15
new stories - click to show

ATM on-line

Description:

Špecializovaný mesačník zameraný na všetky oblasti vojenstva, distribuovaný v ČR a SR.

URL:

http://www.atmonline.cz/

Catalog:

Ostatní → Armáda
Ostatné

Publishes:

2.4 items/day

Jedna mrazivá noc na Doupově

26.November
– zkušenost na celý životVe vojenském újezdu Hradiště skončilo v pátek 26. listopadu dvoutýdenní cvičení Griffin III. Zúčastnily se ho čtyři stovky vojáků 41. mechanizovaného praporu se stovkou kusů techniky. Cílem byla kontrola sladěnosti a připravenosti celého praporu pro taktické cvičení Rapid Griffin 2022.

96-hodinová príprava Levičanov v Lešti

26.November
V predposledný novembrový týždeň absolvovali príslušníci 3. mechanizovanej roty levického práporu v priestoroch Centra výcviku Lešť intenzívny 96 - hodinový výcvik.

Workshop Katedry zpravodajského zabezpečení

26.November
​Ve dnech 2. a 3. listopadu 2021 se v Klubu Univerzity obrany uskutečnil workshop Zpravodajské zabezpečení AČR 2021, který byl tematicky rozdělen do dvou částí. První část řešila kompetence vybraných složek státní správy v oblasti kybernetické obrany a bezpečnosti, druhá část se zabývala problematikou společné zpravodajské přípravy operačního prostředí (Joint Intelligence Preparation of Operating Environment – JIPOE).

Na Spartě tekla krev, pro dobrou věc

26.November
Letos poprvé se Armáda České republiky zapojila do charitativního projektu na podporu dárcovství krve Sparťanská krev. Spolupráce mezi armádou a hokejovou Spartou je dlouhodobá, o dobrovolníky proto nebyla nouze.

S pandemií pomáhá už 236 vojáků

26.November
Od pondělí 15. listopadu příslušníci české armády znovu pomáhají ve zdravotnických a sociálních zařízeních tam, kde pandemie udeřila nejsilněji. Kromě toho vojáci opět zprovoznili call centra, která pomáhají hygienickým stanicím s trasováním covid pozitivních a aktivovala 25 mobilních odběrových týmů, které jsou určeny především k hromadnému testování v ohniscích nákazy.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes