díle pořadu Inkognito viděli diváci jako VIP hosta velmi slavného hokejistu Jiřího Šlégra. Jiří Šlégr má na svém kontě obrovské množství úspěchů. Je olympijským vítězem, mistrem světa, a dokonce i držitelem Stanley Cupu.

Fotožurnál: Z bývalých missek jsou krásné dámy. Soutěž Miss ČR slavila 35. výročí založení

11.April
Zakladatel Miss Československa, později Miss ČR, Miloš Zapletal na své krásky nezapomíná. U příležitosti 35. výročí vzniku soutěže pozval dámy na malou oslavu a některé pozvání přijaly. Včetně první miss z roku 1989 Ivany Christové.

Sabina Laurinová a Martin Preiss před oltářem. On poprvé, ona naposledy v Modrém kódu

11.April
Ve Dvoře Králové se rozezní svatební zvony. Sabina Laurinová a Martin Preiss si řeknou své ANO. Nevěsta oděna v bílém, se svědkem po boku a plná očekávání, přichází k oltáři. Svatba to bude napínavá a s překvapivým koncem.

Jedinečný hlas vynesl Pavlu Soukupovi cenu v oblasti audioknih a mluveného slova

11.April
Cenu za mimořádný přínos v oblasti audioknih a mluveného slova za rok 2023 získává Pavel Soukup. Český herec má vedle mnoha rolí v divadle, filmu, televizi, dabingu či rozhlase na kontě více než stovku audioknih a dramatizací jako například Největší z Pierotů, Řek Zorba, Šógun nebo Vinnetou.

Survivor opouští další VIP osobnost! Hubená Ivana Jirešová nezvládla duel proti Radkovi!

11.April
Jednu z nejtěžších reality show na světě opouští další člen týmu Titánů. Herečka Ivana Jirešová jednoznačně prohrála duel s Radkem Polomíkem a Survivor tak nadobro opouští.

Špatné zprávy pro Ivu z Ulice kvůli její nehodě!

11.April
Iva Klímová si v seriálu Ulice prochází hodně náročným obdobím. Od chvíle, kdy autem srazila opilého mladíka, si připadá jako ve zlém snu. Čelit následkům této havárie totiž nyní znamená ohrozit celou rodinu.

Seriál Polda se rozloučí v Barceloně. Davida Matáska a Barboru Bezákovou čekalo dobrodružné natáčení

10.April
Cesty Davida Matáska a Barbory Bezákové je zavedou do Španělska, kde se odehrálo úplně poslední natáčení šesté série seriálu Polda. Scénář předepisoval Kalifornii, ale hlavní hrdinové nakonec skončili v Barceloně.

Herec Petr Lněnička zazářil jako legendární kriminalista Markovič. Nyní bude vyšetřovat další sérii vražd

10.April
Herec Petr Lněnička zazářil v krimi sérii Metoda Markovič: Hojer, kde si zahrál legendu mezi kriminalisty Jiřího Markoviče. Nyní se chystá další případ brutálního vraha a série nese název Metoda Markovič: Straka a Petr Lněnička bude opět vyšetřovat.

Zpěvačka Kamila Nývltová na kapačkách. Bez nich by finále soutěže nezvládla

10.April
Zpěvačka Kamila Nývltová není lakomá. O svůj dar zpěvu a zkušenosti z podií se ráda podělí. I proto její maminka Iveta už po několik let pořádá soutěž a letní campy Česko zpívá. A Kamila je nejen patronem soutěže, ale i mocně přiloží ruku k dílu. Letos při 15. ročníku si však tělo vybralo svoji daň a řeklo ne!

První zoo na světě. Zoo Praha rozmnožila vzácnou sovu

10.April
Zoo Praha právě odchovává mládě rybožravé sovy ketupy Pelovy. Vylíhlo se zde na začátku letošního roku a po počátečních výkyvech v hmotnosti i občasné neochotě přijímat potravu je nyní ptáče vitální a prospívá. Zoo Praha je proto na dobré cestě jednu z vůbec největších žijících sov odchovat jako první zoologická zahrada na světě.

Choreograf Marek Zelinka se loučí ze StarDance. Rozhodnutí nebylo jednoduché

10.April
Deset tanečních páru třináctého ročníku divácky oblíbené soutěže StarDance bude od července spolupracovat s renomovanými choreografy Ivanou Hannichovou a Martinem Koldou. Ti si rozdělí pozici hlavního choreografa, kterým byl v posledních dvou ročnících Marek Zelinka. Vítěz sedmé řady StarDance z roku 2015 se sám rozhodl v projektu nepokračovat.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes