Autoforum.cz

Popis:

RSS Autoforum.cz, webového automagazínu náročnější motoristickou klientelu. Nekompromisní testy nejen výjimečných automobilů, horké novinky ze světa čtyř kol, komentáře aktuálního dění, reportáže z autosalonů, rady pro řidiče, zajímavosti ze světa tuni...

URL:

http://www.autoforum.cz/rss

Katalog:

Tech → Automoto

Publikuje:

13,2 položek/den

Toto je 5 hlavních důvodů, proč si lidé odmítají koupit určitá auta

0:11
Lidé nezřídka neví, jaké auto by si chtěli koupit, obvykle ale mají jasno v tom, která nechtějí. Z jakých důvodů je odmítají? Zdravý rozum to vždy není. (Petr Miler)

Tato auta Češi nekupovali. Pohořel tu i VW či Hyundai s modely, které jinde frčí

0:11
Některá auta jsou úspěšná, jiná méně. Tato desítka u českých zákazníků propadla do takové míry, že musela předčasně zcela opustit trh. (Petr Miler)

Poslední ryze škodovácký motor okouzlil i techniky VW, do výroby přesto nešel

23:02
Škoda začátkem 90. let padla do lůna koncernu Volkswagen, i pod jeho křídly ale stihla dokončit přípravy vlastního motoru 1,6 moderní konstrukce. Zůstal pozoruhodnou slepou větví vývoje. (Mirek Mazal)

Motory moderních aut „žerou” více oleje než ty starší. Na vině je obvyklý podezřelý

22:28
Máte pocit, že vaše nejnovější auto spotřebovává více oleje, než to, které jste měli dříve? Nebude to jen pocit, přes pokračující vývoj moderní motory vážně „žerou” oleje víc. Proč to tak je? (Petr Miler)

Nejsilnější Škoda Octavia I si neříkala RS. Na skutečný vrchol už se zapomíná

21:19
Nejsilnější a nejrychlejší Octavií v nabídce je dnes provedení RS a bylo tomu tak i u druhé generace. Ne tak u té první, tam RS zastínila jiná specialita. (Petr Miler)

Jak si vedou moderní SUV v dlouhodobých testech? Pěti prý bude lepší se vyhnout

19:34
SUV umí zaujmout svým vzhledem a někdy i krátkodobým fungováním. Co ale předvedou, když je podrobíte tortuře na 100 000 kilometrů a pak je rozeberete do posledního šroubku? (Mirek Mazal)

Podívejte se, jak starý Golf II zrychlí z 0 na 300 km/h rychleji než vaše auto na stovku

18:59
Nechceme podceňovat váš vůz a možná se na stovku dostane rychleji, ale to bude tak všechno. V akceleraci 0-300 km/h hledá tento stroj konkurenci obtížně. (Mirek Mazal)

Podívejte se, co za auta teď prodává v USA slavný český hokejista

16:06
Veleúspěšný hokejista se chce stát ještě úspěšnějším podnikatelem. Po dvou dekádách na ledě si v „důchodu” vydělává na Floridě úplně jinak, živí se prodejem exkluzivních aut. (Mirek Mazal)

Osud prvního rodinného vozu Richarda Hammonda odhaluje pravdu o jeho vztahu k autům

14:57
Slavný moderátor Top Gearu a The Grand Tour se před kamerou tváří jako velký milovník aut, ale jak je tomu ve skutečnosti? Příběh jeho modrého Defederu dává dokonalou odpověď. (Mirek Mazal)

Německá policie se chlubí likvidací dalšího pozéra. Tento si vážně koledoval

13:49
Speciální jednotky německé policie nelelkují a pochlubily se zásahem proti dalšímu pozérovi. Ze zásahu odešel po svých, i když to byl „kolega”. (Mirek Mazal)

Nevídané. Pozemský rychlostní rekord uzmul důchodce s 50 let starým autem

11:31
Člověka, který brzy oslaví své 70. narozeniny, bude leckdo odepisovat. A podobné to bude s jeho autem z 60. let minulého století. Přesto se právě toto duo rozjelo až na 725,5 km/h. (Petr Prokopec)

Řidiči těchto aut nejčastěji bezohledně parkují. „Vítězové” obvykle nepřekvapí

9:48
Narazit na silnici na bezohledného řidiče nevyžaduje dlouhé pátrání a na parkovišti je to snad ještě snazší. Někteří se ale takového jednání dopouští častěji než jiní, britská pojišťovna je zkusila pojmenovat. (Petr Miler)

Porsche dosáhlo svého, „zlobivým” zákazníkům zdecimovalo hodnoty sbírek

8:04
Porsche opakovaně řeklo, že jeho auta jsou na ježdění, ne na sbírání. Když to nezabralo takto, pustilo do prodeje nové modely, které měly cenu aut, se kterými se jen spekulovalo, snížit. Zafungovalo to dokonale. (Petr Prokopec)

Auta s nejhorší a nejlepší ochranou proti korozi. Reznutí stále není minulostí

18.srpna
Rezly stodvacítky, Favority, Felicie a pak už nic, zaslechnete občas. Není to pravda, auta reznou dál, ne však všechna stejně. Která korodují snáze? (Petr Miler)

K mání jsou vzácné prototypy jednoho z nejfuturističtějších aut dějin, i teď ohromí

18.srpna
Dodnes patří jejich tvůrci a dodnes berou dech. Člověk by čekal, že si je nechá, teď je ale nabídl k prodeji. To aby se svou značkou konečně prorazil. (Petr Prokopec)
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes