Autosport.cz

Description:

Autosport.cz - Vše o rally sportu.

URL:

http://www.autosport.cz/

Catalog:

Sport → Motosport

Publishes:

2.7 items/day

Rally Guide na Barum Czech Rally Zlín

22.May
Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny v Česku se nezadržitelně blíží, do startu Barum Czech Rally Zlín již zbývají jen necelé tři měsíce. Organizátoři v těchto dnech vydali rally guide se základní informacemi o soutěži, která se letos uskuteční již v polovině srpna.

Erik Cais havaroval na testu před Lotyšskem, závod ale pojede

22.May
Erik Cais havaroval na dnešním testu před dalším závodem mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Liepaja. Posádka vyvázla ze zničeného vozu nezraněna a díky vzájemné úzké spolupráci mezi Orsák Rallysport a M-Sport Poland posádka odstartuje s náhradním vozem.

Jakeš i Březík v Top 6, pódium bylo blízko

22.May
Oba vozy Škoda Fabia R5 zlínského Samohýl Škoda Teamu úspěšně dokončily náročnou Rallye Český Krumlov. Ve 47. ročníku naší třetí nejstarší automobilové rally skončili Mirek Jakeš s Petrem Machů jen těsně za nejlepší trojicí, Martin Březík s Markem Omelkou si šestým místem připsali své dosud nejlepší umístění v MČR.

Jan Černý má v plánu se naučit, jak si (ne)zahřívat pneumatiky

22.May
Mogul Auto Šídlo Škoda Team po 15. RZ, které dohromady čítají 161 km, vybojoval celkové 3. místo a to i po nevydařeném začátku. Poprvé se v této sezóně posádka Jan Černý a Petr Černohorský postavila na rampu a ochutnala tak vítězné šampaňské.

ACA Škoda Autoklub Team v Krumlově stříbrný

22.May
Další velký úspěch a premiérové druhé místo v absolutním pořadí můžou slavit Filip Mareš s Janem Hlouškem. Posádka ACA Škoda Autoklub Teamu v letošním ročníku Rallye Český Krumlov projela cílovou rampou hned za tovární škodovkou Jana Kopeckého. Na oslavu ale není moc času. Už ve středu čeká na Filipa s Honzou šotolinový test před Lotyšskou Rally Liepaja.

Malý krumlovský zázrak

22.May
Období mezi Rallye Šumava Klatovy a Rallye Český Krumlov pro nás bylo hodně hektické. Odjezdem na vysněný Krumlov jsme byli šťastní, že jsme to zvládli a stojíme na startu. Pak se začalo závodit…

V krumlovském Waterloo zvítězil René Dohnal

22.May
Seriál Peugeot Rally Cup CZ je po Rallye Český Krumlov přesně v polovině letošní sezóny. Do jihočeské soutěže bylo přihlášeno šest posádek, ale cílovou rampu v českokrumlovské Jelení zahradě přejely pouhé dvě. Zdravotní problémy, poruchy a havárie vyřadily ze hry většinu účastníků. Pohárové zlato získali potřetí v řadě René Dohnal s Romanem Švecem.

Oznámení o zrušení 40. SVK Rally Příbram

21.May
Vážení příznivci rallyového sportu a SVK Rally Příbram, s politováním Vám oznamujeme, že jsme byli nuceni z organizačních důvodů zrušit přípravy 40. ročníku Rally Příbram.

Pech v Krumlově nedojel (+ video)

20.May
Po vítězství na předchozí Rallye Šumava odjížděl EuroOil-invelt team do Českého Krumlova pozitivně naladěn. Všichni v teamu věřili, že by Pech s Uhlem mohli trochu potrápit největší konkurenty ze Škody Motorsport, při světové premiéře jejich nové Fabie R5.

Štajf dodržel v Krumlově tradici pátého místa

20.May
Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf – Veronika Havelková obsadila v cíli 47. ročníku Rallye Český Krumlov páté místo v celkové klasifikaci soutěže a jezdec Vojtěch Štajf se zároveň stal nejrychlejším jezdcem soutěže ve věkové kategorii 40+.

Kopecký při debutu s vozem Škoda Fabia R5 evo zvítězil na Rallye Český Krumlov

20.May
Jan Kopecký a spolujezdec Pavel Dresler měli s čerstvě homologovaným vozem Škoda Fabia R5 evo úspěšnou premiéru, vyhráli třetí kolo mistrovství České republiky (MČR) – Rallye Český Krumlov.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes