blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Catalog:

Ostatní → Blogy

Publishes:

54.2 items/day

Koho má volit euroskeptik?

3:18
Krátký rozbor možností euroskeptického voliče, koho má volit. Zdánlivě je spousta možností, ale je tomu tak doopravdy? Pojďme se na to podívat ryze pragmaticky.

Rozum ukřižovaný aneb s dopravními podniky k Benjaminu Buttonovi.

2:44
Velkého pátku a té významné oběti zcizením slova zneužívám. K mikropříběhu. Vlastně k anekdotě. Jenže když se jedná o revizora nebo dopravní podniky, je to spíš groteska, a jak jinak, než groteska velmi černá...

Pokus o vraždu to byl, a ne že ne.

1:33
Ten čas hrozně letí. Už je to deset let, co se stala jedna z nejhrůzostrašnějších věcí, jaké se mohou vůbec přihodit. Čtyři živočichové, se pomocí zápalných lahví pokusili zavraždit nic netušící obyvatelé jednoho domku

Norsko 5 - Kabine

0:58
Konečně jsme se tam dostali! Cesta poněkud dobrodružná, ale stála za to. Chata na ostrově je splněný sen každého zálesáka. Venku mrzne až praští, vevnitř to praská ve starých kamnech, na nich pánev se pstruhy. Co víc si přát?

Ježíšovo zasvěcení ve Velké pyramidě

0:24
Harvey Spencer Lewis /1883 – 1939/ zakladatel a první imperátor Starého mystického řádu Růže a Kříže /Antiquus mysticusque ordo Rosae Crucis/ vydal v roce 1929 knihu s názvem The mystical life of Jesus.

Plačící Eva pod rajským stromem

23:51
Mám kamaráda, který nedávno dokončil práci na cyklu Křížové cesty pro kostel ve svém rodném městě. Jednotlivé výjevy nejsou na rozměry příliš velké, ale o to víc je v nich soustředěn osobní prožitek.

Dvojí kvalita potravin, problém pro 507 milionů

23:17
Vágní přístup Evropské unie k dvojí kvalitě potravin neohrožuje jen pár milionů východoevropanů, ale všechny občany Evropské Unie

Několik důvodů, proč má expanze Země (EE theory) potenciál stát se miliardovým byznysem

22:10
Svět se stále vyvíjí a proměňuje. Studium expanze Země má potenciál stát se miliardovým byznysem. Hovoříme samozřejmě o dolarech.

Poslední večeře jako opulentní hody

22:10
Snad nepřekvapí, že právě dnes hodlám psát o Poslední večeři. Miluju výtvarné umění, a tak vám představím tři nejzajímavější, nebo možná nejvíce diskutovaná malířská plátna, jejichž autoři se tomuto náboženskému motivu věnovali.

Proč Bůh je? Nebo není?

21:36
Jak je to možné, že se stejnou logikou a se stejnou úrovní znalosti přírodních věd docházíme k tak rozdílným závěrům.

Moje poslední večeře Páně

18:46
Co se týče posledních večeří, mám s nimi celkem bohaté zkušenosti. Dnešní doba je už prostě taková a život v ní jakbysmet

Já tomu nebezpečí migrace nerozumím

18:10
Už asi šest let nám vládne velmi moudrý Miloš Zeman. Jeho hlavní volební heslo bylo přeci Stop migrantům (a Drahošovi). A předpokládám, že hodně lidí ho volilo právě proto. A pan prezident jistě svůj program plní.

Zelený časy osmdesátých let aneb Život je tisíce krátkých tady a teď

18:10
Pohled na krásnou krajinu se mění rok od roku. Tam kde bývala pole stojí sídliště, velké louky se změnily ve vilové oblasti a v údolí, kde jsem dřív nepotkala živáčka, je teď promenáda ,,turistů."

Excelentní muzikant + protiizraelský fanatik = Roger Waters

17:34
V Izraeli se bude konat v květnu písničková soutěž o Velkou cenu Eurovize. Není to prý ještě stoprocentní, ale s největší pravděpodobností vystoupí jako host Madonna. Něco takového ovšem nemohou strávit lidé z BDS.

Premiér má smůlu na lidi

17:00
Přestože nikdo si nedělal iluze, že by policie po třech letech vyšetřování případ Čapího hnízda odložila, aktuální zpráva o návrhu obžalovat dotačně podvodnickou skupinu premiéra & spol. vyvolala debaty i v rodinách.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes