15
new stories - click to show

Milujeme fotografii

URL:

http://www.milujemefotografii.cz

Catalog:

Kultura → Foto

Publishes:

6 items/month

[Infografika] Zjednodušte si práci v ZPS X klávesovými zkratkami

11.June
Bolí vás někdy ruka z ustavičného klikání myší? Zjednodušte si život pomocí klávesových zkratek v Zoner Photo Studiu X! Vybrali jsme pro vás seznam těch nejdůležitějších, které vám práci s programem usnadní a zaměstnají i vaše ruce.

Jak fotit produkty v domácích podmínkách

9.June
Domácí focení produktů nebo jídla nemusí vždy nutně zahrnovat profi techniku, světla, stativy a speciální objektivy. Budete překvapeni, kolik toho člověk dokáže vykouzlit se starým prostěradlem, pokojovkou a přirozeným světlem.

Jak pracovat s katalogem v programu Zoner Photo Studio X

3.June
S organizací fotografií a jejich rychlým vyhledáváním vám pomůže katalog v Zoner Photo Studiu. Pokud se chcete v práci s katalogem něčemu přiučit, pokračujte ve čtení – naučíte-li se katalog správně ovládat, usnadní vám pak práci.

Jak fotit portrét s koněm

2.June
Portréty s koněm jsou skvělým zpestřením vašeho portrétního portfolia. Pokud se na takové focení chystáte, uvítáte naše tipy. Není to totiž snadné – musíte hlídat jak koně, tak modelku, dbát na správné pózy a ještě k tomu ovládat foťák. A na to všechno máte většinou jenom chvíli, než se začne kůň nudit. Po přečtení tohoto článku vás už při prvním focení portrétu s koněm nic nepřekvapí.

Tisk fotek online? Objednejte si vytištěné fotky přímo ze Zoner Photo Studia X

28.May
Svoje oblíbené snímky už kvůli tisku nemusíte nikam nosit. S pomocí Zoner Photo Studia X si je upravíte a rovnou objednáte přímo ze svého počítače. Vše online a z pohodlí domova. Poradíme vám, jak fotky k tisku připravit a jak je objednat.

Tipy, jak upravit fotky vašich kočičích mazlíčků

26.May
Nahánět po bytě domácí mazlíčky a snažit se je vyfotit je kvalitní způsob, jak strávit odpoledne! Kočky neposlechnou, mají vlastní hlavu, budou na vás koukat, jestli jste se náhodou nezbláznili a tiše vás soudit. Ale to nevadí, jsou tak fotogenické, že se s tím člověk nějak smíří. Ale jak fotky upravit? Podívejte se na pár základních tipů.

Úklid fotoarchivu: Třídění fotografií pomocí značek a hodnocení

21.May
Nedávno jsme vám poradili, jak se zbavit duplicitních souborů. Ještě lepší je ale nepořádku předcházet a postarat se o to, aby se duplicity vůbec nevytvářely. Barevné značky a hodnocení v programu Zoner Photo Studio jsou mocnými nástroji pro třídění fotografií a udržení pořádku ve vašem fotoarchivu. Představte si, že jste nahráli své fotky do počítače. A co s nimi teď?

Vyhráli jsme TIPA World Awards! ZPS X je oficiálně nejlepším editorem na světě

20.May
Prestižní ocenění od TIPA World Awards míří do Brna! Zoner Photo Studio X obstálo v celosvětové konkurenci a získalo od organizace TIPA titul nejlepšího softwaru pro zpracování fotografií.

[05/2021] Postavte si PC pro fotografy. Pomůžeme vám vybrat komponenty

18.May
Nikdo nechce u úpravy dvaceti fotek strávit celý den. Spousta lidí přitom s podobným problémem bojuje. Důvod je jednoduchý – pomalý a zastaralý počítač.

[VIDEO] Úpravy portrétu podle Zdeňky Povolen

13.May
V tomto videu vám na portrétu z jednoho jarního focení Zdeňka ukáže svůj postup úprav v Zoner Photo Studiu X. Pokud jste začátečníci, video vám skvěle poslouží jako úvod a ukázka toho, co všechno můžete v programu z vašich fotek dostat. A pokud už nějakou dobu fotíte, třeba odkoukáte nějaké finty, které jste doposud neznali. Tak pojďme na to!
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes