Bleskově.cz

Popis:

Zprávy, politika, showbyznys - Bleskově

URL:

http://bleskove.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3 položek/měsíc

Jak je to se zárukami na prsní implantáty? Některé značky kryjí téměř všechny škody, jiné jen minimum

21.června
Plastická operace prsou patří mezi nejčastější zákroky estetické medicíny. Mnoho žen o ní sní, ale stále mají strach ji podstoupit. Výsledný efekt plastické operace prsou je závislý nejen na zkušenostech a kvalitě plastického chirurga, ale neméně důležitá je i značka a kvalita implantátů.

Dokonalé tělo bez jediné vady na kráse

11.června
Zatočte před létem s celulitidou, problematickými partiemi, popraskanými žilkami, bradavicemi a nežádoucími chloupky! Vybrali jsme za vás ty nejlepší a nejúčinnější metody. Sbohem celulitido Vznik tzv. pomerančové kůže je vázaný na ženské hormony estrogeny a proto trápí především ženy.

Metoda RUŠ vás zbaví všech problémů. Hned a navždy!

22.května
Metoda RUŠ Karla Nejedlého je postavena na základním předpokladu, že člověk si musí být svého problému vědom a musí ho chtít sám aktivně vyřešit. Sám autor přiznává, že prošel řadou různých metod, než vymyslel právě svou metodu RUŠ – Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Všechny předchozí ovšem vyřešily problém dočasně, nebo ne zcela.

Trpíte kožními problémy nebo potřebujete posílit imunitu? Řešení je jednoduché, své o tom ví i Míša Nosková

10.května
Body Wraps Detox je tělový zábal, který napomáhá detoxikaci organismu, posiluje imunitní systém a tím zabraňuje opakovaným nemocím, zmírňuje únavu, deprese a bolesti hlavy Navíc proces detoxikace může pomoci se snížením tělesné hmotnosti, s akné, či se zvýšenou produktivitou potu a změnou chuti u některých potravin. A jak to funguje? Tělový zábal s bahnem z mrtvého moře a cesmína paraguayská or...

Konec bezesných nocí!

9.května
I když váš partner netrpí nadváhou, nekouří, nebere léky na bolest a alkohol konzumuje jen příležitostně pravidelně každou noc hlasitě oddychuje. Důvodů, proč se tak děje, může být hned několik. Mimo už zmiňované, může být na vině jen obyčejné nachlazení.

Retro pobyt ve stylu Anděla na horách sklidil maximální úspěch

3.května
O recesistický retro pobyt mají zájem nejen ti, kteří odborářské rekreace pamatují, ale i mladší generace, jež si chce vyzkoušet něco jiného a nezapomenutelného. Již pilotní zájezd sklidil nečekaně velký úspěch a byl okamžitě vyprodán. České dráhy vypravují na zážitkový prodloužený víkend zvláštní rekreační vlak.

Sportujete nebo máte manuální práci? Zbavte svoje tělo přebytečné vody

2.května
Body Wraps SPORT je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce, osoby které vykonávají manuální práci a lidi s jednostrannou statickou zátěží (např. pro maséry, uklízečky ap. ) Díky této metodě se tělo zbaví nadbytečné vody, kterou namáhané tělo zadržuje z důvodu vzniku zánětu měkkých tkání.

Léto ve Špindlerově Mlýně? Vyhlášený bike park, unikátní dětská hřiště, terénní tříkolky a spousta zábavy

27.dubna
Jezdíte do Špindlu jen v zimě na lyže? Děláte chybu! Letní sezóna je mnohem delší, skiareál proto nabízí návštěvníkům široké spektrum letních atrakcí, aktivit a zábavy pro dospělé i děti. Letní sezóna oficiálně startuje 26. května Festivalem úsměvů, kdy skiareál zahájí turistickou sezónu bohatým doprovodným programem a atraktivním hudebním vystoupením.

Okamžité zeštíhlení postavy o několik centimetrů? Žádný zázrak. Stačí Body Wraps Slim

27.dubna
Body Wraps Slim je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Již po první kúře lze zhubnout 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla. Jak to funguje? Speciální lázeň z mezibuněčného prostoru a z tukových buněk vytáhne škodlivé toxiny.

Lyžování nekončí. Skiareál ve Špindlu uzavře zimní sezónu až v polovině dubna

10.dubna
Přestože je jaro v plném proudu, v Krkonoších pokračuje lyžařská sezóna. Ve Špindlerově Mlýně si mohou zájemci užít lyžovačku až do neděle 15. dubna.

Užijte si Velikonoce na horách! Špindl nabídne výborné sněhové podmínky i závody přes vodu

29.března
Skiareál ve Špindlerově Mlýně slibuje na Velikonoce stále výborné sněhové podmínky a přes dvacet kilometrů sjezdovek všech obtížností. „Sjezdovky stále denně upravujeme. Leží na nich asi půl metru sněhu a podmínky jsou stále perfektní.

Nová F1. Bez sexy děvčat, ale se svatozáří

27.března
Konec sexismu! Z cirkusu F1 definitivně zmizí jeden z jeho symbolů – populární „grid girls“. Spojení nejrychlejších motorů a krásných žen fungovalo v dokonalé symbióze od 60. let, nyní je mu však konec.

Připravte se na léto: Zbavte se nežádoucích chloupků jednoduše a hlavně trvale

16.března
Řekněte navždy sbohem otravnému holení, vyrážkám, bolesti při depilaci, zarudnutí a zarůstání chloupků. V zimě je nejvhodnější doba na laserovou epilaci, která odstraní chloupky natrvalo a bezbolestně. Ať už vás trápí nežádoucí ochlupení v obličeji nebo po těle, epilační laser si s nimi poradí raz dva.

Kateřina Kasanová fotí jako na běžícím páse

27.února
Kateřina Kasanová fotí jako na běžícím páse a klienti si jí bookují stále více. Nyní modelka, kterou letos čeká maturita, měla čas i na vlastní projekty a tak se s fotografem Radimem Kořínkem domluvila na focení dle jejího stylu a přání. Prádlo totiž honorovaně fotí jen pro Astratex se kterým podepsala roční smlouvu o spolupráci.

Vadí vám při lyžování dioptrické brýle? Zbavte se tohoto problému, aniž byste si nasadili kontaktní čočky!

24.února
Pro krátkozraké se právě lyžování stává často peklem. Pod lyžařské brýle se jim totiž ty dioptrické nevejdou a používat kontaktní čočky každému nevyhovuje, navíc s nimi souvisí různá zdravotní rizika. Zejména mladí a aktivní lidé s očními problémy často řeší, jak nahradit nepraktické nošení brýlí, tedy zda používat kontaktní čočky nebo jít na laserový zákrok.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes