15
new stories - click to show

Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

7 items/day

Intenzivnější orgasmus je o správné technice

19:50
Kdo by si nepřál intenzivnější orgasmus, že? A sexuální technika „peaking“ slibuje právě tohle! Ukážeme vám, jak to funguje.

Děti používají zbytečně více zubní pasty

17:38
Když používáte zubní pastu, pokryjete jí celý povrch zubního kartáčku? Pokud ano, pravděpodobně zubní pastou plýtváte. A jestli to po vás opakují i vaše děti, mohou mít zdravotní problémy!

Energetické nápoje zvyšují riziko selhání srdce

17:38
Energetické nápoje opravdu nepatří do jídelníčku zdravého člověka. Nikdo by je neměl konzumovat pravidelně a často. Podle kardiologů z Chicaga totiž jejich příjem souvisí s vysokým rizikem smrtelného selhání srdce. Hlavně u osob, které netuší, že mají srdeční vadu.

Muže nepřitahují ženy bez ambicí

16:33
Že se mužům líbí všechno, co má prsa? Ani náhodou! Možná se otáčejí za ženou v minisukni, aniž by si všimli, jak vypadá v obličeji. Ale na dlouhodobou partnerku mají mnohem vyšší nároky.

Každý člověk má prý tři různé tváře

15:27
Snažíte se být stále sama sebou? Prý každý z nás nosí až tři různé masky. Která je tedy ta pravá? A proč se za ně skrýváme?

Vyzrajte na hmyz a klíšťata pomocí přírodních repelentů

12:09
Tráva na loukách i v lese po letošních vydatných jarních deštích vystřelila vzhůru raketovou rychlostí, a jindy příjemné a bezstarostné procházky v přírodě se začínají zatemňovat obavami z klíšťat číhajících právě ve vysoké trávě.

Lyocell je vlákno šetrné k přírodě

7:47
Bavlna je sice příjemný materiál, ale nesmírně zatěžuje přírodu. Proto se teď hodně mluví o lyocellu! Ten překvapí svou prodyšností, hebkostí a pevností, stejně jako šetrností k životnímu prostředí. Uděláte mu ve skříni místo?

Tihle muži vám zajistí nejlepší orgasmy

15.June
Orgasmy – ano, množné číslo! A nejenom více, ale i mnohem intenzivnější orgasmy! Podle jedné studie se o nezapomenutelné orgasmy postarají především muži s jednou určitou vlastností. Kterou?

Celerová semínka jsou prevencí rakoviny

15.June
Regulace tlaku, prevence rakoviny nebo útlum bolestí spojených s osteoporózou. Tato pozitiva načerpáte pomocí semínek z celeru, která zároveň snižují množství kyseliny močové. K čemu je to dobré?

Cizopasníků v těle vás zbaví česnek

15.June
Cizopasníků a různé jiné havěti je všude mnoho. Mluvíme o vších, tasemnicích, roupech a dalších breberkách, kterých se chceme co nejdříve zbavit. A jde to i bez chemie. Použijte třeba česnek!

Uhaste knot syndromu vyhoření

15.June
Pokud jste od rána do večera po neustálým napětím, můžete snadno upadnout do stresu. Ale jak lze zabránit vyhoření? Ukážeme vám tipy na prevenci a prozradíme, co všechno byste o „burnoutu“ měli vědět.

Akvaristika se v době pandemie stala oblíbeným koníčkem

15.June
Lidé se kvůli koronaviru doma dost nudili, tak si ve velkém pořizovali akvária. A byl to zdravotně prospěšný tah! I desetiminutové sledování ryb zlepšuje náladu, normalizuje tlak a upravuje srdeční frekvenci.

S likvidací plastového odpadu přírodě pomáhají houby

15.June
Umíte si představit houbu, která je schopná rozkládat a trávit plast? Ta vážně existuje! A upínají se k ní vědecké zraky i naděje, protože asi představuje jediné řešení, jak se tohoto odpadu zbavit, a snížit tak jeho dopad na životní prostředí.

Zbavte se přebytečné vody v těle

15.June
Těžké nohy, nateklá chodidla, bolavé ruce – voda zadržovaná v pažích, nohou nebo břiše může být velmi nepříjemná. Ale odkud se vlastně přebytek vody v těle bere? A co se dá dělat proti otokům?

Dosáhněte vysněného orgasmického nebe

14.June
Máte chuť na trochu dobrodružství v sexu? „Zářící trojúhelník“ dostane vás a vašeho partnera do úplně nových sfér.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes