Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

18,6 položek/den

Sklenaříková (46) těsně před porodem: V supermarketu si musela sednout na zem! Prozradila pohlaví miminka

12:28
Nejdříve dítě odkládala a dávala přednost kariéře. Když pak po něm zatoužila, vypovědělo tělo. Až nyní se po mnoha neúspěšných pokusech, bolesti a trápení zadařilo a 46letá topmodelka Adriana Karembeu Sklenaříková již za pár dní porodí svého prvního potomka. V rozhovoru pro francouzskou televizi prozradila mimo jiné pohlaví miminka.

Narozeninová fotka prince George (5): Obleček za 2500 korun spustí šílenství

9:40
Právě dnes slaví prvorozený syn prince Williama a vévodkyně Kate George své páté narozeniny. Krátce po půlnoci byla na oficiálním twitterovém účtu zveřejněna narozeninová fotka, která byla pořízena krátce po křtinách prince Louise. A dá se čekat, že opět spustí nákupní horečku…

Lucie Bílá o návratu ke staronové lásce: Syn Filip mi vynadal!

7:25
Lucie Bílá se zřejmě zalekla lásky od mladého svalnatce Radka Filipiho (35) a na pár týdnů mu dala distanc. Ale on se nedal a celou dobu o o ni usiloval, až dosáhl svého. Největší problém s tím měl její syn Filip (23).

Bartoška léta skrývá poruchu! O co jde, vyzradil Donutil

7:25
Herec Jiří Bartoška (71) má tajemství, o kterém nikdy nemluvil. Zřejmě se za svou nedokonalost stydí. Jenže teď všechno propálil jeho kolega a kamarád Miroslav Donutil (67).

Zpěvačka Jitka Boho: Ukázala bydlení a prozradila tajemství: Plánujeme další dítě!

7:25
Největší kočka ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas zpěvačka Jitka Boho (26) bydlí s manželem hudebníkem Lukášem (33) a dcerou Rosálií (2) v domku za Prahou.

Milionářka Plíšková před sňatkem s Hrdličkou: Pojistila si majetek?

5:07
Jen tenisem si Karolína Plíšková (26) vydělala už 280 milionů korun. V tom panuje mezi novomanžely Hrdličkovými obří nepoměr, i když to je právě Michal (29), kdo má jako její manažer peníze pod palcem.

Hvězda Kameňáků Václav Glazar (†65): Trpěl nouzí! Před smrtí prodal byt i s nábytkem!

20:36
Umřel chudý jako kostelní myš! Herec a kabaretiér Václav Glazar (†65), který proslul třeba jako falešná jeptiška v Troškově Kameňáku, po sobě nic nezanechal. Bytu se zbavil tři měsíce před smrtí a jinak nic neměl.

Česká Barbie podstoupila další zákrok! Nechala si zúžit obličej, aby nevypadala tlustě

19:27
Česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) podstoupila další neinvazivní zákrok. Tentokrát si nechala vylepšit obličej. Měla pocit, že jí kamera přidává kila a její tvářička nevypadá štíhle.

Manželka by rodila ostošest, prozradil oslavenec Petr Janda! Dočká se dalšího dítěte?

18:54
Věkový rozdíl jim sice obvykle nevadí, na jedné věci se teď ale kvůli němu nemůžou shodnout. Manželka Petra Jandy (76) Alice (36) by totiž chtěla mít další dítě. Jenže zpěvák už dalšího potomka nechce!

Herečka Regina Rázlová (71) šokovala: Chci umřít na jevišti!

17:08
Dlouhá léta nemohla hrát, tak si to nyní vynahrazuje. Regina Rázlová (71) jde z role do role a nehodlá se šetřit. Nejenže tím herečka riskuje své zdraví, ale navíc už prý přemýšlí i nad svou smrtí!

Miss Kateřina Sokolová o svém autistickém bratrovi: Opustila ho matka!

15:28
Když se u bratra Kateřiny Sokolové (29) Radovana (10) přišlo na to, že je nízkofunkční autista, opustila ho matka. A tak veškerá péče spadla na jeho otce. A zřejmě to i dohnalo Katku, aby založila nadační fond, jež pomáhá autistickým dětem.

Mám mindráky, přiznala Prachařová! Ukázala se neučesaná a po týdnu bez líčidel

21.července
Léto a dovolená přímo vybízí k tomu, aby člověk vypnul, nic neřešil a neplýtval čas ani zkrášlováním. Stejně to udělala i herečka a zpěvačka Mariana Prachařová (24), která se teď fanouškům ukázala zcela nenalíčená!

George Michael (†53) spáchal sebevraždu o den dřív, než jsem ho našel, tvrdí jeho skandální milenec

21.července
Skandální milenec zesnulého George Michaela (†53) je opět na scéně. Fadi Fawaz tvrdí, že slavný zpěvák spáchal sebevraždu 24. prosince 2016 a že ležel mrtvý v posteli celý den, než bylo jeho tělo nalezeno. Byl to prý jeho pátý pokus vzít si život, který se mu povedl.

Meghan Markle: Tajná cesta do USA bez Harryho! Pak hned dítě

21.července
Meghan Markle (36) údajně ještě letos vycestuje do Ameriky. Navštíví ji před oficiální návštěvou s princem Harrym (33), kterou si naplánovali na rok 2019. Proslýchá se, že během neoficiálního výletu chce v New Yorku a Los Angeles „potkat rodinu a přátele“. Prý se chce podívat do Států ještě dřív, než se stane matkou. A to má být už příští rok.

Postelový suchar Jan Neruda? Ženy miloval jen přes „sextovky“

21.července
Jak lvové bijem o mříže – kdo by si nepamatoval památnou stejnojmennou báseň z Nerudových Písní kosmických (1878), kterou Jiří Sovák procítěně recituje ve filmu Marečku, podejte mi pero? Ale nechme teď být hrdobce hrdobci a pojďme se podívat na zoubek a vztahy slavného básníka Jeníka Nerudy (†57).
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes