15
new stories - click to show

blog.idnes.cz

URL:

http://blog.idnes.cz/

Catalog:

Ostatní → Blogy

Publishes:

24.8 items/day

Digitalizace je náramná věc

9:17
Ať jsem jakkoli stará struktura, rodí se kolem nás věci, které přijímám s povděkem. Digitalizace k nim určitě patří.

Lukáš, Jitka a Irena 7/16 Rozpad manželství

8:45
Když měla Anetka asi dva a půl měsíce, odjela Jitka zase na dva dny na služební cestu. Odpoledne toho dne mi Irena zavolala:

A k nákupu dostanete

8:12
Věta, kterou mají spotřebitelé rádi, nakoupí hlavně kvůli neodolatelnému dárku a pak se diví. Jako třeba náš zeť, koupil si nějaký nesmysl, protože k němu byl přibalen vysavač na klávesnici.

Technické a funkční parametry titulků pro osoby se sluchovým postižením

8:12
Jistě chcete, aby bylo vaše video přístupné všem. Opatřete ho tedy titulky, aby bylo přístupné široké veřejnosti. Titulky totiž nepoužívají pouze lidé neslyšící. Jsou využívány v různých situacích lidmi bez ohledu na stav sluchu,

Rozhoduje o našem osudu pouze karma, nebo svůj osud můžeme ovlivnit?

5:00
Svůj osud můžeme ovlivnit, ale karma v něm nehraje žádnou roli. Svůj osud můžeme ovlivnit pouze tím, že zvýšíme svou touhu po jednotě, a zejména tím, že se budeme stýkat s lidmi, kteří mají podobnou touhu.

Zbourají družice klimatologické dogma?

0:12
Desetiletí nás velká část zelených politiků a aktivistů přesvědčuje, že člověk emisemi oxidu uhličitého nebezpečně otepluje planetu zvyšováním skleníkového efektu. Družicová data ale ukazují v poslední době poněkud jiný obrázek.

Další významná návštěva v Kremlu. Jihosúdánský vrah, který neudrží moč

23:08
Vladimiru Putinovi nestačí kontakty s zločineckými zeměmi, jakými jsou Írán nebo KLDR. Nejbližším spojencem je pekingská diktatura. Dnes přivítal prezidenta Jižního Súdánu.

O čtyřech oltářích

18:52
Mocná říše věhlasných mořeplavců – Prchlivý Pán větrů – Ohnivé lodě – Požehnání vodám Okružního moře.

Lukáš, Jitka a Irena - 6/16 Irena má druhé dítě

18:20
Uplynulo něco přes rok. Jitka přišla navečer domů ve výborné náladě: „Budu mít mimino!“ zahlaholila.

Odsuzuje Bůh lesby k věčnému zatracení?

18:20
Na tuto, zčásti teologickou otázku, je v nynější fázi lidského poznání docela jednoduchá a jasná odpověď

O neschopnosti chápat tajemství jednoduchosti

16:44
Nejzásadnější věci našeho bytí jsou ve skutečnosti tak jednoduché, že právě pro jejich, až neuvěřitelnou jednoduchost, jim nepřisuzujeme velký význam a zcela je přehlížíme.

Moc, síla a celistvost

16:44
Všechny nezdravé části jsou vyléčeny? Prošel jsi dlouhodobou, velkou bolestí? Máš najednou sílu lva? Blahopřeji k vítězství!

Výprava na draka (3) Na druidově věži

12:55
Hvězdopravcova pozorovatelna - Zhvězdněná oběť pro draka - Kde všude létají draci - Jak velkých rozměrů mohou dosáhnout.

Lidi, jen buďme lidmi, a to je celé!

12:23
Tady vidíme, jakou máme sílu. Tady vidíme, že nepotřebujeme žádný pseudosystém s těmi jeho slavnými "jistotami". Když otevřeme svá srdce, přesně víme, co máme dělat, a potom se dějí i zázraky.

Šestnáct

11:51
Když jsem tohle psal tak mi nebylo o moc víc než šestnáct. Někdy rok 1965/6, všechno mně bylo tak jasné a všechno bylo tak jednoduché.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes