Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

5.3 items/day

Pauza ve vztahu: Skutečně představuje rozchod?

18:27
Pauza ve vztahu. Problém i přínos! Co všechno to obnáší a jak postupovat v případě, kdy partner s tímhle nápadem přijde? Za každých okolností mějte jasno v tom, na jaká pravidla přistoupíte!

Zadržujete močení? Koledujete si o potíže

17:19
Za volantem, při cestování v MHD, na důležité schůzi atd. Někdy prostě nemáme možnost odskočit si, když je potřeba, mnohdy ale zadržujeme močení i přesto, že máme toalety na dosah, což našemu zdraví rozhodně nesvědčí. Co všechno riskujeme, když si nedojdeme na záchod hned, když se nám začne chtít?

Za jak dlouho alkohol zmizí ze vzorku vašich vlasů

15:01
Všichni jsou varováni, aby opilí nesedali za volant. Drinky a vozidla zkrátka nejdou dohromady, a to hodně dlouho po konzumaci nějaké té tekuté dobroty. Za jak dlouho se z vašich vlasů dá poznat, že jste to na večírku přehnali? Stopy jsou zachované v řádech měsíců!

Královna Alžběta II. konečně předá vládu princi Charlesovi

13:50
Britská královna Alžběta II. oslavila letos třiadevadesáté narozeniny. Je obdivuhodné, že stále plní mnoho z oficiálních funkcí vládce Spojeného království a že je plní sedmašedesát let. Jenže sil jí měsíc po měsíci ubývá, proto se rozhodla, že po pětadevadesátých narozeninách využije Zákon o regentství z roku 1937 a učiní z prince Charlese prince regenta. Ten tak bude oficiálně vládnout Spojen...

Pozor na plavecké pomůcky pro děti. Některé mají opačný efekt

11:29
V dobré víře pořídíte dítěti rukávky, vestu, nafukovací kruh nebo jiné plavecké pomůcky, které by měly zachránit dítěti život v případě, že mu ve vodě dojdou síly. Jenže některé z nich mohou mít zcela opačný účinek. Dávejte si pozor, za jakých okolností pomůcky používáte a nikdy nenechávejte dítě bez dozoru!

Mějte oblečení i penály svých dětí pod kontrolou. Jak na hravé jmenovky do školy

5:37
Znáte to. Přijdete se svými dětmi ze školky či školy domů a zjistíte, že je vaše ratolest oblečena do úplně jiného svetru, než ve kterém ráno opustila dům. Zahájíte „vyšetřování“, který spolužák či spolužačka odešli domů v cizím svršku, a doufáte, že se ten váš najde. Jak takovým nepříjemnostem zabránit?

Mlsání pro psy, co chutná, pomáhá a prospívá zdraví

5:37
Psi jsou mlsouni a nejrůznější pamlsky jednoduše milují. Ať už na procházce, během tréninku nebo doma na gauči, drobná dobrota je potěší v podstatě vždy. Abyste mohli vašeho psího parťáka odměňovat chutnými, a hlavně zdravými pochoutkami, přišla značka Brit s pamlsky Brit Functional Snack. Ty nejen že skvěle chutnají, ale současně prospívají zdraví vašeho čtyřnohého parťáka.

Deset tipů, jak se zbavit stresu a úzkosti

22:54
Není dnes žádným tajemstvím, že stres a úzkost jsou nejen nepříjemné, ale dokonce i zdraví a životu nebezpečné! V žádném případě se je tak nevyplatí podceňovat, a proto jsme si pro vás připravili krátký článek s výběrem deseti tipů na odbourávání stresu.

Jak si snadno poradit s připáleným nádobím

17.July
Připálit hrnec nebo pánvičku se podaří čas od času každému z nás, mnohdy ale přes veškerou snahu nádobí skončí v koši. Existuje ale pár šikovných triků, jak navrátíte připálenému nádobí původní vzhled i funkci.

Seznam na dovolenou: Co nezapomenout přibalit do kufru

17.July
Jestliže máte v plánu každým dnem začít balit kufry na dlouho očekávanou dovolenou, nezapomeňte si do nich přibalit pár vychytávek, které vám pobyt v cílové destinaci zpříjemní. Co by vám na cestách nemělo chybět?

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

17.July
Mimořádné účinky piva využívaly v péči o vlasy už naše prababičky, které dobře věděly, že jim tento blahodárný zlatavý nápoj dokáže vykouzlit krásné, hebké a lesklé vlasy. Chcete tento zázrak také vyzkoušet? Pak se přihlaste do našeho testování. Hledáme 30 z vás! Jaké budou zkušenosti a recenze našich testerek?

Pupínky na hýždích a stehnech: Zbavte se jich u bez drahé kosmetiky

17.July
Trápí vás každodenní pohled na nehezké boláky rozeseté po vašich stehnech a hýždích? Nejste sami. Tento druh akné sužuje každého třetího člověka. Jen málokdo s tím ale něco dělá. Jak se nevzhledných pupínků zbavit a proč se nám vůbec dělají?

Plyšáci v dětských pokojích jsou semeniště roztočů

17.July
Má vaše ratolest na poličkách v pokoji také sbírku roztomilých plyšáků? Nebo ještě hůř, spí s nimi v posteli? Dávejte si pozor! Plyšové hračky jsou často velmi opomíjenými předměty při pravidelném úklidu domácnosti a přitom jsou plné prachu a dráždivých roztočů. Jejich nedostatečná údržba může u dítěte vyvolat nepříjemné alergické reakce.

Oblečení neperte, ani nedávejte do čistírny, radí návrhářka Stella McCartney

17.July
Stella McCartney patří k nejvýraznějším talentům současného britského oděvního designu. Sedmačtyřicetiletá dcera hudebníka Paula McCartneyho začínala v nejslavnějším londýnském krejčovství Savile Row Tailoring. Tříletá praxe ji tam prý naučila to, že se obleky nikdy nečistí a neperou. Z kvalitních látek se nečistoty odstraňují jemnými kartáčky. A ona sama je odpůrkyní praní či chemického čištěn...

Zlozvyk jménem kouření: A víte, co to dělá s vaším tělem?

16.July
Že kouření cigaret způsobuje rakovinu, to vědí i malé děti. Co dalšího se ale ve vašem těle odehrává, když nemůžete odolat chuti si zapálit, to už ví jen málokdo. Takže, co všechno svému tělu způsobujete, když si denně vytáhnete tu svoji desítku?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes