Bankovní poplatky.com

Popis:

Portál zabývající se problematikou bankovních poplatků

URL:

http://www.bankovnipoplatky.com/

Katalog:

Ekonomika → Bankovnictví

Publikuje:

3,6 položek/den

Okamžité versus expresní platby – jak se liší

18.ledna
U okamžité platby je důležité, aby tento typ platby uměla odeslat banka odesílatele a zároveň ji uměla přijmout banka příjemce. Okamžitá platba je pak doručena během několika sekund 24 hodin denně, a to i o víkendech nebo svátcích.

3 zásady, díky kterým budete lépe připraveni na krizi

18.ledna
Ekonomika letos již zřejmě neporoste tak svižně jako v předchozích letech. Hovořit přímo o krizi by ale bylo přehnané. Každopádně předpovídat jakýkoliv propad ekonomiky nebo recesi je zpravidla věštěním z křišťálové koule a připravit se na něj tak dost dobře nelze. Existují však zásady, které je dobré průběžně dodržovat, aby byl člověk v horších časech více ekonomicky imunní.

IV. díl - Islámské bankovnictví – Islámské právo Šaria v bankovnictví

18.ledna
Islámské bankovnictví se podřizuje stejně jako jiné sféry lidského života islámskému právu. Toto právo - Šaria je základním právním pramenem muslimů a představuje určitý jednotící a sjednocující prvek mezi islámskými státy. Jak se Šaria projevuje v islámském bankovnictví?Na serveru www.bankovnipoplatky.com přináším seriál o islámském bankovnictví.

dTest: Naučte se chránit své osobní údaje hrou

17.ledna
Na internetu hrozí spotřebitelům nástrahy, které si mnohdy ani neuvědomují. Zneužití osobních údajů je přitom čím dál častější. Nezisková organizace dTest připravila ve spolupráci s Evropskou spotřebitelskou organizací BEUC online hru, která má zvýšit povědomí spotřebitelů o tom, jak chránit své osobní údaje na internetu.

Fincentrum Hypoindex prosinec 2018: Hypotéky zdražují nejrychleji za posledních 10 let

17.ledna
V prosinci loňského roku hypoteční úvěry zase podražily. Rostoucí sazby a vánoční svátky tedy přilákaly do bank pro hypotéku méně lidí než v listopadu. Průměrná úroková sazba podle Fincentrum Hypoindex v prosinci vzrostla na 2,91 procenta.

Rychlé a levné. První okamžité platby pošlou klienti Air Bank už v únoru

17.ledna
Klienti Air Bank se už v únoru dočkají podstatného zrychlení mezibankovního platebního styku. Nově na ně totiž banka rozšíří pilotní projekt okamžitých plateb, které od loňského listopadu zatím interně testuje s Českou spořitelnou. Výhodou okamžitých plateb je, že do jiné tuzemské banky dorazí kdykoli během dne i noci za několik sekund, a to i o víkendech nebo svátcích. Jsou tak mnohem rychlejš...

Střední a východní Evropa si v roce 2019 udrží zdravé tempo růstu

17.ledna
Na semináři uspořádaném v rámci každoroční konference Euromoney CEE ve Vídni představila skupina UniCredit svůj dlouhodobý strategický výhled a klíčové faktory růstu v regionu

dTest: Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích

17.ledna
Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se v naší spotřebitelské poradně setkáváme nejčastěji?

Vstřícná banka: Dejte Equa Bank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018

17.ledna
Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

KAZUISTIKA:Jarka investovala do domu rodičů. O velkou část peněz přišla

17.ledna
KAZUISTIKA - PŘÍBĚHY OBYČEJNÝCH LIDÍ: Jarce bude letos 55 let. I přesto má velmi cennou a zároveň hořkou zkušenost. Vztahy v rodině jsou pro mnoho lidí mnohem méně důležité než peníze.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes