15
new stories - click to show

aplausin.cz

URL:

https://www.aplausin.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

4.1 items/day

Trpělivý Janek Ledecký. Na svůj nový muzikál čekal 20 let

14:46
Ohně, latex, hiphopový rap, obří Beruška i čmelák, hudba Beethovena i Ledeckého, bortící se divadlo a hovniválové žonglující s koulí přímo na scéně – zaujali jsme vás? To je jen drobný výčet divadelní zkázy a útoku na bránice návštěvníků divadla Hybernia, které se právě začíná připravovat. Režisér a autor, hudebník Janek Ledecký začíná zkoušet novou hudební komedii Zapomeňte na Shakespeara! Premi…

Skoro dámský klub: Alexandra Hejlová a Oldřich Tamáš vás zvou již podruhé do Salmovské!

13:41
Po úspěšné dubnové premiéře v Salmovské literární kavárně, která byla beznadějně vyprodána, protagonisté talkshow „Skoro dámský klub…“ vás opět zvou do Salmovské, 7. června od 19 hod.

Nejhorší kapela pod sluncem ukázala, co (ne)umí.

12:33
Ve čtvrté epizodě seriálu Agrometal se konečně ukázala kapela pod vedením Lukyna v akci. Museli totiž natočit video, jak hrají pro televizi.

Velká láska. Nikola Ďuricová a Milan Peroutka jako zamilovaní. Už potřetí

12:33
Kopie světoznámých výtvarných děl si zvolila zpěvačka Nikola Ďuricová jako kulisy k natáčení svého nového klipu k singlu Náměsíčná. Se svým muzikálovým kolegou Milanem Peroutkou se zamilovaně procházeli mezi vzácnými artefakty a z očí jim čišela láska.

Olga Lounová si z kojení na veřejnosti hlavu nedělá. Při natáčení musela nakrmit hladovou dcerku

10:23
Sedmiměsíční dcerka Olgy Lounové má za sebou první filmovou roli. Stejně jako její máma se zúčastnila křtu druhého dílu knihy Gump – pes, který naučil lidi žít a tato událost byla zároveň natáčením jedné ze scén do filmu Gump 2.

Zamilovaní manželé Kolečko a Vignerová podpořili pejsky na festivalu Blesk tlapek

9:17
Na pražském Vypichu se konal festival Blesk tlapek, setkání, kam dorazilo nesčetně návštěvníků i se svými čtyřnohými mazlíčky. Mezi nimi jsme mohli vidět i spoustu celebrit, které přišly podpořit dobrou věc a podepsaly petici za zákaz uvazování psů na řetěz.

Seriál Ulice měli na chvíli v režii malí herci. A dospělí se nestačili divit

8:11
V ateliérech Ulice bylo pořádně živo. Do ateliéru přišli nejen výherci soutěže se svými dětmi, ale také dětští herci, kteří které diváci důvěrně znají právě ze seriálu Ulice. Ti si pak vzaly malé výherce do parády a jejich režii je provedli kulisami, kde se seriál Ulice natáčí. Velkým překvapením bylo pro všechny i setkání s představitelem Miloše Knoblocha, hercem Jiřím Štréblem.

Party Playboye se skoro nahou Nesvačilovou, těhotnou Myslivcovou a hvězdou filmů pro dospělé

7:06
„Sexbomba z Tábora“, tak nazval magazín pro pány Playboy herečku Denisu Nesvačilovou, která se objevila na titulní stránce. Trochu sarkasticky se dá poznamenat, že je opravdu dobře, že se herečka nenarodila příkladně v Řitce, Čuníně nebo v Držkově. (Humor). Titulek „Sexbomba odtamtud“ by byl opravdu na cenu o nejlepší titulek roku. Ale pryč od toho, nebo nikdo neví, kam bychom se v souvislosti s …

Soutěž ve fackované nebude, zato se holky se budou plácat na holou

6:02
Zapomeňte na bijce (sportovce) v klasické MMA. Dnes se mlátí youtubeři s influencery nebo dívky z portálu TikTok a OnlyFans. Organizace RedFace zrušila měsíce avizovanou fackovací soutěž a představuje zcela nové „souboje".

Novinář Josef Klíma se chlubí knihou. Nechal se inspirovat kauzou Nagyová a Nečas

2.June
Nejlépe hodnocený seriál televize Prima, Sedm schodů k moci, má nyní i knižní podobu. Autor scénáře, publicista a spisovatel Josef Klíma, rozšířil příběh motivovaný tuzemskými politickými kauzami.

Arakain oživil Apage Satanas. Výpravná reedice potěší všechny fanoušky metalu

2.June
Když Arakain v roce 1998 vydal nové řadové album Apage Satanas, bylo nad slunce jasné, že jde o skvělou desku. Po hudební i textové stránce naprosto vyvážená kolekce se ihned usadila v kovových srdcích fanoušků. A nic se na tom nemění ani nyní!

Těhotná Denisa Pfauserová pařila na večírku pánského časopisu. Těhulek“ tam bylo víc

2.June
Budoucí maminka herečka Denisa Pfauserová si ještě před porodem snaží užít volného času, kdy ji nebudou zaměstnávat mateřské povinnosti. A přesto, že si přes bříško, skoro už nevidí, vyšla si se svým přítelem na večírek společenského časopisu Playboy.

Pavel Nový provětral kvádro. Tradiční krátké kalhoty nechal v kufru

2.June
Zlín Film Festival v úvodní den udělil první cenu. Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež převzal herec Pavel Nový. Nový je pravidelným hostem festivalu, letos ale svým večerním outfitem vyrazil všem dech.

Ornella Koktová a její Pepa ve Výměně manželek. Došlo i na slzy

2.June
Ornella a Pepa Koktových dají o sobě opět vědět. Před lety nechali nahlédnout do svého rodinného zázemí pořadem Štiky a tentokrát se přihlásili do Výměny manželek.

Dcery Daniela Landy hrály tátovi v jeho novém klipu

2.June
Hudební skladatel, textař a rockový zpěvák Daniel Landa představil klip k písni Reality show ze svého právě vydaného alba Minový pole. Početný štáb s komparsem natáčel klip nepřetržitě 13 hodin ve filmových ateliérech v Klecanech. Objeví se v něm i zpěvákovy dcery Rozálie a Roxana, které v písni zpívají sbory. Jde o vůbec první Landův klip, ve kterém používají AI efekty.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes