Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

5 items/day

Pohodové vinařské cyklostezky jihomoravským krajem

12:01
Teplé letní počasí přímo vyzývá k pohybu a aktivně strávenému času. Za vínem, sportem a nádhernou přírodou se vydejte na jižní Moravu, kde najdete několik vinařský stezek a cyklostezek. Tato unikátní 1200 km dlouhá síť značených cyklostezek protkává území všech jihomoravských vinařských podoblastí. Trasy jednotlivých okruhů jsou perfektně zpracovány do map s informacemi o jejich délce, výškovém...

Cvičení podporuje správnou skladbu střevní mikroflóry

8:42
Je to tak trochu začarovaný kruh. Pravidelné cvičení a pohyb snižují chuť na nezdravé pokrmy. A kdo cvičí a jí zdravě, je štíhlý. Nejen kvůli stravě a pohybu, ale také díky tomu, že se v jeho střevech zvýší počet těch druhů bakterií, které omezují vstřebávání tuků a ovlivňují metabolismus tak, aby neukládal energii do tuků a spíš budoval svalovinu. Naopak když člověk přestane cvičit, začne mít ...

Jistota vztahu plného štěstí

20:25
V pevném svazku stráví partneři hodně času spolu a po nějaké době se stanou jisté věci spíše zvykem, nebo se na ně dokonce úplně zapomene. To je bod, ke kterému dospěje hodně párů, a pak je potřeba hledat si zase cestu jeden k druhému.

Diskutabilní mýty o vráskách

16:51
Neusmívej se tolik! Budeš mít vrásky! Často slýcháváme kolem sebe „zaručené“ informace o vzniku vrásek. Ale ještě před tím než si zakážete usmívat se do konce života, vám dermatoložka vysvětlí, jak je to s nejčastějšími mýty kolem vrásek.

Zbytečné hříchy podporující vznik Alzheimerovi choroby

15:41
Kouříte, podceňujete spánek a příliš se nehýbete? To jsou hříchy, které se na vašem duševním zdraví mohou neblaze podepsat. A pěkně tučným písmem!

Z předražené zeleniny si vybírejte ty opravdu zdravé kousky

11.July
Ceny ovoce a zeleniny jsou v poslední době mírně řečeno šílené. Během posledních pár týdnů raketově vzrostly. Když už jste tedy nuceni sahat hlouběji do peněženky, aspoň si vybírejte druhy, které patří k těm nejzdravějším vůbec!

Dlouhé vlasy jsou smyslnou erotickou pomůcku zdarma

10.July
Jak zpestřit nudnější milování? Pro nápady nemusíte chodit daleko. Zbavte se gumičky ve svých vlasech a prameny použijte pro erotické dráždění. Jejich moc, síla a schopnosti se směle vyrovnají těm nejúčinnějším erotickým pomůckám. Nevěříte?

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

10.July
Když se najednou objeví obávaná 4 na začátku, začnete o lecčems přemýšlet. Je to konec? Půjde to teď už jen z kopce dolů? Ale třeba bude život jen jiný. A třeba dokonce lepší.

Chůze je nejpřirozenějším spalovačem kalorií

10.July
Rozhodně se nechcete potit ve venku a při běhu se zadýcháváte. Přesto chcete zhubnout. Jaké máte možnosti? Jen vyjděte ven z domova. Kalorie se totiž dají spálit i při chůzi!

Přehnaná péče o křehkou dětskou dušičku

10.July
Jako rodiče nejsme bohužel všemocní. Ale může významně přispět k tomu, aby naše děti vyrůstaly se zdravým sebevědomím. Proto bychom se některých zvyků měli pro jistotu úplně zbavit.

Bezpečné dovádění na přírodních koupalištích

10.July
Dovádění u vody si užije každé dítě. To, které se s ní teprve seznamuje, a zcela jistě to, které se řadí mezi zkušené plavce. V každém případě je ale nutné nejprve dětem připomenout pár důležitých vodních rad. A je jedno, zda míří na koupaliště, k rybníku nebo k řece…

Potraviny na podporu plodnosti ženy

10.July
Kdo touží po dítěti, měl by věnovat větší pozornost tomu, jaké potraviny jí. V první řadě je třeba se stravovat především zdravě. Ale existují i potraviny, kterým je přisuzován pozitivní vliv na zvýšení plodnosti.

Maca peruánská vrátí touhu do vaší ložnice

9.July
V ložnici už to není jako dřív? Trpíte únavami a nechutí, a navíc je pro vás strašně těžké myslet sexy? Sáhněte po přírodním afrodiziaku v podobě prášku, kapslí nebo tablet. Stojí pár korun a mají ho i drogerie!

William a Kate nedovolí dětem televizi před večeří

9.July
Princ William s manželkou Kate jsou vlídní, ale přísní rodičové. Snaží se děti podporovat v otevřené diskuzi o jejich pocitech. Určité projevy chování jsou však bez výjimky zakázané. Týká se to řvaní a koukání na televizi. Děti po sobě nesmějí křičet a také nikdy nezapínají televizi před večeří. Budoucí královský pár je absolutně důsledný v dodržování pravidel.

Jablka obsahují nejvíce mikroplastů

9.July
Vědci z USA prokázali, že mikro a nanoplasty pronikají kořeny do rostlin. A putují cévními svazky do všech pletiv, takže jsou přítomny nejen v kořenech, ale také ve stoncích, listech, květech a plodech. Sicilští vědci proto šli na trh v Katánii a nakoupili ovoce a zeleninu. Nano a mikročástice plastů byly ve všech plodinách. Nejvíce v jablkách. Před nano a mikroplasty se přitom nelze chránit. J...
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes