Blesk.cz

Description:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

24.7 items/day

Záhada neposlušných ňader Petry Němcové: Na selfíčkách huj, ale jinak...

9:39
Výstřih krásné modelky Petry Němcové (39) budí zájem a rozpaky zároveň. Štíhlá plavovláska nemá problém s odhalováním svého těla, otázkou však zůstává, zda je to dobrý nápad. Její drobná ňadra jsou totiž poněkud povislá, koneckonců rok před čtyřicítkou už na ně začíná notně působit gravitace, a v kombinaci s jejím kostnatým hrudníkem je to občas dost smutný pohled....

Otevřená zpověď Dary Rolins o rozchodu i autonehodě: Musela jsem z toho pekla utéct!

9:02
Udělala chybu a pořádně za ní zaplatila. Poté, co Dara Rolins (46) způsobila autonehodu, při níž tragicky zemřel člověk, se jí začal rozpadat i vztah s otcem své dcery. Nyní otevřeně promluvila o tom, jak to celé zvládla.

Odbornice si vzala na paškál výkon hokejových expertů! Chtělo by to rozcvičku, pobízí je

8:25
Celé Česko žije MS v hokeji a výjimkou není ani jazyková lektorka Jana Postlerová (75). Na paškál si vzala hostující experty ve studiu ČT Milana Antoše (49), Davida Pospíšila (47), Petra Hubáčka (39) a Martina Procházku (47).

Už nemohla mlčet! Dvojče Bartošové (†48) Ivana promluvila poprvé od Ivetiny smrti

6:42
Na veřejnosti se dvojče tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Ivana (53) objevovala málokdy, po smrti sestry se ale stáhla do ústraní úplně. Až teď, po pěti letech od zpěvaččiny sebevraždy, pronesla první slova. A nedržela se zpátky!

Natálka Grossová o nových vztazích maminky Šárky (49): Takhle to teď má!

6:07
Dva roky po smrti Stanislava Grosse (†45) se Šárka objevila s novým partnerem Janem Plicnerem (45). Vztah ale dlouho nevydržel, a vdově tak dělá společnost mladší dcera Natálie (16). Ta prolomila hradbu mlčení a řekla, jak to její maminka má s chlapy.

Agáta Prachařová po útěku do Izraele: U mámy Žilkové narazila!

5:33
Poté, co ji opustil manžel Jakub Prachař (35), rozhodla se Agáta (34) hledat útěchu u mámy až v dalekém Izraeli. Veronika Žilková (57) je ale nekompromisní! Co jí řekla?

Jágrova schovanka Kovandová přiznala vztah s hokejistou: Je nám spolu hezky

22:06
Finalistka České Miss Lucie Kovandová (25) se před čtyřmi lety proslavila nocí u Jardy Jágra (47). Dnes už to bere jako minulost, která jí pomohla dostat se do povědomí, a v jejím životě je už jen jeden hokejista, a to Petr Holík (27) z Komety Brno.

Proč Marvan (†73) piklil proti Burianovi (†70)? Nechtěl hrát druhé housle!

20:23
Jaroslav Marvan byl muž plný protikladů. Rodák z pražského Žižkova, od jehož smrti uplynulo 21. května 45 let, se do roku 1926 živil jako úředník Zeměpisného ústavu a Ředitelství pošt, aby se poté stal jedním z pilířů Divadla Vlasty Buriana. Se svým principálem hrál nejen na divadle, ale i v jeho nejslavnějších filmech, kde mu zdařile přihrával a sekundoval v rolích pedantických šéfů, inspektor...

Smrt mu sluší?! Dlouhý s Halbichem si utahují z pohřbů v Národním divadle!

19:12
Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem. Takový podtitul má nová česká komedie Smrt mu sluší, kterou ve Švandově divadle v těchto dnech zkoušejí herci Michal Dlouhý (50) a Kamil Halbich (52).

Poslední dny na svobodě: Tomáš Řepka musí za mříže už do týdne!

18:39
Tvrdil, že je nevinný, ale do vězení přesto nastoupí s hlavou vztyčenou. Teď má exfotbalista Tomáš Řepka (45) šanci svým slovům dostát. Údajně by totiž měl výkon trestu zahájit již do týdne!

Zhuntované tělo Partyšové po rozvodu: 49 kg a nemoc, která zabíjí!

18:04
Rozvod se zámožným podnikatelem Danielem Farnbauerem s Gábinou Partyšovou (40) zamával a její váha výrazně klesla. Do toho se objevila vážná nemoc, která moderátorku vyděsila. Uvědomila si, že onemocnění může být i smrtelné.

John Wick 4 je skutečností: Do kin si prostřílí cestu v roce 2021

16:20
V kinech právě úřaduje třetí díl hyperakční série John Wick, který se stal nejúspěšnějším filmem současnosti. Pistole hlavního hrdiny ještě nestihly ani vychladnout, ale tvůrci už oznámili, že se diváci dočkají čtvrtého dílu. John Wick 4 dorazí do kin v roce 2021.

Královna šílených kostýmů: Zpěvačka Katy Perryová vynesla 76 paruk, lustr i hamburger!

16:20
Americká zpěvačka Katy Perryová (34) převzala žezlo po kolegyni Lady Gaga a stala se jednoznačně nejodvážnější ženou v showbyznysu, pokud jde o výběr šatů na společenské akce. Poté, co doslova zazářila coby lustr na prestižní módní akci Met Gala, šokovala na vystoupení soutěže American Idol, kde si oblékla obří háro, které bylo složeno ze 76 blonďatých paruk.

Vignerová s Kolečkem musí ubrat? Rozhodli se pro tvrdý detox!

16:20
Misska Aneta Vignerová (31) drží basu se svým partnerem Petrem Kolečkem (35). Ten už léta držel tzv. suchý únor, ale letos mu do toho jak uragán vtrhla láska, a tak se rozhodl, že si detox naordinuje na květen. A jeho kráska se rovněž vzdala alkoholu.

Krampolův manažer: Hrůza, co s Hankou v Tunisku provádějí! Vždyť je vážně nemocná!

16:20
Zdravotní stav manželky Jiřího Krampola (80), Hanky (57), vzbuzuje obavy nejen u jejího manžela, ale také u jeho dlouholetého manažera Miloše Schmiedbergera. Na sociální síti vyjádřil smutek nad Hančinou prezentací v Tunisku, kam odjela s pořadateli soutěže Muž roku. „Je mi to líto, ale nemám s tím nic společného,“ říká.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes