Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

11,9 položek/týden

Tereza Mašková a Mikolas Josef složí poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston

20.července
Pětihodinová show pod širým nebem nabídne vystoupení 35 účinkujících, včetně Dary Rolins, Debbi,Lipa nebo držitelky dvou cen Brit Awards, Heather Small ze skupiny M People. Součástí projektu jsou směsi hitů dvou světových ikon, které by v srpnu oslavily kulatá jubilea. Od krále popu Michaela Jacksona zazní například skladby Black or White, Man in the Mirror nebo Billie Jean.

Jaromír Hanzlík začal natáčet s režisérem Adamcem film podle vlastního scénáře!

20.července
Režie snímku se ujal zkušený režisér Jiří Adamec, jenž má na svém kontě desítky úspěšných televizních pořadů, inscenací, filmů i televizních seriálů. Jaromír Hanzlík se s Jiřím Adamcem potkal „na place“ před mnoha lety při natáčení seriálů Sanitka a Pojišťovna štěstí. „Původně jsem při psaní scénáře myslel na Jirku Menzela jako režiséra, leč bohužel jeho zdravíčko tomu nepřálo… A tak jsem zvoli...

Michal Hrdlička trefil jackpot! Vzal si Karolínu Plíškovou!

20.července
Odbilo 13:45. Nažehlený Hrdlička vstoupil do haly monacké radnice. Přesně v 14:00 přijel ke vchodu nablýskaný stříbrný Rolls Royce s nevěstou Karolínou, která oblékla šaty do stylu řecké bohyně.

Pavel Trávníček prozradil plány na léto

19.července
A s dovolenkováním začal již v červnu, kdy se s rodinou vydal do španělského města Allicante. Na dovolenou má sice jen ty nejlepší vzpomínky, nyní má ale jiné plány. “Doma na zahradě u bazénu je to nejlepší.

Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

19.července
Sekci FIT povede mistr parkouru a hvězda youtube Tary, v zóně GIRLS přivítá hosty Simona Krainová s pestrým programem diskuzí, či stylingových workshopů, DIGI zóna bude představovat gamezone a novinky ze světa virtuální a augmentované reality youtuberem MenTem. Poslední čtvrtá sekce SPIRIT se zaměří na artové workshopy a debaty s inspirátory a provede jí duchovní otec projektu, kreativní produc...

Nela Slováková poslala přítele k vodě!

19.července
V poslední době se Nela víc věnuje svým kamarádkám než partnerovi Martinovi. Její dámské jízdy jsou trnem v oku spoustě žen, protože blondýna utrácí jak zjednaná, ale ona si jen užívá naplno. Podle dobře informovaného zdroje, to měla být právě Nela, která poslala Martina k vodě.

Miluška Bittnerová musí na operaci!

19.července
Miluška Bittnerová šla na běžnou lékařskou prohlídku a jaké bylo její překvapení z výsledků. "Nic mě nebolelo, ale na sonu přišli na to, že tam mám kámen a musím na operaci. Je pravda, že když jsem jedla kořeněná jídla nebo si dala panáčka, tak mi nebylo dobře, ale myslela jsem, že už je to stáří a že nic nevydržím," svěřila se vnadná herečka, která operaci podstoupí v nemocnici pod Petřínem.

Marie Rottrová, Petr Janda, Yvonne Přenosilová či Petr Nárožný mu vzdají hold.

18.července
Mluveným slovem na zpěváka zavzpomínají jak jeho spolužáci z dob studií a umělečtí kolegové, jako architekta Eva Jiřičná, herec Petr Nárožný nebo Luděk Sobota, tak i například hudební kritik Jiří Černý nebo textař a publicista Vladimír Poštulka, Michal Žantovský a další hosté. Koncert nabídne také projekci Bobkových fotografií pohledem objektivu Alana Pajera. „Večer zazní všechny zásadní písnič...

Mikolas Josef po úspěchu na Eurovizi zažívá peklo!

18.července
Nově nabytá sláva ukázala Mikolasovi okamžitě i odvrácenou tvář a udeřila na jeho citlivou povahu plnou silou. „Velmi mne těší zájem fanoušků. Je milé, když mi napíšou.

Nosková září v Londýně!

18.července
Do Londýna se rozhodla prý rozhodla přesunout především proto, protože jí po několika letech vznikl prostor v diáři. "Nic nezkouším a mohu se soustředit na to, co jsem vždycky chtěla zkusit," říká. "Podařilo se mi získat manažerské zastoupení v Londýně a od září mě také čeká několik konkurzů do Londýnských muzikálových produkcí," dodává zpěvačka, která doteď zářila především v Plesu upírů.

Monika Marešová: Musí na operaci!

17.července
"Mám mnohočetnou zlomeninu nártních kůstek a hnuté kloubní pouzdro. Ve čtvrtek jdu na operaci, bez které se to bohužel neobejde. Dají mi do nohy dráty, které tam budu mít šest týdnů a následně mi je vyndají.

Veronika Arichteva na rande s manželem

17.července
Ostatně manželské randění doporučuje i taková Nicole Kidman, šťastně vdaná za Keitha Urbana. Arichteva se svým manželem pracuje už řadu let. Kdysi s ním točila seriál Vyprávěj, v posledních letech je to série První republika.

Misska Štoudková takhle řádí na vodě

17.července
Atraktivní modelka se ale rozhodně jenom neopaluje na nějaké exoticky kýčovité pláži, nýbrž ráda zkouší, kolik adrenalinu zvládne. Třeba při wakesurfingu, kde se to podle jejích vlastních informací neobešlo bez desítek pádů a naraženého kolena. Míše se to ale zalíbilo natolik, že se dala na pravidelný trénink.

Nikol Moravcová se loučila se svobodou

17.července
A jak po ní Moravcové bylo , posoudíte sami. Podle dostupných informací nechyběl striptér, ani bujarý piknik. Přestože se Moravcová na svůj blog a sociální sítě ráda fotí prakticky nepřetržitě, dokonce i se svou cigaretou Iqos, svatbu chce mít úplně bez fotek.

Simona Krainová měla v plánu líbánky, nikam ale nejede

17.července
Jak Krainová uvedla na sociálních sítích, místo romantické cesty kurýruje syna Maxe z angíny. Krainová se na vlastní oči po návratu z filmového festivalu v Karlových Varech přesvědčila, že životní realita je někdy opravdu drsná. "Když jsem včera v Motole zahlédla plačící maminku s malým chlapečkem,kterému nějakej pes pokousal část obličeje,měla jsem co dělat, abych to rozdýchala.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes