AUTO.cz

Popis:

- Vše o autech na jednom místě

URL:

http://www.auto.cz

Katalog:

Tech → Automoto

Publikuje:

10,9 položek/den

Škodu Octavii opět pořídíte na CNG. Na kolik přijde nový motor 1.5 TSI?

19:02
Škoda Octavia G-Tec letos prodělala více změn než před dvěma lety v rámci faceliftu. Nový motor je jen jednou z provedených úprav.

Hyundai Santa Fe už odemknete otiskem prstu. Má to ale háček

17:52
Korejská automobilka představuje systém, který má v budoucnu nahradit klasické klíčky. K odemknutí vám bude stačit otisk prstu.

WSM SBK: I takto může vypadat moderní superbike s technikou Ducati

17:18
Pro zájemce o špičkový a náležitě exkluzivní supersportovní motocykl rozhodně není velký problém si vybrat z aktuální nabídky Ducati, ale WSM dokazuje, že lze s technikou italské značky stvořit ještě exkluzivnější stroj.

Audi připravuje další elektrické SUV. Koncept ukáže začátkem příštího roku

16:08
Sportovně-užitkové Audi e-tron se na automobilovém trhu ještě ani nestačilo ohřát a už se hovoří o dalším elektrickém SUV čtyř kruhů. Bude menší a uvidíme jej za pár týdnů.

Devatenáct minut plných automobilové show: Ken Block řádí v desátém pokračování Gymkhany

14:58
Kena Blocka a jeho dnes už kultovní show Gymkhana asi netřeba představovat. Krátce před koncem roku jsme se dočkali jejího desátého pokračování.

Jako první pracovala na tryskovém autě automobilka… Rover! A závodila i v Le Mans

13:16
Nahradit pístový motor turbínou nechtěli jen Američané, ale také Britové. Ti se jako úplně první pokusili přenést myšlenky z letectví do automobilismu. Zůstalo jen u prototypů.

Bloodhound SSC byl zachráněn a můžeme se dočkat rekordních jízd!

12:07
Projekt rekordního vozu Bloodhound SSC získal nového investora. Ten jej zachránil v hodině dvacáté a chce jej dovést do zdárného konce.

Další nové BMW za rohem. Třetí generace X6 už pilně testuje

11:32
Druhá generace BMW X6 se vyrábí teprve od léta 2014, přesto už je za rohem nástupce, s technikou nové X5.

EU se dohodla na kompromisu ke snížení emisí u aut, výrobcům se limity stále nelíbí

10:21
Cíle omezit emise v dopravě mají unii pomoci dosáhnout do roku 2030 celkového snížení emisí skleníkových plynů o 40 procent

Mercedes-Benz třídy X se promění v šestikolový EXY Monster X Concept

9:12
Carlex Design prostřednictvím své divize Pickup Design připravuje extrémní proměnu pick-upu třídy X v monstrum s trojicí náprav a karbonovou karoserií.

Staré Škodovky dnes stojí nekřesťanské peníze: Embéčko milion, hromada šrotu statisíce

8:04
Ještě před pár lety je nikdo nechtěl, dnes si ale majitelé zachovalých Škodovek mohou přijít na pěkné peníze. A nejen těch pojízdných. Šílené sumy jsou žádány i za hromadu šrotu.

Renault Trucks řada D nastupuje v modernizované podobě pro rok 2019

8:04
Renault Trucks řady D a D Wide pro modelový rok 2019 se oproti svým dosavadním provedením mohou pochlubit až o 7 % nižší spotřebou paliva.

Omlazená Škoda Superb zachycena v provozu! Jaké změny odhalila?

17.prosince
Jednou z chystaných novinek mladoboleslavské automobilky pro příští rok je facelift třetí generace Superbu. Ještě před premiérou byl zachycen v provozu.

Prapředek dnešních infotainmentů měl hudbu uloženou na vinylu o průměru sedmi palců

17.prosince
Snad každý člověk ve středním věku si pamatuje na gramofon, přehrávající vinylové desky. V domácnostech byl kdysi zcela běžný. V 50. letech jej však nabídli také výrobci aut.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes