15
new stories - click to show

Blesk.cz

Description:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

18.6 items/day

Dítě luxusu Stella Belmondová (18): Sexy po tatínkovi!

13:05
Ani ne devatenáctiletá modelka Stella Belmondová svého slavného tátu rozhodně nezapře! Dívka podědila krásu i sebevědomí... A také nemalou sumu peněz.

Mišík na červeném koberci s dcerou Kubelkové: Zmaloval se víc než Natálka!

11:26
Na premiéře filmu Banger v Karlových Varech nesměla chybět ani hlavní hvězda, herec a zpěvák Adam Mišík (25)! Doprovodila ho jeho nová partnerka, krásná dcera Ivy Kubelkové (45), Natálie Jirásková (17).

Vdova (55) po Žbirkovi (†69) otevřeně: Co mě zachránilo před zhroucením!

11:26
Meky Žbirka (†69) už sice zpívá v hudebním nebi, svou manželku Katku (55) ale stále zaměstnává! Vdova prozradila, že dosud stále postupně plní jeho přání. A má plné ruce práce!

Hlavu samá kudrlinka a sladkých 16! Poznáte slavnou hollywoodskou krásku?

11:26
Tento týden oslavila 55. narozeniny, její kariéra pokračuje 40. rokem. Během ní nasbírala zhruba tolik cen včetně Oscara pro nejlepší herečku (2002). Takhle vypadala roku 1983, když šel do kin její druhý film. Poznáte, kdo to je?

Slavná moderátorka Ulrika Jonssonová (54): Jako Kendall Jennerová v rouše Evině!

5:25
Když může ona, proč ne já? To si řekla britská moderátorka se švédskými kořeny Ulrika Jonssonová (54). Nechala se inspirovat topmodelkou Kendall Jennerovou (26) a na instagram nahrála velmi pikantní záběr: zapózovala při opalování v rouše Evině!

Krásná dcera Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové Anička: Nohy dlouhé až do nebe!

5:25
Z fleku by mohla na titulní stránky módních časopisů. Anna Dvořáková (19) vyrazila za krásami Srí Lanky a předvádí tam dokonalou postavu s nohama dlouhýma až do nebe. Tatínek, oblíbený herec Jiří Dvořák (55), je na dceru právem pyšný.

Vnučka oscarového režiséra Formana (†86) Antonie (24): Vzácné chvíle s dědečkem a život v karavanu!

5:25
Mladá, krásná a talentovaná. Přesto, že ve svých čtyřiadvaceti letech už získala svého prvního Českého lva, spojují si lidé její jméno velmi často s jejím dědečkem, oscarovým režisérem Milošem Formanem (†86). Herečka Antonie Formanová Blesku prozradila zákulisí nového velmi sexuálně otevřeného filmu s Hanou Vagnerovou (39), který měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech,…

Exmilenci Jágr a Verešová ve Varech: První setkání 20 let po rozchodu!

5:25
Karlovarský filmový festival přiláká každý rok celou řadu milovníků české i zahraniční kinematografie, celebrit, co se zde hodlají blýsknout v té nejlepší formě, v těch nejdražších šatech a s těmi nejlepšími šperky... a také zde dochází k mnoha i často velmi nečekaným setkáním. Třeba bývalých milenců!

Žhavé focení Barbie Jessicy Alvesové, která bývala Kenem: Korále místo podprsenky!

16:57
Plastikami notně vylepšená Jessica Alvesová (38), která přišla na svět jakožto Rodrigo a postupně se měnila na živoucího Kena, než o sobě zjistila, že je ve svém nitru spíše Kenovou souputnicí Barbie, opět provokuje. Prsa si zakryla pouze náhrdelníkem!

Hvězda Pirátů z Karibiku ve Varech: Geoffrey Rush přiletěl v roušce! Fanoušky u hotelu zklamal

15:51
Světoznámý australský herec Geoffrey Rush (70) je v Česku! Dorazil totiž na 56. ročník MFF Karlovy Vary, kde bude oceněn Křišťálovým glóbusem za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. A Blesk byl u toho, když s ním přistálo letadlo!

Epicentrum: Vnučka oscarového režiséra Antonie Formanová o dědečkovi Milošovi i osudové nabídce

15:51
Antonie Formanová je herečka nejen zvučného jména, ve svých dvaceti čtyřech letech už má na svém kontě jednu z hlavních rolí ve filmu Dukla 61 a tento rok získala i svého prvního Českého lva. Na festival do Karlových Varů přijela s Hankou Vagnerovou (39) představit nový film Hranice lásky. Jak se jí snímek plný nahoty natáčel? Jaké bylo vyrůstat v proslulé umělecké rodině i jaký byl Miloš Forman …

Jiráčková ohromila Vary: Barbie nezklamala!

5.July
Téměř rovnou z operačního sálu na karlovarský festival. Česká Barbie Gabriel Jiráčková (22) před několika dny na slovenské klinice podstoupila další neinvazivní zákrok v obličeji, který se nazývá foxy eyes (kočičí oči).

Noční tah kolonádou: Mišík se rozjel před slavnou „tchyní“ Kubelkovou! Erotické dusno

5.July
Mladá láska, to je ráj! Nejnovějším zamilovaným hrdličkám patří zpěvák Adam Mišík (25), po jehož boku se nově objevuje vnadná dcera (17) modelky Ivy Kubelkové (45). Jak si všichni společně užili jeden z večerů na karlovarské kolonádě? No... byla to divočina!

Finalisté SuperStar na jednom mole! Vaňková, Issa a Nosková ukázali těla

5.July
Na jednom přehlídkovém mole se sešli hned čtyři finalisté SuperStar. Ne jako zpěváci, ale jako modelové. Sámer Issa (36), Michaela Nosková (39), Šárka Vaňková (36) a Jan Bendig (28) předvedli, jak jim to „šlape“.

Jiřina Bohdalová: Neumím nosit cizí věci

5.July
K Mezinárodnímu filmovému festivalu v Karlových Varech neodmyslitelně patří slavné hvězdy, honosné večerní šaty, drahé šperky a poslední roky i oblíbená talk show Libora Boučka v IQOS lounge. Letos se do křesla pro hosty posadila populární herečka Jiřina Bohdalová, která prozradila, odkud má šaty a se zpěvačkou Darou Rolins zavzpomínala na první setkání.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes