Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7,9 položek/den

Speciální akce od Prodietix pro čtenářky Bety.cz

23:54
Zaujal vás program Prodietix a ráda byste se do něj také zapojila? Máte jedinečnou šanci zpříjemnit si léto s novou postavou!

Soutěž se speciálem Hurá do plavek s Prodietix

23:54
Konečně se po týdnech úsilí začínají na vaší postavě projevovat první výsledky? Zhubli jste s proteinovou dietou Prodietix a chcete se odměnit? Co třeba rovnou novými plavkami! Soutěžte s námi o jeden ze tří poukazů v hodnotě 1 000 korun na nákup nových plavek na Tamsin.cz!

Výmluvy, kvůli kterým pořád nehubnete

23:54
Také si celý rok říkáte, že byste měla zhubnout, ale nějak se nemůžete odhodlat změnit svůj životní styl a začít se zdravou stravou a pohybem? Jaké jsou vlastně naše nejčastější výmluvy a jak je obejít?

Japonci versus Indové. Kdo je v ložnici nejspokojenější?

20:29
Jak se liší vnímání vlastního těla a milostného života napříč nejrůznějšími národy? Tak na tuto problematiku se zaměřil nedávný průzkum, kterého se účastnilo 13 tisíc lidí z celého světa. A výsledky jsou opravdu zajímavé!

Vodné a stočné. Vyznejte se v cenách, které vám draze učtují

19:20
Bez vody se neobejde žádná domácnost. Používáme ji každý den, ale často nemáme zcela jasno v tom, za co vlastně platíme – tedy jak se vypočítává vodné a stočné a jaká máme jakožto odběratel práva a povinnosti. Víte, jak se má dělat rozúčtování vodného v bytových domech? A co dělat, když máte podezření, že váš vodoměr měří chybně?

Zánět močových cest. Vyhněte se letošní léto téhle nepříjemnosti

17:05
Léto je kupodivu v květnu v plném proudu, a s ním už i dokonce koupání, mokré plavky a krátké sukýnky. Pro mnohé dámy a dívky velmi příjemné období. Ale stejně tak pro mnohé z nich strašák. Začíná sezona nepříjemných zánětů močových cest.

Onemocnění srdce u mladých žen. Výjimečné? Nikoli

14:48
K jednomu z děsivých příznaků stárnutí patří ostrá bolest na hrudi, která signalizuje srdeční záchvat. Ale co když se něco takového děje v produktivním věku? Nic neobvyklého! I mladé ženy mohou trpět onemocněním srdce! Je snad na vině těhotenství a kojení?

Do letadla s dětmi. Co je dobré vědět, než vyrazíte na dovolenou

13:40
Chystáte se na dovolenou s dětmi a přemýšlíte, jaký dopravní prostředek bude ten nejvhodnější? Odborníci radí letadlo, které děti snášejí lépe než zdlouhavé cesty v autě. Že si neumíte let s dítětem představit? Pak budete mile překvapeni, že i s malými pasažéry může být létání příjemný zážitek. Stačí jen dobrá příprava.

Hříva jako z reklamy. Tipy, které vám konečně zajistí zdravé vlasy

11:19
Pružné, silné a lesklé vlasy jsou zbožným přáním většiny z nás. Vlivem experimentů a nesprávné péče se však tento cíl občas zdá být zhola nemožný. Přitom stačí dodržovat pár základních pravidel.

Nákupy z druhé ruky na internetu. Jak je to s jejich reklamací

22.května
Sehnat knihu, která je již v knihkupectvích vyprodaná, značkovou kabelku za zlomek ceny nebo zboží, které bylo pouze někým rozbaleno, a je tudíž levnější – to jsou některé z důvodů, proč lidé nakupují na e-shopech s použitým zbožím. A že je jejich škála na internetu skutečně široká. Ale co když později zjistíte, že je výrobek vadný? Dá se použité zboží reklamovat stejně jako to nové?

Způsoby, kterými nad vámi partner získává převahu

22.května
Zdá se, že je neuvěřitelně snadné, aby jeden z partnerů začal ovládat toho druhého! K něčemu takovému v podstatě stačí hodně málo! Kdy se mít na pozoru a jak odhalit triky, s pomocí kterých pavouk číhá na svoji kořist?

Choďte na koncerty, prodlouží vám život až o 9 let

22.května
Pravděpodobně jste již slyšeli o výhodách hudební terapie spojené s léčbou stavů, jako je úzkost a deprese. Tušíte ale, co se stane, když vyrazíte na živé vystoupení? Takhle se dá prodlužit život až o devět let!

Večer plný dobrého jídla? Zvládněte rozbouřený žaludek i bez léků

22.května
S hezkým počasím přichází sezona grilování a hodování pod širým nebem. Znáte to – sejde se rodina, přátelé, všude hory dobrůtek z grilu či výtvory šikovných kuchařek a pekařek… A po noci hodování se probouzíte s žaludkem na vodě a bouřícím se zažíváním. Jak ho co nejrychleji postavit zase do latě?

Tmavé kruhy pod očima. Zbavte se jich konečně jednou provždy

22.května
Díváte se ráno do zrcadla a přemýšlíte, proč už zase kruhy pod očima připomínáte medvídka pandu? Za těmito „ozdobami“ může stát několik faktorů. A i když s některými si jen tak lehce neporadíme, nemusíme se vzdávat. I kruhy pod očima jdou řešit!

Okna bez chybičky. Tyhle tipy zajistí dokonalou čistotu beze šmouh

22.května
Pokud bychom hodnotili domácí práce z hlediska jejich oblíbenosti, mytí oken by se nejspíš na předních příčkách neumístilo. Není proto divu, že si tuto práci snažíme usnadnit, jak jen můžeme. Pomohou nejen osvědčené triky našich maminek, ale také spolehlivý pomocník. Takovým je Windomatic Power od Viledy, který vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze. Máte stejné zkuš...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes