Autosport.cz

Popis:

Autosport.cz - Vše o rally sportu.

URL:

http://www.autosport.cz/

Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

4,1 položek/den

Místo Meeka dokončí letošní sezónu v Citroënu Mads Ostberg

18:21
Podle očekávání bude jezdcem, který nahradí vyhozeného Krise Meeka ve stáji Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team, Mads Ostberg, který za tento tým startoval již na vybraných soutěžích jako týmová trojka.

Safari Rally blíže k návratu do MS

18:21
Safari Rally patřila k legendárním soutěžím mistrovství světa, naposledy tam však byla zařazena před šestnácti lety. Od té doby se několikrát o návratu africké soutěže diskutovalo. Jak se zdá, konečně byl učiněn první zásadní reálnější krok k návratu.

Tretí štart s R5-tkou priniesol peknú porciu bodov

18:21
Jedinečná svojim charakterom tratí, náročnosťou, ale s krásnou scenériou prírody a fantastickou diváckou kulisou. To bola v poradí 14. Rally Agrotec Petronas Hustopeče.

Švec s Podobníkom v Hustopečiach najskôr druhí, potom ich zradila prevodovka

18:21
Kesko Racing Team v rámci XIV. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče 2018 reprezentovala iba jedna súťažná posádka. Tú tvorila premiérovo dvojica Kamil Švec a Marek Podobník.

Slovak National Hill Climb Team výborne na Rally Hustopeče

17:02
Dve súťažné posádky Slovak National Hill Climb Teamu obohatili štartové pole v rámci tretieho kola Majstrovstiev Slovenska v rally 2018, na podujatí v Hustopečiach na Morave.

Bratov Lapdavských v Hustopečiach poriadne vytrápilo ich Subaru

17:02
Problém s riadiacou jednotkou Subaru Impreza WRX STi a tým pádom nie celkom vydarené podujatie. To bol leitmotív Subaru Rally teamu Komárno a bratov Lapdavských na XIV. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče 2018.

KIT Racing: v Hustopečích poháry pro Matěnu a comeback Pátla

17:02
Také z Rally Hustopeče se otrokovický KIT Racing vrátil s poháry. Zásluhu na tom má Lukáš Matěna, který obsadil 3. místo ve třídě 3 v českém mistráku a ve slovenském hodnocení stejné třídy byl druhý. Náročnou a prašnou soutěž dokončil také Josef Pátl, jenž usedl do závodního vozu po dlouhých šesti letech.

Zdeněk a Sandra Pokorní pokořili Rally Hustopeče

17:02
Na konci Agrotec Petronas Rally Hustopeče zavládla obrovská euforie u Pokorných. Náročnou soutěž mezi vinicemi dokončil táta Zdeněk na 19. místě v MČR a dcera Sandra, pro kterou to byla premiéra, obsadila 33. příčku.

Peugeot Rally Cup souboje na ostří nože, Talaš vybojoval zlato

17:02
Mezi dvoukolkami se na 14. ročníku Agrotec Petronas Rally Hustopeče bojovalo od začátku do konce. Stejně jako v absolutním pořadí byly mezi první posádkami pouze nepatrné časové rozdíly a do popředí celého pelotonu dvoukolek se rychle dostaly téměř všechny posádky startující v seriálu Peugeot Rally Cup.

Vítězná série Vopatřila s Voltnerem pokračuje

17:01
Také při třetí soutěži XTG Adam Cupu Agrotec Petronas rally v Hustopečích dominovala posádka Martin Vopatřil - Karel Voltner. Vítězná posádka však absolvovala jen tři ze šesti plánovaných zkoušek, někteří z účastníků dokonce jen dvě…

Náročné Hustopeče si vypýtali svoju daň aj v tíme L Racing

17:01
Rally Hustopeče je jednou z najnáročnejších súťaží v kalendári Majstrovstiev Slovenska v rely. Nedávny 14. ročník poznačili havárie a technické problémy mnohých posádok. Problémy sa nevyhli ani tímu L Racing, z Moravy však odchádzali aj s trofejou.

Fotogalerie z Agrotec Petronas Rally Hustopeče od Petra Milfaita

20.června
Po třech týdnech pokračovalo Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Jako již tradičně v půlce června se posádky vydaly do vinic na jih od Brna, kde se uskutečnil další ročník Agrotec Petronas Rally Hustopeče. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Petra Milfaita.

Pech s Uhlem v Hustopečích neodstartovali

20.června
EuroOil-invelt team s posádkou Václav Pech jun. – Petr Uhel musel odstoupit z rallye Hustopeče ještě před startem. Plní očekávání na novinky, které se povedly vymyslet na speciálu Ford Fiesta R5 v posledním měsíci, odjížděl EuroOil – Invelt team do Hustopečí. Bohužel již při prvním průjezdu shakedownu (zkušební rychlostní zkouška před startem) se začaly z motoru Fiesty valit oblaka kouře.

Z Hustopečského Waterloo si Mareš odváží čtvrté místo

20.června
Českou soutěžní elitu doplnila ve čtrnáctém ročníku Agrotec Petronas Rally Hustopeče ještě plejáda slovenských jezdců neboť součástí tohoto podniku bylo také Mistrovství Slovenska. Startovní listina se tak rozrostla o další špičkové posádky s vozy nejvyšších specifikací a konkurence tak byla opravdu veliká.

Další bronz v řadě pro Mogul Racing Team

20.června
Jihomoravská Rally Hustopeče je mezi diváky i jezdci oblíbenou soutěží, kde se v mnohem větší míře, než je tomu v Česku běžné, závodí na šotolinových úsecích. Tato soutěž tak dostává zcela jiný charakter, než všechny ostatní rally v České republice a přispívá k tomu fakt, že v Hustopečích se závodí také na úzkých stezkách, které vedou místními vinohrady.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes