15
new stories - click to show

Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

5 items/day

Krok za krokem ke vzniku křečových žil

7:11
Oteklé, pokroucené a vypouklé žíly nejsou jedinou známkou toho, že trpíte na „křečáky“. Mezi další příznaky křečových žil patří svalové křeče v nohou (zvláště v noci), otoky kotníků či svědění, zejména na bérci a kotnících. Že vám nic takového nehrozí? Nebuďte si jistí!

Polohy pro sex s lenochem

20:27
Ideální příležitost k milování? Když je partner skoro k smrti unaven! Proč? Můžete si s lenochem nakládat, jak uznáte za vhodné, a maximálně tak zneužít jeho chvilkovou slabost! Použijte polohy pro pecivály!

Únava souvisí s narušeným mitochondriálním zdravím

19:21
Co jsou to mitochondrie a jakým způsobem ovlivňují hladinu energie? A proč s nimi úzce souvisí jídelníček, fyzická aktivita i kvalitní spánek?

Menstruační vyrážka pod kontrolou

18:16
Bolest, nadýmání, změny nálady a nepohodlí. Menstruace ne vždy probíhá hladce, a navíc ji může doprovázet i vyrážka, které se říká „periodická“. Co na ni platí? Kromě ledu sáhněte po kokosovém oleji!

Zajímavá využití aloe vera

17:12
Aloe vera je stálezelená trvalka původem z Arabského poloostrova. Ve velkém se pěstuje pro komerční účely, neboť se již po staletí využívá k léčbě mnoha zdravotních a kosmetických problémů. Pokud aloe máte doma, víte, k čemu všemu se dá využít? Třeba i jako odličovač!

Zlepšete svůj nekvalitní spánek

24.September
Buďte upřímní: Kdo z vás každý večer udělá pár jógových cvičení, aby se uvolnil a připravil se na dobrý spánek? Asi vás mnoho nebude. Máme pro vás jednoduchý cvik, který zvládnete v posteli a pomůže vám k lepšímu spánku.

Varovné příznaky potlačovaného hněvu

24.September
Hněv si většinou spojujeme s něčím hlasitým, s křikem a rachotem. Hněv, zvláště když ho potlačujeme, se může ale projevovat úplně jinak.

Zdravotní výhody otužování v energetické krizi

24.September
Otužovat se kvůli aktuální situaci bude muset každý. Holt není zbytí! Když už tedy máme klepat kosu, alespoň si tak zlepšíme imunitu, krevní oběh a metabolismus.

Recept na dobrou náladu

24.September
S tímto chutným a příjemným pokrmem z masových kuliček v rajčatové omáčce s mozzarellou jako byste se hned prvním soustem přenesli do slunného Toskánska. To při sychravém podzimu nezní vůbec špatně. A zaručeně bude chutnat vám i vašim dětem...

Erotické choutky podle znamení zvěrokruhu

23.September
Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. A v posteli to platí stejně tak! Každý při sexu preferuje něco jiného. Co je nejbližší Petrovi, Markovi nebo Robertovi? A co miluje Renata, Lenka či Petra? Sluneční znamení odhaluje milostnou náturu každého! Poznáte se i vy?

První dojem se opravdu počítá

23.September
Je to první dojem, který rozhoduje, zda se nám někdo líbí, nebo ne. Hvězdy jako Julia Roberts to vědí až příliš dobře. Jejich charisma je klíčovým faktorem v tom, zda dostanou vytoužené role a jak je přijme publikum. Julia Roberts nejenže byla několikrát zvolena nejkrásnější ženou, ale svým přátelským úsměvem vždy zaujme své fanoušky. Jak působit sympatičtěji?

Typy tatínků kolem nás

23.September
Opravdu se nedá s jistotou a dopředu tvrdit, že se váš partner promění na příkladného otce. To ukáže až čas. Co se ale týče konkrétní typologie, tyhle tatínci se objevují nejčastěji! Kterého doma máte právě vy?

Sociální média ovlivňují mozek neočekávaným způsobem

23.September
Zadlužit se kvůli sociálním sítím? Děje se to zcela běžně. Jejich vlivem můžete trpět i nízkým sebevědomím, a dokonce cítit hlad, i když ho vůbec nemáte!
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes