Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

3 položek/měsíc

Kolaps během natáčení Talentu! Rychlý zásah záchranky

4.září
Na porotkyni Talentu Dianu Mórovou dolehl mix enormní pracovní vytíženosti a úmorných veder ještě na začátku natáčení sedmé série. „Dianě se udělalo nevolno pátý natáčecí den," řekl Čas. sk zdroj z produkce Česko Slovensko má talent.

České celebrity se zamilovaly do Kanárských ostrovů!

28.srpna
To jak moc je příjemná dovolená na Kanárských ostrovech ví i modelka Simona Krainová, která na Lanzarote strávila celé dva týdny. Na dovolenou se vydala se svými dvěma syny, manželem a také sestrou Yvonou. Dle fotografií na sociálních sítí si to náramně užili.

Veronika Žilková: Macechu si budu s chutí užívat

28.srpna
P „Je to role přesně pro mě a s velkou chutí si jí budu užívat. Prskat, brblat a vztekat se to je nač se těším. Že budu hrát macechu vím zhruba od února a musím přiznat, že účast v tomhle představení bylajedním z momentů, proč jsem se rozhodla neodjet s manželem do Izraele, který byl tehdy ještě ve vládě,protože jsem si řekla, že o tohle přeci nesmím přijít.

Bryan Adams navštíví Ostravu!

27.srpna
Adams podle něj na albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. "Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy," uvedl Novák. Poslední studiové album vyšlo roce 2015, v loňském roce Adams svým fanouškům nabídl kompilaci Ultimate, která obsahuje zásadní skladby vydané v období mezi lety 1980 a 2017.

David Gránský rozplakal kolegyni! Choval se k ní strašně!

26.srpna
David Gránský ke své starší kolegyni nechoval na castingu moc přátelsky. , ,Během castingů to měla Lujza velmi těžké. Na pódiu jí David neustále dával najevo, že hvězdou je tu on a rozhodně ne ona.

Tomáš Řepka má problém! V base může být až 6 let!

26.srpna
„Předpokládám, že co se týká trestu, který mu byl uložený dříve, bude zasedat soud a ten mu může podmínečný trest tzv. proměnit na nepodmíněný,“ řekl Aha! právník Jan Černý s tím, že v tom případě by se tresty sečetly a Řepka by strávil za mřížemi rok. Jenže ani tím trable někdejšího obránce Sparty zdaleka nekončí! Už v září ho údajně čeká další soud kvůli údajnému podvodu s autem, které si prý...

Kristelová si nevidí do úst!

24.srpna
Soud uznal Řepku vinným ze všech 3 inzerátů, čímž porušil cizí práva. Byl mu určen trest 6 měsíců nepodmíněně! Soudkyně vzala v potaz i to, že má Řepka už podmínku a nařízených 180 hodin veřejně prosp. prací.

Míša Tomešová porodila: Jonáš je můj vesmír! Vzkázal pyšný otec

20.srpna
Míša Tomešová porodila! Informoval o tom její manžel na Facebooku. Připojil fotografie rozkošného syna, a dokonce se svěřil s váhou a mírou děťátka. Míša Tomešová (27) se proslavila hlavně díky známému a oblíbenému seriálu Ulice.

Jiří Pomeje vyhrožuje sebevraždou. Kvůli Andree!

17.srpna
"Myslím, že teď začne to pravé peklo. Skoro denně jsem zažívala hysterii a musela jsem ho ubezpečovat, že žádného chlapa nemám. Celou tu dobu to byla pravda.

Kate Matl slaví její další úspěšný počin tohoto roku!

16.srpna
“Jsem strašně šťastná” neskrývá své nadšení zpěvačka. Byla to pro mě úplná novinka! V Dánské hitparádě, kde representuje Českou republiku si vede na jedničku : Pod čîslem 07 se se svým hitem dostala do celosvětového výběru nejlepších songů tohoto roku . Kate můžete podpořit svým “like” na sociálních sítích Global Music https://www.

Hudební svět pláče: Zemřela Aretha Franklin!

16.srpna
Podle prohlášení rodiny zprostředkovaného agentuře AP její mluvčí Gwendolyn Quinnovou zemřela Franklin ve svém domě v Detroitu ráno v 09. 50 h místního času. "V jednom z nejtemnějších okamžiků našeho života nemůžeme najít vhodná slova k tomu, abychom vyjádřili bolest v našem srdci.

Nervozita Moravcové stoupá! Vdá se už podruhé!

16.srpna
Během posledních pár dní do svatby obvykle nervozita snoubenců a především nevěsty povážlivě stoupá. Ani Moravcová není výjimkou a dolaďuje nyní proto poslední detaily, aby vše bylo perfektní. Zvlášť si dává záležet na tom, aby v sobotu 18.

Krampol trpí bolestí!

16.srpna
„Na tenisovou raketu musím zapomenout, jsem z toho fakt dost nešťastnej,“ prozradil Aha! Jiří, který má velmi zdevastovaná kolena, a tak už musí přestat pobíhat po kurtech. Přesto se nechce sportu vzdát úplně, a tak musel přesedlat na jinou disciplínu „Řekl jsem si, že zkusím golf, kterým jsem celý život opovrhoval. Sport se mu ale říká, tak co?“ dumal český hlas Jeana-Paula Belmonda (85).

Daniela Písařovicová s novým mužem po boku!

15.srpna
„Když jsem kývla na nabídku jít do taneční soutěže StarDance, vůbec jsem netušila, jak drsné to bude. Celé tělo mám zatejpované, a konečně mi bolest ukázala svaly, o kterých jsem netušila, že je vůbec mám,“ popisuje své zkušenosti s tréninky Daniela. „Michal mne ze začátku trénoval velmi jemně, ale sám pochopil, že nade mnou musí držet pevnou ruku, jinak se z místa nepohneme,“ prozradila metody...

Štika utekl k mladší a čeká dítě!

15.srpna
Nejprve se zkrachovalý podnikatel nechtěl tím, že čeká dalšího potomka, moc chlubit. Jeho mladší milenka Barbora (34) je totiž pravděpodobně teprve na začátku těhotenství. Přesto už mají vymyšlená jména.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes