Atletika.cz

URL:

http://www.atletika.cz/

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

2.3 items/day

Další tři finálové postupy v Boras

20:43
Odpoledním programem pokračoval první soutěžní den mistrovství Evropy juniorů v Boras. Jeho průběhu si zajistili finálovou účast mílař Daniel Kotyza, oštěpařka Ivana Koktavá a výškařka Bára Sajdoková.

Hladké postupy Malíkové a Tupého

14:24
Do prvního dopoledního programu na mistrovství Evropy juniorů ve švédském Boras zasáhlo do bojů dvanáct českých reprezentantů. Dařilo se koulaři Davidu Tupému, čtvrtkařce Barboře Malíkové a Tomáši Němejcovi na stovce. Tupý si zahází evropské finále a Malíková s Němejcem postoupili přímo do semifinále.

Tábor opět nezklamal

17.July
Jižní Čechy prožily každoroční tradiční atletický svátek v podobě Velké ceny Tábora a memoriálu Ing. Jana Pána, kde se sešla velmi zajímavá mezinárodní konkurence i české hvězdy a padaly zajímavé výkony.

Rychlé sprinty i dlouhé hody v Kladně

16.July
Na sobotním mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály se sešla solidní mezinárodní konkurence a k vidění byla řada kvalitních výkonů.

Špotáková a spol. lákají na „Mistrák jak Brno“

16.July
Již příští týden, netradičně v pátek a sobotu (26. a 27. července), se uskuteční v Brně republikový šampionát dospělých. Na jubilejní ročník domácí mistrovské sezóny zvou domácí hvězdy v čele s dvojnásobnou olympijskou vítězkou Barborou Špotákovou.

Stříbrné mladé ženy už jsou doma

15.July
Z dějiště ME do 22 let v Gävle se v pondělí odpoledne vrátila výprava i s oběma stříbrnými medailistkami, čtvrtkařkou Ladou Vondrovou a tyčkařkou Amálií Švábíkovou.

Dorostenci opanovali mezistátko v Trnavě

15.July
V Trnavě proběhlo tradiční mezistátní utkání dorostu mezi Českou republikou, Maďarskem, Slovinskem a pořádajícím Slovenskem. Obě kategorie ovládli naši reprezentanti a reprezentantky.

Další stříbro díky Švábíkové

14.July
Také závěrečný den evropského šampionátu do 22 let v Gävle byl pro české barvy úspěšný. Tyčkařka Amálie Švábíková si vyskákala stříbrnou medaili. Do elitní osmičky se vešly ještě Lada Vondrová na hladké čtvrtce a výškař Marek Bahník.

Hodboď veze z Neapole bronz

13.July
Také závěrečný den atletických soutěží na 30. Letní světové univerziádě přinesl českou medailovou radost. V závodě na 800 metrů si doběhl Lukáš Hodboď pro bronz.

Vondrová má evropské stříbro

13.July
Třetí soutěžní den ME do 22 let byl zatím pro českou atletiku tím nejúspěšnějším. Náš tým se totiž dočkal první medaile. Na trati 400 metrů ji vybojovala Lada Vondrová.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes