15
new stories - click to show

Atletika.cz

URL:

http://www.atletika.cz/

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

9.8 items/week

Juška pátý v Hengelu

22:36
Další ze zlatých mítinků World Athletics Tour hostilo nizozemské Hengelo, kde zářily osvědčené hvězdy. České barvy hájil dálkař Radek Juška, který skončil pátý.

Vícebojařské tituly pro Stráského a Skřivanovou

20:28
Třetím soutěžním dnem vyvrcholilo mistrovství České republiky ve vícebojích. V Přerově se z titulů radovali Vilém Stráský a Dorota Skřivanová. Juniorské kategorie ovládli Adam Havlíček a Adéla Tkáčová.

Stewartová desátá v Pacé

3.June
Francouzské městečko Pacé bylo po roce opět hostitelem Evropského poháru v běhu na 10 000 metrů. Jedinou českou zástupkyní na startu byla česká rekordmanka Moira Stewartová, která si doběhla pro desáté místo.

Favorité potvrzují papírové předpoklady

3.June
Domácí vícebojařský šampionát v Přerově je v plném proudu a v sobotu do boje zasáhly i největší hvězdy mistrovství. Sedmiboji žen vévodí Dorota Skřivanová. V mužském desetiboji vede Vilém Stráský. Adam Sebastian Helcelet odstoupil. Většina mládežnických titulů už je rozdána.

Světový rekord Kipyegon a třetí Staněk

2.June
Italská Florencie hostila třetí zastávku letošního ročníku Diamantové ligy. Keňanka Faith Kipyegon ji ozdobila novým světovým rekordem na trati 1500 metrů. Jediným českým zástupcem byl koulař Tomáš Staněk, který obsadil ve vyrovnané soutěži třetí příčku.

Vstupenky na MČR v Táboře jsou v prodeji

1.June
Během posledního červencového víkendu (29.–30. 7.) bude hostit nově zrekonstruovaný stadion Míru v Táboře vrcholnou akci domácí atletické sezóny – Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Vstupenky jsou od čtvrtka v prodeji na ticketportal.cz.

Hledání evropských hrdinů pokračuje

1.June
Evropa bývala plná běžeckých idolů a objevit nové hvězdy vytrvaleckých závodů si dal za cíl projekt EuroHeroes. „Chceme, aby evropští běžci více vynikali na celosvětové scéně. Rádi bychom také vyzdvihli výborné regionální atlety. A neméně důležité je, aby evropští sportovci inspirovali fanoušky k pohybu a pomohli tak nové běžecké generaci. Proto vznikl projekt EuroHeroes,“ říká Carlo Capalbo, pre…

Vícebojařská špička míří do Přerova

31.May
Ve dnech 2. – 4. června se uskuteční mistrovství České republiky ve vícebojích všech kategorií, jehož hostitelem je premiérově Přerov. Mezi startujícími nechybí ani reprezentační opory Adam Sebastian Helcelet a Dorota Skřivanová.

Kladno čeká špičková atletická podívaná

30.May
V úterý 13. června se na Městském stadionu Sletiště uskuteční další ročník mezinárodního mítinku Kladno hází, který i letos slibuje velmi atraktivní atletickou událost za účasti domácích i zahraničních hvězd.

Atleti za sebou mají nabitý víkend

29.May
Máme za sebou dosud nejnašlapanější víkend letošní venkovní sezóny. Ve světě královny sportu se toho událo vskutku požehnaně. Zde je přehled toho nejzajímavějšího.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes