Atletika.cz

URL:

http://www.atletika.cz/

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

7 items/week

Mistrovská neděle s rekordy

17:32
Dva rekordy šampionátu a jeden český juniorský národní rekord byly k vidění v průběhu druhého soutěžního dne na mistrovství České republiky mužů a žen v Plzni. Novými držiteli historického maxima mistrovství se stali mílař Filip Sasínek a dálkař Radek Juška. Vlastní juniorský národní rekord překonala čtvrtkařka Barbora Malíková.

Národní šampionát je v poločase

8.August
Mistrovství České republiky mužů a žen má za sebou první soutěžní den. A rozhodně bylo na co se dívat, když se hned v devíti individuálních disciplínách měnila hodnota letošního nejlepšího českého výkonu roku.

Hassanová a další běžecká esa na ZT

7.August
Přesně měsíc zbývá do startu 59. ročníku Zlaté tretry v Ostravě, která se stala součástí nově vzniklého seriálu World Athletics Continental Tour Gold. Přes všechna omezení se organizátorům daří přilákat řadu světových hvězd. Nejnovější akvizicí je dvojnásobná mistryně světa a několikanásobná evropská rekordmanka Sifan Hassanová.

Domácí vrchol na dohled

5.August
O nadcházejícím víkendu proběhne na stadionu v Plzni mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Při této příležitosti se uskutečnila v pražské Restauraci U Pinkasů tisková konference za účasti předsedy Českého atletického svazu Libora Varhaníka, předsedy pořádajícího oddílu AK Škoda Plzeň Miloslava Plašila, čtvrtkařky Lady Vondrové a dálkaře Radka Jušky.

Plzeň čekají mistrovské souboje

4.August
O nadcházejícím víkendu proběhne na stadionu v Plzni vrchol letošní domácí atletické sezóny, kterým je mistrovství České republiky mužů a žen, kde se sejde téměř kompletní česká špička. Můžeme se tak těšit na řadu vynikajících výkonů a strhujících soubojů o tituly.

Víkendová atletika doma i v zahraničí

3.August
Uplynulý víkend byl přímo nabitý atletickými událostmi, a to jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Jak si vedli naši reprezentanti v domácí i mezinárodní konkurenci?

Vrchařskými šampiony Chrascina a Hrochová

2.August
V Domašově u Bělé pod Pradědem proběhlo mistrovství České republiky v běhu do vrchu. V hlavních kategoriích se z titulů radovali Marek Chrascina a Tereza Hrochová.

Sasínek uctil výročí rekordu osobákem

31.July
V Opavě se uskutečnil závod na počest čtyřicetiletého výročí českého rekordu Jiřího Sýkory na 5000 metrů. Jeho vítězem se stal v novém osobním rekordu a letošním nejlepším českém výkonu 13:58.92 Filip Sasínek.

Veleba a Šnejdr ozdobili memoriály

31.July
V pražské Edenu se odehrál další ročník tradičního mítinku Pražské memoriály. Počasí atletům přálo, a tak byly k vidění špičkové výkony. O ty nejlepší se postarali sprinter Jan Veleba a půlkař Filip Šnejdr.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes