Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz/

Katalog:

Publikuje:

3 položek/měsíc

Obrovská tragédie: V Itálii se zhroutil most, hlásí 22 mrtvých, v nemocnici i jeden Čech!

14.srpna
Podle záchranářů jsou na místě desítky mrtvých a zraněných. Propadlo se asi sto metrů a auta skončila pod sutinami, včetně nákladních. Mluví se o desítkách mrtvých.

Sehnat šikovného zaměstnance je stále složitější

1.srpna
Míra nezaměstnanosti mužů činila 1,9 %, u žen 2,9 %. „Míra nezaměstnanosti mužů už několik měsíců neklesá. Ve srovnání s předchozím rokem je o 0,5 procentního bodu nižší.

Prasák se na veřejnosti ukájel před ženami!

1.srpna
Nepříjemný zážitek mají za sebou dvě ženy z konce května tohoto roku. Obě dvě narazily v Plzni na zfetovaného prasáka, který před nimi onanoval na veřejnosti! Nejdříve na muže narazila paní zhruba v deset hodin dopoledne, když procházela vnitroblokem Koterovské ulice. Úchyl tam seděl na lavičce, kalhoty měl stažené ke kotníkům a bez špetky studu před ženou masturboval! Když šokovaná žena zavola...

Policisté a kolemjdoucí zachránili oběšeného muže!

1.srpna
Boj o život se strhl v obci Ostrov na Karlovarsku. U Boreckých rybníků zahlédla žena muže, který se oběsil na rámu altánu! Žena na nic nečekala a okamžitě zalarmovala policii. Policisté pak na místě s pomocí dvou kolemjdoucích mužů oběšence vyzvedli a vyvlékli z oprátky.

Čeští zemědělci výrazně zvýšili vývoz živých zvířat na jatka

31.července
Čeští zemědělci vyprodukovali ve druhém čtvrtletí letošního roku 111 tisíc tun masa. Z toho 17 tisíc tun hovězího, 53 tisíc tun vepřového a 41 tisíc tun drůbežího. Vzrostla hlavně produkce hovězího masa.

Před policií ujížděl pod vlivem alkohol a se zákazem řízení!

31.července
Zběsilé honičce předcházelo oznámení na tísňovou linku, že pětice výtržníků přijela v podnapilém stavu na vesnickou veselici v jedné obci na Zlínsku a snaží se vyvolat konflikt. Policisté ihned na místo vyrazili a před Drnovicemi skutečně na partičku jedoucí ve voze značky Volkswagen narazili. „Vydali se za vozidlem a za pomoci zvukových a světelných výstražných znamení se snažili řidiče jedouc...

Motorkář se čelně srazil s autem!

31.července
Vážná nehoda se stala na silnici I. třídy č. 44 na Šumpersku v úseku mezi Kouty nad Desnou a Červenohorským sedlem.

ODS má prý jasno: Přidat matkám a nechat dvouleté děti doma!

30.července
Vládní návrh zákona o důchodovém pojištění přidává 1 000 Kč důchodcům, kteří jsou starší než 85 let. Senátoři ODS navrhují, aby se o stejnou částku zvýšil důchod všem, kteří jsou v důchodu více než 25 let. Podle občanských demokratů je takový návrh spravedlivější.

Mladíci si troufali jen na slabší!

30.července
Bezdomovec byl obětí loupeže hned dvakrát a to v průběhu června a července v jedné z obcí na Příbramsku. Mladíci si muže bez přístřeší vytipovali a čekali, až si večer půjde na poštu pro starobní důchod. Když už měl muž u sebe peníze, mladíci se na něj vrhli, zbili ho a všechny peníze mu ukradli.

Chtěla zkusit své štěstí

30.července
Stíráním losů si zřejmě chtěla přilepšit žena, která pracovala v Jindřichově Hradci jako pracovnice za přepážkou. Setřené losy však neměla v úmyslu zaplatit! Žena tak v průběhu dubna tohoto roku setřela celkem 177 losů v různých nominálních hodnotách, které však neuhradila a pouze je tedy znehodnotila, jelikož již nebylo možné je prodat. Navíc tyto losy ani nezaevidovala v systému jako prodané,...

Po akčním pátrání byl zloděj dopaden!

29.července
Scéna jako vystřižená z akčního filmu se odehrála v Praze v prostorách divadla Broadway. Na linku 158 volala ochranka divadla s tím, že objevila vykopnuté dveře a lupič, který se do divadla vloupal, by měl být ještě uvnitř. První policejní hlídka dorazila na místo za pouhé čtyři minuty a další jí byly v patách.

Mladíkovi ukradl mobil, peníze a občanku!

29.července
Agresor nejdříve „pozval“ mladíka k sobě na pokoj na společné ubytovně v Moravské Třebové na Svitavsku. Jakmile byli oba muži uvnitř pokoje, starší z nich za nimi zamkl dveře, mladíka prošacoval a sebral mu mobilní telefon. V zamčeném pokoji ho pak ještě držel několik hodin a pustil ho ven až nad ránem.

Žena zranila toaletářku kvůli pěti korunám!

28.července
Drsná potyčka se odehrála na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou. Žena chtěla použít tamní toalety bez zaplacení pětikorunového poplatku, což se ovšem nelíbilo toaletářce, která se jí v tom snažila zabránit. Toaletářka se s neplatičkou začala přetahovat o dveře kabinky, do kterých se žena vehementně hrnula.

Zloděj se zaměřil na luxusní vozy!

28.července
Zloděj si ke svému činu vyhlédl prodejnu luxusních vozů ve Zlíně. Dírou v plotě se dostal na parkoviště, kde byly vozy vystaveny a do sedmi z nich se vloupal! Do aut vnikla lapka tak, že rozbil okna. U některých navíc ještě poškodil těsnění dveří a kožené potahy sedadel.

Tisíce vysokoškoláků nemohou najít práci - přesto jich prý máme málo!

27.července
Česká republika patří k zemím s vysokým podílem středoškoláků. Vysokoškolsky vzdělaných lidí ale máme méně než Evropská unie. V roce 2017 u nás činil podíl lidí ve věkové skupině 15 až 74 let, kteří dosáhli vysokoškolského vzdělání, 20 %.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes