15
new stories - click to show

Autosport.cz

Description:

Autosport.cz - Vše o rally sportu.

URL:

http://www.autosport.cz/

Catalog:

Sport → Motosport

Publishes:

2.2 items/day

Zuzana Lieskovcová úspešne zvládla ďalšiu rally v USA

14:03
Pred dvomi týždňami sme vás informovali, že Zuzana Lieskovcovási po štyroch rokoch zopakuje svoje pôsobenie v USA na rally súťaži a tak sa aj stalo.

Dominik Stříteský v Hustopečích - plán splněn

28.June
Sonax Mistrovství ČR v rally uzavřelo v Hustopečích svou první polovinu. Tým ACA Škoda Vančík Motorsport může být s dosavadním průběhem sezony spokojen, průběžné třetí místo v Mistrovství ČR odpovídá cílům, se kterými do sezony vstupoval. V dosavadních rally byl Dominik důstojným účastníkem soubojů na čele pořadí a to na různých typech povrchů a za různých podmínek.

Filip Pindel a Krzysztof Pietruszka posílili svou pozici pro druhou polovinu sezóny

28.June
Seriál Mistrovství ČR v rally nemá jednoduché závody a 17. ročník Agrotec Petronas rally Hustopeče 2022 to jen potvrdil. Právě díky náročnosti a rozmanitosti tratí se mistrovství ČR stalo pro zástupce týmu Marten Sport důležitou etapou v jejich závodnickém růstu.

Seznam přihlášených posádek na Tet Rally Liepaja

27.June
Krátce po Rally Poland pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích další rychlou šotolinou. Tentokráte se posádky přesunou více na sever do Pobaltí, kde se uskuteční další ročník Tet Rally Liepaja. Seznam přihlášených posádek je tentokrát slabší, než v minulých letech, i tak se ale bude nač dívat.

Sledujte výsledky Safari Rally Kenya ON LINE

24.June
Prvním letošním mimoevropským závodem mistrovství světa v automobilových soutěžích je Safari Rally Kenya, která je v kalendáři zařazena podruhé po dlouhé pauze a opět pro posádky nachystala exotické náročné šotolinové tratě. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes