15
new stories - click to show

Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3 items/day

Nejšpinavější části těla odhaleny

16:57
Myjte si ruce, je to základní požadavek hygieny. Ale co ten zbytek? Ve sprše je nutné čistit i pupík, tvrdí vědci. Podle nich je to jedna ze tří nejšpinavějších částí těla!

Zázračné ingredience pro zahuštění vlasů

7:12
Jak na husté vlasy a nejlépe v domácích podmínkách? Jděte na to chytře a vyzkoušejte parádní schopnosti kokosového či rozmarýnového oleje. Anebo vaječného žloutku!

Zapomenout na svého bývalého partnera lze i v internetové době

5.December
Vypořádat se s koncem vztahu může být bolestivou zkouškou, hlavně když pořád řešíte vzpomínky. Jestli se v myšlenkách vracíte ke svému bývalému, osvoboďte se a i v online světě začnete nový život!

Pravidla randění s vdovcem

5.December
Vdovec. Zemřela mu žena, s čímž se dávno vyrovnal, nebo to aspoň tvrdí, navíc je to sympaťák. Pozval vás na schůzku? Pak věřte, že ze všech složitých vztahových zón, do kterých vstupujete, je randění právě s vdovcem možná to nejnáročnější. Na co se připravit a jaká pravidla respektovat?

Nadčasové a trendy barvy do interiéru

5.December
Chtěli byste ještě před Vánocemi vymalovat? Pokud už vás nebaví dívat se na čtyři bílé stěny, popusťte uzdu fantazii a nechte se inspirovat trendy a nadčasovými barvami, které váš domov bleskurychle rozzáří. Jednou z nich je fialová!

Při vaginální suchosti pomůže voda i redukce stresu

4.December
Vaginální suchost může vést k mnoha problémům, včetně nepohodlí při milování. Naštěstí existuje několik tipů, které udržují vaginu zvlhčenou. Vsaďte na čistou vodu i procházky přírodou!

Život může být krásný i bez dětí

4.December
Někteří lidé se zkrátka rozhodnou, že být rodičem pro ně není priorita. Dítě? Nikdy! A vlastně to má své nesporné výhody. Co všechno znají ti, kdo doma nevychovávají další generace?

Špinavé štětce na make-up nahrávají nechtěným infekcím

4.December
Make-up se stal nepostradatelnou součástí života žen (a ano, i některých mužů). Hraje klíčovou roli od skrývání skvrn po zvyšování sebevědomí. Nanáší se různými způsoby, třeba štětcem. A právě on se musí pravidelně čistit. Jak a čím?

Předstírání orgasmu je stále více běžnějším jevem

3.December
Předstírání orgasmu je tak časté, že se nad tím kdekdo pozastaví. A týká se to obou pohlaví! Proč se v posteli takto klame a co lháře odhalí na první dobrou?

Blíží se rizikové období vánočních rozchodů

3.December
Už pomalu cítíte tu opojnou vůni vánočních perníčků? Pozor, ve vzduchu může být cítit i rozchod. Prosinec je pro partnerské vztahy něco jako křest ohněm.

Jednodenní nevyspání má antidepresivní účinky

3.December
Konečně se na tom, že se člověk pořádně nevyspí, našlo něco dobrého. Jednodenní ponocování má prý silné antidepresivní účinky, které mohou přetrvávat i týden. To jsou ale věci!

Ženy chuť na sex s věkem rozhodně neztrácejí

2.December
Že když vstoupíte do perimenopauzy či menopauzy, přijdete o svůj bouřlivý a uspokojivý milostný život? Vědci tuto společensky zažitou informaci vyvracejí.

Lidé se špatnou gramatikou svému okolí způsobují psychické utrpení

2.December
Rozčilují vás gramatické chyby, na které narazíte? Nejste sami. Ale pozor na to, kvůli něčí neznalosti českého jazyka a jeho ignoraci veškerých pravidel si to vaše srdce může nehezky odnést.

Záměrné hledání špatných zpráv zvyšuje stres a narušuje spánek

2.December
Válka, inflace, vraždy, znásilňování, autonehody. Trávíte spoustu času čtením negativních zpráv? Ihned s tím přestaňte, nebo se už nikdy pořádně nevyspíte!

Jasné známky partnerova poměru v práci

1.December
Říká se, že nevěra je příběh starý jako láska. A jelikož lidé tráví spoustu času v práci, je riziko toho, že si váš partner najde poměr právě tam, poměrně vysoké. Máte nějaké podezření? Pak si všímejte hlavně těchto výstražných signálů!
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes