Autosport.cz

Popis:

Autosport.cz - Vše o rally sportu.

URL:

http://www.autosport.cz/

Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

3,8 položek/den

Na Mikuláši nejrychlejší junior Gargulák s novým vozem

17:27
Slušovický volný podnik je domácí soutěží pro Petra Garguláka. Nově složená posádka Gargulák – Fuksa si na letošním ročníku vyzkoušela novou závodní techniku – Peugeot 208 R2. I přesto, že to pro kluky byla premiéra s autem, dokázali zajet výborný výsledek. Po závodě si Petr s Pavlem vyzvedli poháry za druhé místo mezi dvoukolkami a vítězství v juniorské kategorii. Konečné 24. místo absolutního...

Igor Drotár ukončil sezónu v Slušoviciach

17:27
Týždeň po Pražskom relyšprinte, kde Igor pre poruchu odstúpil, štrajkovala technika Škody Fabia WRC aj na mikulášskej súťaži v Slušoviciach. Krátke podujatie v meke českého rely športu dokončili na 15. mieste. Nebyť problému s odlievaním paliva a následným 'vynechávaním', mohlo to dopadnúť samozrejme lepšie. V športe však neplatí, čo by bolo, keby...

Sébastien Loeb továrním jezdcem Hyundaie

13.prosince
Sébastien Loeb po dlouhých letech opouští francouzský koncern PSA, když se na dvě sezóny upsal továrnímu týmu Hyundai, v jehož barvách bude reprezentovat na vybraných soutěžích mistrovství světa.

Fotogalerie z Mikuláš Rally is life od Marka Pléhy

13.prosince
Závěrečným podnikem soutěžácké sezóny v České republice bývá každoročně Mikuláš Rally, tentokrát s podtitulem Rally is life. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

Úspěšná tečka KIT Racingu za sezónou ve Slušovicích

13.prosince
Důstojnou tečku za letošní sezónou automobilových soutěží udělal na Mikuláš Rally is life 2018 i otrokovický KIT Racing. Do Slušovic přivezl tým pět vozů, které bez problémů zvládly celou soutěž. Navíc Vlastimil Neumann ovládl kategorii historiků.

Randy historic racing klub mise splněna

13.prosince
Je tomu pár týdnů co si Petr Němec s Janem Mikulíkem převzali poháry za celkové vítězství v Kategorii III (rok výroby 1976-1981) Mistrovství České republiky historických vozů v rally. Od posledního článku však tato posádka absolvovala ještě tři soutěže, které bylo třeba zdolat na cestě k této vysněné metě.

František Kubů: Letošní sezona byla jako na houpačce

13.prosince
František Kubů se v rally pohybuje již od roku 2011. Svoji spolujezdeckou kariéru začínal v ČMPR a postupně s Pavlem Musilem přešel do seriálu sprintrally. Právě posádka ve složení Musil – Kubů získala v sezoně 2017 titul ve třídě 11 v hodnocení Mistrovství České republiky v rally.

Abarth Rally Cup v mistrovství Evropy

12.prosince
Po úspěšných startech vozů Fiat 124 Abarth RGT na letošních závodech mistrovství Evropy došlo k dohodě mezi Eurosportem a Abarthem na vypsání značkového poháru Abarth Rally Cup na šesti závodech mistrovství Evropy 2019.

Minařík Racing ve Slušovicích s premiérou Adama Kouta

12.prosince
Slušovický tým Minařík racing vyrazil na Mikulaš Rally is life 2018 s pěti vozy. Čtyři z nich úspěšně dojely až na cílovou rampu a k tomu na pódiových stupních. Do sestavy týmu vedenou Lubomírem Minaříkem přibyl Adam Kout – přední český motokárový závodník, který v roce 2015 získal titul mistra Evropy.

Užijte si Vánoce s dárkovou kolekcí Barum Czech Rally Zlín

12.prosince
Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

Štvrté miesto pre Rufa Sport z Mikuláš Rally is life

12.prosince
Štvornásobný absolútny slovenský a dvojnásobný poľský šampión v rally sa predstavil v rámci posledného podujatia sezóny v spolupráci s vozidlom Škoda Fabia R5 a spolujazdcom Krzysztofom Grzesikom. V rámci pätice rýchlostných skúšok, ktoré dovedna merali takmer tridsať kilometrov im v cieli patrilo štvrté miesto absolútneho poradia.

KL Racing Rally Team ukončil sezónu v Slušoviciach

10.prosince
Podujatie Mikuláš Rally is Life 2018, ktoré je zaradené medzi voľné posezónne podujatia uzavrelo sezónu slovenského KL Racing Rally Teamu, pričom divákom v Slušoviciach sa predstavila dvojica súťažných posádok.

Fotogalerie z Mikuláš Rally is life od Iva Prieložného

10.prosince
Závěrečným podnikem soutěžácké sezóny v České republice bývá každoročně Mikuláš Rally, tentokrát s podtitulem Rally is life. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

Jan Kornhefr do nové sezóny s vysokými cíli a novým vozem

10.prosince
Šestadvacetiletý Honza Kornhefr se v české rally pohybuje teprve krátce, ale na svém triku už má vítězství ve třídě 7 v RSS. Loňský ročník se nesl v přestupu do nejvíce obsazené třídy a na jejím konci byl v TOP 5. Sezóna 2019 bude opět o změně – jaké? Dočtete se v následujícím rozhovoru.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes