Blesk.cz

Popis:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

16,9 položek/den

Sklenaříková (46) těsně před porodem: Kolaps v supermarketu! Řekla, co se jí narodí

9:49
Nejdříve dítě odkládala a dávala přednost kariéře. Když pak po něm zatoužila, vypovědělo tělo. Až nyní se po mnoha neúspěšných pokusech, bolesti a trápení zadařilo a 46letá topmodelka Adriana Karembeu Sklenaříková již za pár dní porodí svého prvního potomka. V rozhovoru pro francouzskou televizi prozradila mimo jiné pohlaví miminka.

Meghan chce po vzoru Diany nosit kalhoty: Harry zuří!

9:49
Meghan už několik týdnů testuje, co všechno si jako novopečená příslušnice královské rodiny může dovolit. Královští novomanželé se v říjnu mají vydat na turné po Austrálii a Meghan si do šatníku nakoupila řadu kalhotových kostýmů. Jenže to se moc nelíbí Harrymu a prý ani dalším příslušníkům rodiny.

Karel Gott srší zdravím: Po dovolené hned na kšeft

9:13
Poprvé po svých narozeninách a dovolené se objevil na veřejnosti! Opálený a odpočatý Karel Gott (79) zazpíval včera v boskovickém letním kině.

David slavil narozeniny se synem: Doutníkový mejdan přerušila Vendula

6:58
Pánskou jízdu si udělal Michal David se svým synem Petrem Kratejlem. Hitmaker tak znovu slavil své osmapadesátiny a bezpečnostní ředitel Pražské vodohospodářské společnosti zase svoje dnešní šestatřicátiny.

Módní policie: Která z hvězd je v trestu dnes?

6:25
Mediálně známé persony, veřejnost oslovující i dráždící osobnosti, rozličné figurky showbyznysu i politiky, nastavují na akcích svými outfity, vzhledem, image zrcadlo vkusu, jenž u nás panuje. Nejinak tomu bylo na prestižním Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, jenž po sobě zanechal dlouhou stopu módních i společenských zážitků a bez známých, jej vyhledávajících tváří se neobešel. Stejně tak bez...

I se zlomenou kyčlí a ramenem chce Eva Pilarová (78) zpívat: Na jeviště mě donesou!

5:19
Ani dvě vážné zlomeniny ji nezastaví od zpívání! Eva Pilarová (78), které v nemocnici operovali levou kyčel a rameno, je rozhodnutá stůj co stůj vystupovat. I kdyby ji na jeviště měli donést.

Těhotná Dominika Mesarošová: Poslední tajemství jejího stavu odtajněno!

21:29
I když se snažila, aby její poslední tajemství nikdo neodhalil, tak nakonec sama povolila. Sexbomba Dominika Mesarošová (32), která je v sedmém měsíci těhotenství, na tradiční party prozradila, jakého pohlaví bude její první miminko.

Pišta z Chalupářů, kterému Bočanová ukradla koloběžku: Menšík ho učil pít víno!

20:23
V Chalupářích mu Mahulena Bočanová (51) ukradla koloběžku, aby ho potrestala za to, že ji nechtěl nikomu půjčit. Malý Pišta alias dětský herec Bolek Skalski (52) už se herectví nevěnuje, na natáčení legendárních Chalupářů ale rád vzpomíná! Nejvíce na Vladimíra Menšíka (†58), jemuž hrál syna ještě ve filmu Bouřlivé víno!

10 nejdražší rozvodů celebrit: Kdo z nich přišel o 168 milionů dolarů?

19:16
Svatební den. Bílé šaty. Smoking. Hosté, kteří s námi sdílí radost, a víra, že takhle zalité sluncem s bílými holubicemi v pozadí to bude napořád. A pak se jednoho rána člověk probudí do zamračeného dne, slunce je v tahu a holubice cvrlikají na jiné střeše. Sňatek je taky byznys, a pokud si ho celebrity dobře nepojistí, může se taky stát, že když se čirá láska rozplyne, zůstanou oči pro pláč a ...

Elán slaví padesátiny, ohlašuje poslední turné a tvrdí: Máme to rádi, ženských jsme si užívali!

18:08
Kapelu založili v osmé třídě základní školy a už tehdy měli jasný cíl se proslavit. A to se jim rozhodně povedlo. Elán neboli Jožo Ráž (63), Vašo Patejdl (63) a Ján Baláž (66) letos slaví neuvěřitelných padesát let od založení. Pro populární skupinu to ale prý budou narozeniny poslední.

Zraněná Monika Marešová: Místo povalování na pláži, zdraví z nemocnice!

15:53
Exmanželka Leoše Mareše (42) Monika (43) tráví léto na nemocničním lůžku. Před několika dny se ošklivě zranila na vodních lyžích, byla operována a několik dní si poleží v motolské nemocnici.

Zranění zpěvačky Evy Pilarové (78): Komplikace po vážném úrazu!

14:42
Jedním nešťastným pádem si přivodila hned dvě vážné zlomeniny! Eva Pilarová (78) si kromě levé kyčle polámala i levé rameno! Na sále zpěvačku operovali čtyři hodiny.

Narozeninová fotka prince George (5): Obleček za 2500 korun spustí šílenství

22.července
Právě dnes slaví prvorozený syn prince Williama a vévodkyně Kate George své páté narozeniny. Krátce po půlnoci byla na oficiálním twitterovém účtu zveřejněna narozeninová fotka, která byla pořízena krátce po křtinách prince Louise. A dá se čekat, že opět spustí nákupní horečku…

Lucie Bílá o návratu ke staronové lásce: Syn Filip mi vynadal!

22.července
Lucie Bílá se zřejmě zalekla lásky od mladého svalnatce Radka Filipiho (35) a na pár týdnů mu dala distanc. Ale on se nedal a celou dobu o o ni usiloval, až dosáhl svého. Největší problém s tím měl její syn Filip (23).

Bartoška léta skrývá poruchu! O co jde, vyzradil Donutil

22.července
Herec Jiří Bartoška (71) má tajemství, o kterém nikdy nemluvil. Zřejmě se za svou nedokonalost stydí. Jenže teď všechno propálil jeho kolega a kamarád Miroslav Donutil (67).
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes