15
new stories - click to show

Autoweb.cz

Description:

AutoWeb.cz - recenze, tuning články, autovideo, tapety

URL:

http://www.autoweb.cz

Catalog:

Tech → Automoto

Publishes:

9.8 items/week

Ford Ranger přijíždí v nové luxusní variantě Platinum

8:51
Ford Pro představuje pick-up Ranger ve výbavovém stupni Platinum. Do řady Ranger s ním přichází nová úroveň luxusu.

Test Cupra Formentor VZ 2.0 TSI: Tohle je ten správný Formentor!

29.November
Formentor se nové značce Cupra fakt povedl. Musí jít ale o VZ a nemusí to být nutně pětiválec. Právě 310koňová čtyřkolka za stále rozumné peníze nám dává v modelu Formentor ten největší smysl.

Nový Peugeot 408 a šest věcí, které jste o něm určitě nevěděli

29.November
Nový Peugeot 408 přijíždí s atraktivním designem a moderními technologiemi. Skrývá ale mnoho tajemství. Tohle je šest věcí, které jste o něm určitě nevěděli.

Etiketa na silnici: Proč se na mě lepí a jak mají vypadat rozestupy?

28.November
Nedodržení bezpečné vzdálenosti je čtvrtou nejčastější příčinou dopravních nehod. Přitom stačí nechat si před sebou jen pár metrů navíc, kdyby auto před vámi prudce zabrzdilo. Jak by to s rozestupem mezi jedoucími auty mělo správně být?

Test Ford Ranger Raptor pohledem ženy: Za hřmotného zvuku s úsměvem od ucha k uchu (první jízdní dojmy)

25.November
Zvuk, síla, stabilita, rychlost, robustnost a detailně vyladěná funkčnost. Tak by se dal v pár slovech shrnout Ford Ranger Raptor 2023. Auto, které je nesmyslně vynikající ve všech aspektech svého bytí.

Autodrom Most představuje program na rok 2023

25.November
Vrcholem mostecké sezóny 2023 bude opět mistrovství světa superbiků, které přináší důležité novinky ve vstupném a ubytování fanoušků. V kalendáři nechybí ani tradiční mistrovství Evropy okruhových tahačů Czech Truck Prix a třetí nejvýznamnější akcí mostecké sezóny 2023 bude The Most CLASSIC – automobilový festival zahrnující rakouskou sérii Histo cup.

Filtr pevných částic: Vítaný pomocník, nebo noční můra? A můžete ho vymontovat?

25.November
Čistota ovzduší je jedno z nejdůležitějších celosvětových témat a automobily patří bezesporu mezi nejnebezpečnější znečišťovatele. U vozů s naftovým motorem jsou od roku 2004 povinné filtry pevných částic, které by měly být bezúdržbové a o jejich pravidelné vyčištění se má auto postarat samo. Skutečnost je bohužel jiná, ale existuje několik možností, jak sami můžete předejít ničení tohoto filtru.

Praga představuje úchvatný supersport s názvem Bohema

24.November
Historická česká značka Praga vstupuje na trh supersportovních a hypersportovních vozů zcela novým modelem Praga Bohema.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes