blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Katalog:

Ostatní → Blogy

Publikuje:

54,5 položek/den

Jakou sílu má psané slovo?

0:36
Nemám ponětí o tom, jakým směrem se ubírají vaše životy. Možná tak nějak nevíte kam se vrtnout stejně jakou já a možná taky přemýšlíte nad tím, zda ta vaše cesta náhodou není v umění. Ve psaní. V tom že máte světu co říct.

Nejen o srpnu 68

22:55
Jsem, což jistě není mou zásluhou, pamětníkem. I toho, co již velmi dávno nejenom onomu srpnu předcházelo. Ale i toho, jak mnozí až příliš lehce podléhali, bohužel, v podstatě chiméře,

Jak se Nepoučitelná blogování nevzdala

22:20
Co si budeme vykládat, my, děti let devadesátých, jsme si na těch internetech frčely už od útlýho věku. Konkrétně já si svůj první blog založila už v roce 2006 a pečlivě se mu věnovala.

Nebeská hostina

21:45
„Přiveďte vykrmené tele, zabijte je, hodujme a buďme veselí, protože tento můj syn byl mrtev, a zase žije, ztratil se, a je nalezen.“ A začali se veselit. (Lukáš 15,23+24)

Aviou Amerikou 2017 - Fiesta a horníci.

21:45
Úžasný barevný karneval v bolivijských ulicích, oslavy Matky Země, hornické trhy i návštěva dolu, kde se od středověku příliš nezměnilo...

Udělám z tebe milionáře

21:45
Takové lidi, aby pohledal. Potkal jsem ho čirou náhodou a chtěl ze mne udělat milionáře. Zcela přirozeně. Má tuhle touhu v krvi.

Až dojde šťáva

21:09
Až dojde elektřina, až dojde ta všedávající šťáva, budu zarostlá jak mamut. Pohled na pinzetu bude depresivní. Depilátor nebude mít šťávu. Budu čekat, až ráno vyjde slunce, abych si nevypíchla řasenkou oko.

Je opravdu výhodnější být mužem než ženou?

20:33
Některé ženy se často a rády ohánějí tvrzením, jak to mají proti nám chlapům v životě těžké. Nevěřím tomu a jako důkaz přináším pár srovnání z mužského a ženského života.

Co dělá Putin dobře a západ nedělá vůbec

19:59
The Wall Street Journal otiskl zajímavý článek o Maďarsku, zemi bývalého sovětského bloku, která po zhroucení Sovětského svazu vstoupila do NATO a nyní se přiklání k Putinovu Rusku.

Taky nepíšu s encyklopedií v ruce

18:51
Poslanec za SPD Václav Klaus mladší vyjádřil ve svém článku své neporozumění. jaký smysl má vojenská mise Armády ČR v Afghanistánu. Je poněkud překvapující, že než se s tímto nedostatkem svěřil veřejnosti, nezeptal se svého otce,

Krávy, mrtví, čaj... Pár tváří třeštivého Váranasí

18:50
Váranasí. Nejposvátnější indické město, ve kterém se scházejí poutníci, učenci a mrtví. Duchovní a kulturní centrum Indie. Jedno z nejstarších trvale osídlených míst na světě. ... Láska na první pohled však rozhodně ne.

Je náš osud předem daný? I datum odchodu z tohoto světa?

18:16
Dívala jsem se na přímý přenos záchrany lidí nebo možná už odklízení mrtvých, jak je italští záchranáři s pomocí jeřábu snášeli dolů na nosítkách ze sutin toho nešťastného mostu v Janově a říkala si, jestli opravdu existuje osud?

Soudruh F. hrubě znevážil zásluhy ruského lidu na vyrvání ČSSR ze spárů kontrarevoluce

18:16
Přeci kdo jiný, než obětavý ruský lid, mohl zachraňovat nás (kontrarevolucionáře) před námi samotnými (kontrarevolucionáři)? Kdo by se směl opovážit tyto zásluhy ruskému lidu sebrat a připsat někomu jinému? Dokonce Ukrajincům?

Včera drazí, dneska vrazi! Zasloužilý soudruh Filip vzpomíná na srpen ’68

17:41
A s ním i všichni ostatní zasloužilí soudruzi a všechny zasloužilé soudružky. A že jich je! Jako rudého vlčího máku v kulacké pšenici!

Prsíčka nebo stehýnka?

17:05
Měla takový pěkně vyvinutý poprsí. Tipnul by asi tak pětky. Minimálně. V tom kytkovaným obepnutým triku s krajkou ve výstřihu vypadalo fakt efektně. Ne snad vyzývavě nebo vulgárně - tak akorát. Stála tam, usmívala se a voněla,...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes