15
new stories - click to show

Blesk.cz

Description:

Blesk.cz - čtěte více!

URL:

http://www.blesk.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

18.5 items/day

Pohřeb Libušky Šafránkové (†68): Kvůli rakvi mění u kostela schody!

1:19
Noční můra rodiny Libuše Šafránkové (†68) a organizátorů jejího pohřbu je, zdá se, zažehnána! Po obhlídce zdevastovaných schodů u kostela sv. Anežky v Praze na Spořilově, na které Blesk upozornil, se technici vrhli na jejich provizorní opravu.

Zorka Hejdová dva měsíce po porodu hubená jako lunt! 12 kilo pryč díky speciální dietě

21:01
Během těhotenství kila nahoru doslova letěla, ale Zorka Hejdová (30) si z toho nic nedělala, prostě si to užívala se vším všudy. O to víc je překvapivé, že pouhé dva měsíce po porodu syna Nikolase je hubená jako lunt.

Princ William neboli miláček veřejnosti slaví 39 let: Otcovství i starosti s bratrem ho změnily!

20:29
Britský princ William slaví 39. narozeniny. Věčný kliďas, a to navzdory vleklému trápení s bratrem, se řadí mezi nejoblíbenější členy královské rodiny (hned po své manželce Kate, samozřejmě). Jak šel s následníkem britského trůnu čas?

První Den otců od smrti Philipa (†99): Charles si „vzpomněl“ na Harryho, Alžběta ukázala krále (†56)

18:48
Královská rodina o víkendu oslavila první Den otců bez zesnulého prince Philipa (†99). V mnoha příspěvcích na sociálních sítích si připomněli nejen jeho památku, ale také například otce Alžběty II. (95) krále Jiřího VI. (†56).

Herec Nicolas Cage truchlí: Zemřela mu maminka (†85)! Tanečnici sužovaly schizofrenie a deprese

18:15
Hollywoodský herec Nicolas Cage (57) přišel o milovanou matku. Joy Vogelsangová zemřela ve věku 85 let. Tanečnice většinu svého dospělého života trpěla schizofrenií a silnými depresemi.

Představitel Gunthera z Přátel trpí rakovinou prostaty: Ochrnul na dolní část těla!

17:43
Představitel blonďatého barmana Gunthera z kultovního seriálu Přátelé bojuje s rakovinou prostaty ve čtvrtém stádiu. O tíživé diagnóze promluvil jen tři týdny po dlouho očekávaném shledání všech herců.

Jitka Nováčková zasadila ťafku influencerům: Peníze a konzum vítězí nad ekologií!

16:38
Modelka Jitka Nováčková (29), co se od svého odchodu do Řecka proměnila v influencerku a youtuberku, překvapila svým střízlivým pohledem na placené spolupráce. Sociální sítě se totiž hemží reklamami, ona však prý raději sáhne po zboží z druhé ruky…

Zesnulou Divíškovou (†84) oplakávají tři dcery i manžel: Odešla čistá a sladká, v pravé poledne

15:00
Zesnulou Ninu Divíškovou (†84), hvězdu seriálů Vyprávěj, Ulice nebo Gympl oplává její dcera Adéla i manžel Jan Kačer (84). Herečka, která dlouho bojovala s Alzheimerovou chorobou, podle nich zemřela doma.

Zemřela Nina Divíšková (†84), babička z Vyprávěj a manželka Jana Kačera

14:28
Zemřela herečka Nina Divíšková, manželka Jana Kačera (84). Bylo jí 84 let. Už dlouhá léta bojovala s Alzheimerovou chorobou. Naposledy si zahrála v roce 2016 ve filmu Manžel na hodinu. Informaci Blesku potvrdil sám Kačer. „Zemřela dnes po poledni, příčinu smrti zatím neznám, teprve ji bude určovat koroner,“ řekl zdrcený herec.

Usmíření s Harrym Charles odmítá! William ho přetrpí...

13:22
Princ Harry (36) opět míří z Ameriky do Anglie, kde se má společně s bratrem Williamem (38) účastnit odhalení sochy jeho mámy, zesnulé princezny Diany v den, kdy by slavila šedesátiny. Na slavnostním ceremoniálu 1. července se však nepotká s otcem Charlesem (72), který zůstane ve Skotsku.

Slavní opěvovali své otce: Prachařovou si spletli s Rybovou, Pavlásek šokoval podobou!

12:49
Na třetí neděli v červnu, tedy 20. června, připadl letos svátek opěvující otcovství. Na své táty si vzpomněly i některé celebrity a kromě společných fotek přidaly i několik milujících slov.

Zesnulá herečka Libuše Šafránková (†68): Pocta v rodném městě!

11:44
Do rodiště ve Šlapanicích u Brna jezdila poslední roky sporadicky, byť tam Libuše Šafránková (†68) měla dům. Dokonce odmítala přijet i mezi rodáky na tamní slavnosti. Přesto ji tam teď chtějí pohřbít a uspořádat výstavu.

Tereza Brodská úplně nahá: Herečka zveřejnila odvážný snímek z bazénu!

11:44
Přestože před nedávnem Tereza Brodská (53) otevřeně hovořila o výrazném příbytku na váze, částečně kvůli roli, částečně kvůli zranění a špatné životosprávě, teď zveřejnila velice odvážný snímek z letního koupání, kde po přebytečných kilech není ani památky.

Zemřel člen skupiny Tatu! Příčinou smrti je prý covid

8:28
Bývalý kytarista ruské hudební skupiny Tatu, skladatel, textař a producent Maxim Galsťjan zemřel tento víkend, oznámil dnes internetový list Gazeta.ru s odvoláním na hudebníkovy kolegy. Oficiálně nebyla příčina kytaristovy smrti uvedena, ale na sociálních sítích se podle deníku v souvislosti s úmrtím objevila varování „neignorovat příznaky nemoci", protože „ohavný koronavirus nešetří ani mladé,...

Středočeské Prostřeno! jako válka generací: Zkušenost versus experimentující mládí, a jedna rýpavá kritička

5:47
Prostřeno! z Prahy a středních Čechách bude doslova generačním střetem. Dva teenageři proti starším účastníkům. A právě nejstarší soutěžící na sebe už první večer upozorní kritickými až odbornými poznámkami. Díky tomu neunikne pozornosti ostatních a ti se během týdne rozdělí na dva tábory – na ty, co v ní vidí taktičku, a na ty, kteří ji považují za vynikající kuchařku s vytříbenými chuťovými b...
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes