Biják.cz

Popis:

bijak.blesk.cz

URL:

http://bijak.blesk.cz

Katalog:

Publikuje:

4,9 položek/týden

Berlinale uctí Menzela cenou za mimořádný přínos. V den jeho narozenin

6.února
Prestižní festival Berlinale oznámil, že ocení mimořádný přínos Jiřího Menzela (79) světovému filmu cenou Berlinale Camera. Tato cena se uděluje od roku 1986 a jejími laureáty se v minulých letech staly osobnosti světového filmu – herec a režisér Clint Eastwood, režiséři Sydney Pollack, Richard Linklater či Claude Chabrol, herci Jodie Fosterová, Isabella Rosselliniová, Daniel Day-Lewis, Geoffre...

Smrt matky a dvou dětí šetří jako vraždu! Těla v domě ležela týdny, našel je otec

6.února
Další rodinná tragédie! Úmrtí dvou žen a jednoho muže, kteří byli v pondělí objeveni v domě ve Zlíně, vyšetřuje policie jako vraždu. Příčinu smrti objasní nařízená pitva. Sousedé uvedli, že nikoho z trojice neviděli přes dva měsíce.

Výměna manželek: Pod vlivem alkoholu likvidoval byt!

6.února
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Brna, kterou tvoří Dáša (43), přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3). Na druhé straně se seznámíme s Pavlínou (45), Ondřejem (45), dcerami Anetou (16) a Laurou (10), kteří žijí v obci Hrčava na východě republiky. Rodinu z Brna přihlásila do Výměny manželek Dáša, její přítel účast dlouho odmítal, ale nakonec ho přemluvila. Druhou rodinu přihlá...

Kamarádství Witovské s manželkou Zemanova nejbližšího: Konflikt zájmů?

6.února
Světlana Witowská (45) a Alex Mynářová (34). První moderovala prezidentskou předvolební debatu, druhá je manželkou nejbližšího muže jednoho z kandidátů, současného prezidenta Miloše Zemana. Obě jsou velké kamarádky. Blesk zajímalo, jak se na toto propojení dívá Česká televize. Stanovisko? Nevadí jí to…

Absolonová zpívá pro školku v Keni: Proč se dala na charitu?

6.února
Monika Absolonová vystoupila v charitativním projektu, který pomáhá postavit školku v africké Keni. Co jí k tomu vedlo?

Janeček o Grossové nominované na Thálii: Ve stoje jí tleská i Vídeň!

6.února
Producent muzikálu Ples upírů a kmotr Natálie Grossové neskrývá radost z obrovského úspěchu Natálie Grossové, která byla ve svých patnácti letech nominována na Thálii.

Feničovi odstranili jméno z Febiofestu! Co na to říká?

6.února
Nový ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha, známého jako Febiofest, bude od zažitého označení ustupovat a bude se prezentovat jako festival hlavního města, Co na to Fenič?

Babiš řeší s Okamurou a komunisty referendum. A soud s teroristou Abdeslamem

5.února
Premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) čekají jednání o podpoře jeho druhé vlády. S komunisty a SPD Tomia Okamury bude řešit otázku obecného referenda. Zatímco ANO ho nechce připustit na otázky jako je odchod z EU, SPD a KSČM právě to požadují. A začal soud se Salahem Abdeslamem, který je podezřelým z teroristických útoků z listopadu 2015 v Paříži. Prokuratura pro něj chce 20 let natvrdo, Abdes...

Jiří Pomeje zhubl už 30 kg! Píchá si injekce do zavedené sondy v žaludku

5.února
Po operaci rakoviny hrtanu je stále hospitalizován v nemocnici. Protože ale žádné komplikace nenastaly, za pár dnů už Jiřího Pomeje (53) mohou doma přivítat jeho dvě holky – dcerka Anička (4) a manželka Andrea Pomeje (29).

Epidemiolog: Uprchlíci sem exotické nemoci nezavlečou, bojíme se toho zbytečně

5.února
Podle epidemiologa se lidé v Evropě zbytečně bojí exotických nemocí. Daleko větší hrozbou jsou choroby, které se běžně vyskytují kolem nás, jako např. je meningitida nebo i chřipka. V okolních státech momentálně řádí epidemie černého kašle a spalniček. A jak je to s obavami z nemocí, které by sem mohli zanést migranti?

Věra Jourová o budoucí vládě: „Podporu komunistů nebo Okamury odmítám“

5.února
Eurokomisařka Věra Jourová pečlivě sleduje vyjednávání hnutí ANO ohledně budoucí vlády. Jako členka hnutí, která v minulosti seděla i v jeho vedení, by totiž měla problém s tím, kdyby vládu podpořili komunisté nebo hnutí SPD.

Zpěvačka Tereza Mátlová na Českém plese: Do očí se jí nikdo nedíval!

5.února
O víkendu proběhl v pražském Obecním domě Český ples. Akce, na kterou se zejména ženy připravovaly velmi poctivě a muži se těšili, až své polovičky uvidí v krásných róbách. Zpěvačka Tereza Mátlová (43) zaujala rozhodně největším a nejnapěchovanějším výstřihem.

Nerozlučné moderátorky Mynářová a Witowská: Kámošky z fitka!

5.února
Dohromady je daly Kavčí hory. I když Alexandra »Alex« Mynářová (34) už moderuje na jiné televizní stanici, její přátelství s hvězdou prezidentského duelu České televize Světlanou Witowskou (45) neuhaslo. Fotografové Blesku dámy přistihli v družném hovoru na cestě z »fitka«.

Agáta Prachařová: Proč drží syna a malou dceru odděleně?

5.února
Agáta Prachařová už má dvě děti, ale není to vždycky úplně jednoduché. Proč teď musí obě své ratolesti držet odděleně? A co s i myslí o své mámě Veronice Žilkové, která má dětí pět?

Absolonová o synovi Tadeášovi: Budu strašná matka!

5.února
Zpěvačka Monika Absolonová se bojí, že až bude její syn trošku větší, bude strašná matka! Proč? Podívejte se na video!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes