blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

47,5 položek/den

Sarkozy ve službách mezinárodních teroristů - pluk. Kaddáfího a podpluk. KGB Putina

18:41
Otevřením hranic pro mezinárodní obchod, založeném na rychlosti a anonymitě, se pod dohledem mj. WTO, MMF, Světové banky, a GAFI otevřely i hranice pro mezinárodní praní špinavých peněz státy samotnými z obchodu z jaderné

Europoslanec pan Pospíšil v tom pěkně "lítá".

18:41
Už začínáme vážně brát na vědomí, že to s naší demokracií jde s kopce, jen zbývá určit kde je v tomto případu zakopaný pes.

Koncentrák Buchenwald I: Oběšencův strom

18:08
Slavný spisovatel Goethe při psaní svých básní rád sedával ve stínu rozložitého dubu. Nemohl tušit, že na něm jeho krajané jednou budou věšet a mučit vězně z nedalekého koncentračního tábora.

Skryté perly, aneb tři tipy na film, který jste možná minuli

17:35
Přestože je léto a málokdo by chtěl trávit čas u televize, nabídnu tipy na tři filmy, které dle mého názoru stojí za to vidět. Prošlo mi očima opravdu hodně filmů a seriálů, takže pokud tyto F-tipy někdo ocení, rád budu pokračovat

1000 kilometrů na koloběžce

17:35
Rozhodl jsem se napsat blog o sportování na koloběžce po dosažení jednoho tisíce najetých kilometrů a teď nastal ten čas. Nejdřív se pokusím odpovědět na otázku: proč jezdit zrovna na koloběžce?

Aviou Amerikou 2017 - Dál na sever

17:35
Amálka je po generálce motoru a už zase s námi trhá kilometry přes Chile. Sažíme se dohnat ztracený čas, takže uháníme směrem na Valparaiso - město starých lanovek a barevných graffiti.

Zlý člověk

17:35
Stalo se vám poslední dobou, že vám někdo ublížil? A trápí vás to ještě dnes? Jak to vlastně je se zlými lidmi?

Havel, největší vizionář století

17:01
Steve Bannon má v plánu se svou neziskovkou The Movement, která bude v Bruselu, ovládnout tzv. národoveckou scénu v EU, získat vliv v evropském parlamentu a přetvořit EU ke svému obrazu.

Další ze smrtelných otázek: „Co budeš dělat ...?“

16:26
Řadím ji do „kopřivkových“ otázek, při kterých se naježím, obrátím oči v sloup, ale většinou, ovšem s přemáháním, ze slušnosti odpovím.

Proč rozhodují média o vládě?

15:53
Rád bych se zde velmi důrazně a hlasitě zastal ministrů Taťány Malé a Petra Krčála, kteří byli pod tlakem médií zcela nesmyslně donuceni odejít.

Král odešel, ať žije král – John Sykes

14:42
Tento britský kytarový virtuóz stal u zrodu Nové vlny britského Heavy metalu. Se skupinou Tygers of Pan Tang měl našlápnuto hodně vysoko.

Kupte nebo nechejte ležet

14:07
Ani nakupování není v dnešní době snadné, jak by se mohlo zdát. V časech minulých jsme to mívali podstatně jednodušší. Zájemců hodně a zboží pak málo nebo vůbec žádné. Joj...

Má být migrace lidské právo?

13:01
Toto téma, které v posledních dnech začalo být probíráno v médiích, se mě bezprostředně týká. Sám totiž jednoho migranta v rodině mám. Moji manželku.

EU - továrna na nacionalisty

13:01
Pro všechny, kteří stále ještě tápají, kde že se na světě berou ty úžasné myšlenkové směry, přináším vysvětlení. Vysvětlení nejlépe uvést na příkladu, proto vám předkládám podrobný postup výroby ukázkového nacionalisty.

Cesta tak trochu na vodě (1.)

12:28
Rok se sešel s rokem, nabízím další zápisky z cest. Příjemné čtení přeji jako vždy stálým čtenářkám i čtenářům, stejně jako těm, co sem třeba náhodou zabloudili poprvé.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes