15
new stories - click to show

Autosport.cz

Description:

Autosport.cz - Vše o rally sportu.

URL:

http://www.autosport.cz/

Catalog:

Sport → Motosport

Publishes:

2.3 items/day

Jakub Jirovec: Sezona 2024 bude se Škodou Fabia R5

9:11
Plzeňský Jakub Jirovec má za sebou třetí sezonu a ta letošní se nesla ve střídání vozů Alpine A110 RGT a Škoda Fabia R5. V průběhu roku zaznamenal pětadvacetiletý jezdec několik pěkných výsledků. Ten největší byl při rozlučkovém startu s Alpinkou v Pačejově, kde Kuba s Petrem Jindrou obsadili 8. místo.

Pražské 'Polo' loučení ve znamení jedenadvacítky

14:38
Vojtěch Štajf se intenzivně připravuje na svůj brzký start v soutěži East African Safari Classic. Účast na sobotním Pražském Rallysprintu je tak pouze částečným loučením, především s domácími fanoušky rally. Barvy týmu ACCR Racing21 bude hájit v jemu dobře známém voze Polo GTI R5 s výrobním číslem #021.

Největší show předvedla bratrská posádka Krajčů

14:38
Pořadatelé volného podniku Síť21 Mikuláš Rally vypsali při letošním 13. ročníku slušovické show speciální ceny pro nejlepší posádky, které předvedou na okruzích kolem dostihovky největší show. Vítězem se stala bratrská posádka ve složení Petr Krajča, Jaroslav Krajča na voze Škoda 110 L z týmu Rally klub Paseky. Valašskou prémii na Bernardýnské rychlostní zkoušce získala smíšená posádka Dominik Sl…

Seznam přihlášených posádek na TipCars Pražský Rallysprint

28.November
Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na závěrečný podnik tuzemské soutěžácké sezóny, TipCars Pražský Rallysprint, který se pojede již po osmadvacáté. Na posádky opět čeká okruh na Strahově i klasická rychlostní zkouška, která se po pauze vrací na osvědčený úsek mezi Řeporyjemi a Radotínem.

Fotogalerie z Síť21 Mikuláš Rally Slušovice od Iva Prieložného

28.November
Síť21 Mikuláš Rally slušovice bývá každoročně jednou se zakončovacích akcí tuzemské soutěžácké sezóny. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se soutěž uskutečnila o posledním listopadovém víkendu. Průběh celé soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

Praha už volá - a její startovce vévodí Dohnal a Cais

28.November
Již v sobotu 2. prosince poosmadvacáté zaburácí motory soutěžních vozů, které se utkají na TipCars Pražském Rallysprintu. Ten bude mít klasickou podobu, která bude letos vyšperkovaná ranním návratem na tradiční rychlostní zkoušku Cementárna. A podle předpovědi počasí se zdá, že se letos vrátí i její nevyzpytatelnost, která zejména v prvních ročnících tohoto slavného klání potrápila i mnohá známá …

Za oponou Škoda Motorsport - Týmová logistika

28.November
V druhém díle našeho seriálu Za oponou Škoda Motorsport se dozvíme, jak funguje týmová logistika. Jaké výzvy obnáší vypravit zelenobílou karavanu na testy do všech koutů Evropy? To a řadu dalších zajímavostí nám poví jeden z logistiků týmu, Jan Přindiš.

Ondřej Bisaha slaví hattrick na Síť21 Mikuláš Rally

27.November
Kroměřížský jezdec Ondřej Bisaha vyhrál potřetí v řadě volný exhibiční podnik Síť21 Mikuláš Rally 2023 ve Slušovicích, jednu z rozluček se soutěžní automobilovou sezonou. Se slovenským spolujezdcem Imrichem Ferenczem ve voze Hyundai i20 R5 obhájili loňské prvenství. Druhé místo obsadil s odstupem pouhé 1,2 vteřiny Martin Vlček na stejném voze, třetí příčku obsadil se ztrátou 11,4 vteřiny Miroslav…

Sledujte výsledky Síť21 Mikuláš Rally Slušovice ON LINE

25.November
Jedním z tradičních závěrečných podníků tuzemské soutěžácké scény bývá Síť21 Mikuláš Rally Slušovice, na který letos vyšel poslední listopadový termín. Organizátoři si pro soutěžní posádky připravili tradiční úseky kolem dostihového závodiště ve Slušovicích a úsek vedoucí přes Podkopnou Lhotu. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes