Bleskově.cz

URL:

http://magazin.aktualne.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

9,4 položek/den

Zeman s jitrnicí, Havel s tanečnicemi. Leica Gallery vystavuje fotografie prezidentů

14:28
Kyselá tvář Ludvíka Svobody, polibek Emila Háchy či samba v podání Václava Havla. Výstava v Praze ukazuje momenty z vládnutí prezidentů.

Fila: Část komedie Po čem muži touží je nesnesitelně machistická, s banálními vtipy

14:28
Jako zamrzlou v minulosti hodnotí kritik Kamil Fila novou českou filmovou komedii Po čem muži touží. Snímky tohoto žánru se podle Fily točí jinak.

Disney brzdí s novými Star Wars. Film o Hanu Solovi zřejmě prodělá

7:27
Poprvé v dějinách kinematografie film ze světa Hvězdných válek skončí v minusu. Neúspěch Solo: Star Wars Story přiměl firmu změnit strategii.

Wolf Alice: Vítězové ceny Mercury zpívají o tom, jak mladá žena vzdoruje přetvářce

20:01
Nahrávací společnosti jim říkaly, že nevypadají jako rocková kapela, že každá jejich píseň zní jinak a že k sobě nepasují.

Modelka s Downovým syndromem bourá stereotypy. Objevila se i na newyorském týdnu módy

17:48
Dvaadvacetiletá Madeline Stuartová se narodila s Downovým syndromem a odmalička se chtěla stát modelkou. Do módního průmyslu se jí podařilo prorazit už v roce 2015. "Madeline pomáhá měnit svět k lepšímu," říká její matka a manažerka.

Vede leteckou firmu, jako pilot zachraňuje životy. Pro orgán letím i v noci, říká

22.září
Tak vypadá nevšední povolání českého letce Richarda Santuse, jenž provozuje soukromé tryskáče i akrobacii s veterány. Jeho klienty jsou byznysmeni letící na jednání nebo na dovolenou, ale i miminka, která nutně potřebují transplantaci. Doletěl s veteránem až na severní pól, nejriskantnější ale podle něj je zalétávání nových strojů.

Nový iPhone? Ne, raději máslo. Připomeňte si, jak se Češi bavili máslovou apokalypsou

22.září
Je to přesně rok, co Česko zasáhla "máslová krize". Zvyšující se cena se vloni stala terčem četných diskusí, ale také vtipů na sociálních sítích. Někteří uživatelé tehdy dokonce cenu másla porovnávali s novým telefonem iPhone X.

Je hroch příbuzný s delfínem? Co dělá rybička Nemo v harému? Vyzkoušejte se

22.září
Vyzkoušejte se v našem testu, jestli znáte pozoruhodné skutečnosti ze světa zvířecí říše, tak jak je nabízí muzeum v knize zvané Animalium.

Do Česka přijela čínská disidentka Liou Sia. Vdova po nobelistovi poděkovala Havlovi

22.září
Liou Sia, vdova po zesnulém čínském nobelistovi, soukromě poděkovala Ivanu M. Havlovi za podporu jeho bratra Václava Havla.

Foto: Holčička ztratila v Ostravě plyšáka. Policisté ho našli a udělali mu den snů

21.září
Malé holčičce se na Dnech NATO v Ostravě ztratil plyšák na spaní. Podívejte se, jak se o něj policie postarala, než putoval za majitelkou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes