Atletika.cz

URL:

http://www.atletika.cz/

Katalog:

Sport → Ostatní

Publikuje:

8,4 položek/týden

Atletický víkend za hranicemi

13:17
Jaký byl uplynulý atletický víkend v zahraničí? Zde je přehled toho nejzajímavější, co se o uplynulém víkendu ve světě královny sportu událo.

Kladenský víceboj pro Doležala a Koalovou

17.června
Neděle patřila na kladenském stadionu Sletiště druhému dni mistrovství ČR ve vícebojích mužů a žen. Z celkových triumfů se radovali Jan Doležal a Marthe Koalová. Mistryní republiky mezi ženami se stala Barbora Zatloukalová.

Juniorskému MU dominovali Poláci, Češi druzí

17.června
Ve Vyškově se odehrálo mezistátní utkání juniorů mezi domácím českým výběrem a reprezentacemi z Polska, Maďarska, Slovinska a Slovenska. V celkovém hodnocení jasně zvítězily polské výběry. Čeští junioři i juniorky obsadili druhé místo. Ondřej Holub a Tadeáš Procházka splnili výkonnostní požadavky pro start na MSJ v Tampere.

V Kladně vedou Doležal a Koalová

17.června
Na kladenském stadionu Sletiště proběhl první den mistrovství republiky ve vícebojích mužů a žen, který je okořeněný startem některých zahraničních atletů. V ženském sedmiboji vede Marthe Koalová. Mužskému desetiboji vévodí Jan Doležal. Helcelet odstoupil.

Úvod ZT obstarali vrhači

12.června
Již tradičně probíhá v předvečer Zlaté tretry vrhačský prolog. Letos bylo na programu kladivo žen a následoval disk mužů.

Tři poháry rozhlasu putují z Olomouce do Prahy, jeden zůstává

12.června
Cti hostit jubilejní 50. ročník týmové soutěže pro druhý stupeň základních škol dostala hanácká metropole a zhostila se jí na výbornou. Pomohlo i počasí, za lehce zamračeného, ale teplotně příjemného atletického dne byly na stadionu AK Olomouc k vidění napínavé bitvy o čtyři poháry, kterým přihlížely mimo jiné patronka soutěže, úspěšná výškařka Michaela Hrubá, či někdejší mistryně světa v trojs...

Zlatá tretra klepe na dveře

12.června
Už za pár desítek minut odstartuje vrhačským prologem sedmapadesátý ročník Zlaté tretry Ostrava, který vyvrcholí zítřejším hlavním programem. Jak se těší na své starty největší hvězdy mítinku? To nám prozradily na dnešní tiskové konferenci.

Víkendová atletika v zahraničí

11.června
Uplynulý víkend byl skutečně nabitý zajímavými atletickými podniky. Zde je přehled toho nejzajímavějšího, co se na zahraničních mítincích událo.

Stockholm nabídl jedinečnou podívanou

10.června
Diamantová liga se přesunula z Osla do Stockholmu a tentokrát nebyl na startu žádný z českých reprezentantů. Přesto bylo rozhodně na co se dívat. Padaly jedinečné výkony na dráze i v sektorech.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes