Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

22,9 položek/den

Nevyléčitelně nemocná Kadeřávková (21) z Ulice: Ničí mi to žaludek strašným způsobem

5:37
Denně bere i 17 pilulek, trpělivě snáší bolest po zavádění kapačky. Anně Kadeřávkové (21) lékaři objevili lymskou boreliózu v posledním stadiu. Oslovený odborník deníku Aha! potvrdil, že situace může být vážná.

Zemětřesení v českém showbyznysu: Zrušili Českého slavíka!

5:04
Tohle Karel Gott (79) opravdu nečekal! Možná si už pomalu připravoval děkovnou řeč a klícku na 43. zlatého Českého slavíka, ale... Anketa se letos neuskuteční! Pořadatel Slavíky zrušil!

Královnu Alžbětu II. čeká opět svatba: Zásnuby oznámila další princezna

20:03
Jednu ostře sledovanou svatbu svého vnuka prince Harryho s americkou herečkou Meghan už má britská královna Alžběta II. za sebou, nyní se bude připravovat na další. Královská rodina tentokrát vystrojí veselku Lady Gabriella Windsor (37), dceři Alžbětina bratrance, prince Michaela z Kentu.

Rytmusova Jasmina přiznala nejkrásnější den života! Pravda o těhotenství

19:29
Přítelkyně rappera Patrika Vrbovského (41) Jasmina Alagaič (28) vyjádřila své pocity štěstí na sociální síti. Okamžitě každého napadlo, že to je oznámení těhotenství s Rytmusem. Jak to tedy moderátorka myslela?

Dotčený "kůžičkář" Láďa Hruška: Chtěl na Primě nový kšeft, ale ostrouhal

19:29
Není kutil jako kutil. Ten ztělesněný Václavem Postráneckým (75) se dostal do seriálu Krejzovi, a ještě k tomu jako jeho hlavní hvězdou. Láďa Hruška (40), který má také na Primě kutilský pořad, utřel. A teď je dotčený...

Obří bolest Lucie Vondráčkové: Plekanec si syny vodí k milence! Šafářová už bydlí u něj...

18:55
Už několik týdnů hýbe Českem rozvodová bitva ostře sledovaného VIP páru – Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35). Poté, co Blesk uveřejnil rozhovor s právní zástupkyní hokejisty Lenkou Radoňovou, nám zaslal velmi obsáhlé stanovisko k celé věci také právní zástupce Lucie Vondráčkové Petr Machálka. A ostře se vymezil k některým informacím, které v kauze zazněly.

PLNÉ ZNĚNÍ: Stanovisko právního zástupce Lucie Vondráčkové

18:55
Stanovisko právního zástupce Lucie Vondráčkové, JUDr. Ing. Petra Machálka Ph.D,advokáta ke kauze manželů Plekancových:

Bočanová si přivodila zranění! Spáleninu ve tvaru srdce nechce vyléčit

18:55
O tom, že kulma je docela nebezpečná věc, už něco ví Mahulena Bočanová (51). Ta si totiž kvůli ní přivodila bolestivé zranění a čelo jí nyní hyzdí jizva. Naštěstí herečka dokáže brát vše s humorem!

Silikonová Mesarošová porodila: Chlapec přišel na svět o týden dřív!

18:19
Podle výpočtů lékařů modelce Dominice Mesarošové (33) zbýval do porodu ještě týden. Ale chlapeček, kterého nosila pod srdcem, se rozhodl přijít na svět dřív. Modelka dneska porodila syna.

Krampolová bez pití nevydržela ani čtvrt roku: Znovu se "topila" ve víně

18:19
Na zákazy lékařů Hana Krampolová (57) kašle. A stejně tak na své zdraví. Už jednou absolvovala protialkoholní léčbu a kvůli antidepresivům skončila v blázinci. Před necelým čtvrtrokem pak začala abstinovat a tvrdila, že svému choti tím dělal ten nejlepší dárek. Jenže teď nabyla dojmu, že už je zdravá a s chutí si dopřává jednu sklenku vína za druhou.

Fešák Igor Orozovič v sedmém nebi: Spousta chlastu a líbání dvou holek

17:45
Pořádný mejdan si užil herec Igor Orozovič (34), který měl o zábavu postaráno. V Divadle pod Palmovkou, kde se večírek konal, byl v obležení žen, dokonce přihlížel dívčí líbačce. On sám se však objímal s hereckými kolegy.

Moderátorka Kloubková: S přítelem plánují dítě, ale společnou domácnost ne

17:12
Oba mají dítě z předchozích vztahů a rádi by měli i společné. Moderátorka zpráv na Nově Kristina Kloubková (41) a choreograf Václav Kuneš (43) by klidně třetí dítě zvládli, ale doposud ještě nenašli odvahu se sestěhovat.

Nika z Prostřeno!: Televize ze mě udělala zlou, protože jsem Slovenka

16:36
Diváci Prostřena mladou vegetariánku Niku Vujisic odsoudili za její hádky se soupeřkou, neschopnost uvařit a její arogantní a povýšené chování. Blogerka teď přišla s tím, že televize ji záměrně poškodila a udělala z ní pomocí střihu zápornou postavu, jelikož je původem Slovenka!

Hvězda francouzských komedií Pierre Richard přiletěl do Prahy! Přivezl i krásnou manažerku

16:36
Rok se s rokem sešel a francouzský komik Pierre Richard (84) je opět v Praze. Stejně jako před rokem i letos přivezl vína ze svých vinic. Doprovod mu dělá velmi půvabná manažerky. Manželka Ceyla zůstala doma.

Radostné setkání Gotta s Bohdalovou: Polibek, objetí a mistrův hlasitý smích

16:03
Tak široký úsměv na tváři Karla Gotta (79) dlouho nikdo nevykouzlil. Mistr se na křtu nové knihy Jiřího Krampola (80) setkal s Jiřinou Bohdalovou (87) a v její společnosti se zajíkal smíchy. I herečka se skutečně dobře bavila a navíc si pochutnala na čokoládovém dortu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes