Atraktivní.cz

Description:

Nejnovější články magazínu Atraktivní.cz

URL:

http://www.atraktivni.cz

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

3 items/month

Proč ještě stále nesportujete?

29.September
Sport je natolik specifická aktivita, že k ní buď vztah máte a věnujete mu svůj volný čas, či není vaší prioritou a nikdy ani nebude. Pokud se však odhodláte a vyberete se do posilovny, běhat či na jógu, jste na dobré cestě. První výsledky, které se při pravidelném sportování nepochybně dostaví, budou mimořádně silnou pozitivní motivací. Pro všechny ty, kteří si nejsou jisti, že sport pro jejic...

Svůdná inspirace: Spodní prádlo TOP značek, které vás dostane!

16.September
Spodní prádlo je utajenou součástí našeho šatníku, přesto je základem toho, jestli se během dne cítíme komfortně a sebevědomě. A také o nás mnohé prozradí! Mělo by tedy být nejen pohodlné, ale i lichotivé k naší postavě a splňovat určité estetické požadavky a kvalitu. To všechno v sobě dokonale spojují top značky Calvin Klein, Tommy Hilfiger a Victoria's Secret.

Nastartujte hubnutí ve 3 krocích!

1.September
Hubnutí patří k velice citlivým tématům nejen pro ženy, ale i muže. Kdo by nechtěl být štíhlý a cítit se dobře a sebevědomě? Zdravé hubnutí s dobře fungujícím metabolismem je základem úspěchu. Mnozí ale netuší, jak docílit krásné postavy bez JOJO efektu, přitom rychleji spalovat tuky a současně si zachovat svaly. Pro začátek přitom stačí málo: drobná úprava jídelníčku, cvičení, trpělivost, zařa...

Celulitida? Proč vzniká a jak jí říct sbohem

31.August
Neestetické hrbolky na kůži známé jako celulitida umí potrápit nejednu ženu. Pomerančová kůže nejčastěji postihuje „problematické“ partie na stehnech a zadečku, ale zdaleka není jen estetickým problémem či signálem nadváhy. S celulitidou se potýkají i štíhlé ženy a my se podíváme, co stojí za jejím vznikem a jak si s ní poradit.

Jak si pomoc při pálení žáhy v těhotenství

14.July
Pálení žáhy v těhotenství je velmi nepříjemný problém, s kterým se setkala téměř každá druhá nastávající maminka. Zatímco v některých případech se objeví jen párkrát v prvním a posledním měsíci, jiné těhotné ženy se s ním potýkají po celou dobu těhotenství. Jaká je nejúčinnější prevence a první pomoc při pálení žáhy v těhotenství?

6 způsobů, které vám pomohou zjistit velikost prstenu

17.June
Chystáte se svoji polovičku požádat o ruku, vybíráte dárek k výročí nebo narozeninám nebo jí chcete udělat radost skvostným prstenem jen tak? Základem úspěchu je trefit správnou velikost. Náš tahák vám správnou velikost pomůže vybrat i tajně. Nadšené překvapení je zaručeno!

Denim letí i v letošním roce: Kde nakoupit kvalitu?

28.May
Džínovina je nesmrtelný materiál, jehož obliba i po tolika letech neustále stoupá. Ačkoli se módní trendy, i co se týče materiálů, neustále mění jako na houpačce, denim nás doprovází již mnoho let. Nikoho nepřekvapí, že je trendy i v letošním roce. Pokud chcete jít s dobou a udržet krok, pak by ani vám v šatníku neměl chybět minimálně jeden kvalitní džínový kousek.

Znáte nejoblíbenější lázeňské procedury?

28.May
Do lázní si člověk jezdí odpočinout. Na co se kromě toho relaxu těší nejvíc? Jak se naloží do vířivky, oddá se šikovným rukám maséra, vykoupe se v blahodárné lázni, bude popíjet některý z lahodných minerálních pramenů. Které lázeňské procedury patří k nejoblíbenějším?

S čím vším počítat, když si berete půjčku: Pozor na hvězdičky ve smlouvách a zdravou výši splátky

28.May
Přemýšlíte o půjčce? Pak myslete na rčení „Dvakrát měř a jednou řež“. A to při řešení ideální výše splátky, která nepoloží rodinný rozpočet, a stejně tak při samotném sjednání půjčky. Přehlédnutá hvězdička nebo poznámka pod čarou totiž může přijít ve výsledku pěkně draho.

Co si pořídit, ať jste v létě za hvězdu?

24.April
Léto se k nám kvapem blíží a vy se ho určitě nemůžete dočkat. Sluncem zalité dny, vidina dovolené, prázdniny a čas strávený někde u vody – přesně tohle si s létem většina z nás neodmyslitelně spojuje. Těch pár týdnů zbývajících do léta se překulí rychleji nežli voda.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes